Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zasady zawierania transakcji na rynku forex

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102443 postów

Napisano 03 luty 2014 - 00:06

Komentarz do artykułu: Zasady zawierania transakcji na rynku forex

#2 Guest_Olego27

Guest_Olego27
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 00:06

http://x-profit.com/ z tych analiz wynika zupelnie inne spojrzenie na rynek.Nawet bez doswiadczenia osiagamy zyski

#3 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 07 styczeń 2016 - 10:19

Ja również uważam, że doświadczenie nie jest konieczne, by uzyskiwać na tym rynku zyski. Trzeba się tylko nauczyć technik i metod, a reszta sama przyjdzie. Osoby zainteresowane Forexem powinny wybrać się na konferencję organizowaną 30 stycznia w Warszawie , którą prowadził będzie Greg Secker, znany multimilioner nazywany mistrzem tradingu na rynku Forex http://gregsecker.pl...y?source=brand1. Wypracowane przez Grega przez lata techniki są teraz dostępne dla każdego. Jeśli ktoś pragnie wolności finansowej to koniecznie musi skorzystać z takiego spotkania.

#4 Guest_Ulel

Guest_Ulel
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 18:58

no nie wiem, czy doświadczenie nie jest potrzebne. Uczysz się na błędach, przewidujesz - według mnie doświadczenie się przydaje, ale razem z wiedzą teoretyczną. Dlatego też przed podbijaniem rynku forex warto pochodzić na kursy i szkolenia np. z trading academy. I warto poćwiczysz na kontach demo

#5 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 19 sierpień 2016 - 10:42

Jest też alternatywa dla rynku Forex. To opcje binarne. Takie inwestycje są legalne i bardzo zyskowne. Wystarczy odrobina wiedzy, którą można znaleźć w wielu poradnikach o opcjach binarnych i trochę doświadczenia. Jest na rynku platforma https://exbino.com/pl/ , dzięki której można inwestować w ten sposób. Akurat ja z tej platformy kilka lat korzystam i nigdy się nie zawiodłam. Wypłacają wszystko w terminie i na czas , a moim kontem opiekuje się wciąż ta sama osoba, dzięki czemu zawsze mogę liczyć na rzetelne informacje.

#6 Guest_Polek

Guest_Polek
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 21:54

jak to doświadczenie nie jest potrzebne do gry w forex? Właśnie przez takie myślenie ludzie przegrywają, a potem gromy lecą na rynek forex i brokerów. Ludzie zastanówcie się - to nie jest takie hop siup. Bez odpowiedniej lektury i szkoleń takich jak są np w trading academy to lepiej nie ryzykować gry

#7 Guest_henker

Guest_henker
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 14:28

Przedmówco, o czym ty piszesz? Na błędach to się można uczyć inwestując na wersji demonstracyjnej systemu, a nie inwestując realne pieniądze. Każdy rozsądny, kto nie ma doświadczenia, powinien wejść na forexa dopiero po dłuższej przygodzie z wersją demo. Ale nie chodzi wyłącznie o to. Analogicznie XTB ma webinary, analizy rynku, szkolenia. I warto brać te wszystkie materiały pod uwagę, jeśli realnie chcecie coś sensownego wyciągnąć.

#8 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2062 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 14:24

To prawda. Znajomość zasad związanych z forexem to taka absolutna podstawa, ale wiem też, że na rynek trafią ludzie, którzy nie są do tego inwestowania przygotowani. Działamy na tym rynku dosyć długo. 

XTB przygotowuje do inwestowania, ale bez samodzielnej pracy nie da się daleko zajechać. To chyba taka oczywista oczywistość. Macie opiekuna od brokera. On może wam pomóc w rozwoju, ale odwali za was całej pracy.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#9 Guest_harot

Guest_harot
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 07:27

Na forexie największe znaczenie ma zdrowy rozsądek i przygotowanie, ale też broker i jego oferta. Co do XTB – potwierdzam. Jeśli macie do dyspozycji gwarantowany stop loss, macie ochronę przed ujemnym saldem, to już jest dla was istotny krok do przodu. W sensie – start jest bezpieczniejszy. Oba narzędzia mają za zadanie ochronić was przed mocnymi zmianami rynkowymi. A to się przydaje nie tylko początkującym – również zaawansowanym.

#10 Guest_kanrta

Guest_kanrta
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2018 - 07:29

Zasady to przede wszystkim zdrowy rozsądek i dobra analityka. W sumie to nawet na etapie szukania brokera brałem pod uwagę przede wszystkim narzędzia analityczne. W ten sposób trafiliśmy do XTB. Ważna powinna być dla was ochrona przed ujemnym saldem oraz gwarantowany stop loss, ale to usłyszycie od każdego. Pamiętajcie również o tym, żeby maksymalnie wykorzystać demo systemu. Jeśli nie idzie wam na demie, to dlaczego miałoby być inaczej na realnych pieniądzach?

#11 Glemiv

Glemiv

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaSunyville

Napisano 04 czerwiec 2018 - 07:49

Najlepiej na początku mieć osobę która wprowadzi nas w ten świat. Wtedy o wiele łatwiej złapać właściwy tor ;)

#12 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 05 czerwiec 2018 - 08:57

Cinkciarz przekształcił się w portal finansowy i na https://cinkciarz.pl/forex jest dostępny broker forex co może być bardzo pomocne dla osób które dopiero stawiają pierwsze kroki. Tak jak mówisz to taka opcja pomocy co nas nauczy jak przez to przejść. Bo jak nie umiemy ocenić ryzyka lepiej nie inwestować. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych