Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie wziąć kredyt hipoteczny na zakup domu?

wróć do serwisu Moja Firma 41 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102224 postów

Napisano 12 marzec 2012 - 09:44

Komentarz do artykułu: Gdzie wziąć kredyt hipoteczny na zakup domu?

#2 Guest_Ula

Guest_Ula
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 09:44

Tyle się mówi o tych kredytach hipotecznych, i nie jest to może zły pomysł, ale skąd wiedza, czy będzie się miało na ich spłatę...

#3 Guest_mark

Guest_mark
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 17:29

dokładnie tak jak napisała Ula, w dzisiejszych czasach w Polsce, tylko idioci biorą kredyt hipoteczny nie mając na niego zabezpieczenia.Nie jest żadną tajemnicą, że kredyt, czy to hipoteczny, czy każdy inny większej wartości, rozsądni ludzie biorą się tylko dlatego aby fiskus swoich pazurków nie pokazał. Normalnie gdy noga się powinie nie szuka się sznura i mocnej gałęzi, a po prostu wyciąga ze skarpety :)

#4 Guest_krzys

Guest_krzys
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 18:13

MArk, ula, raczej perspektyw na to aby mieszkania w PL mozna bylo dostac bez kredytu nie ma... Dlatego wg mnie czekanie w nieskonczonosc nie ma sensu. Gdy mialem takie mozliwosci znalazlem pozyczke przez openfinance, rate mam mniejsza niz to co placilem za wynajem

#5 Guest_marcin303

Guest_marcin303
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 10:05

Przede wsyztskim warto dokłądnie przyjrzeć się ofertom wszystkich banków i dopasować odpowiedni kredyt pod swoje możliwości i oczekiwania, wiadomo że smai tego nie zrobimy więc trzeba skorzystać z doradcy. Sam podchodziłem do tego sceptycznie ale w końcu za namową kolegi udałem się do Open Finance, gdzie naprawdę rzetelnie podeslzi do mojej sprawy.

#6 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 16:36

Lepiej się poradzić jakiegoś doradcy zanim się weźmie kredyt. Nie każdy się na tym zna, a oni wybiorą najlepszą opcję dla nas. Wiem, bo sam brałem. Konsultowałem się z doradcami Open Finance i sądzę, że dobrze mi doradzili. Plan rozpisali, pomogli z formalnościami i wzięli wszystkie moje sugestie pod uwagę.
Dodatkowo plus dla nich za miłą obsługę.

#7 Guest_angela78

Guest_angela78
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 11:19

Warto wziąść tez pod uwagę czy jest to stabilny i znany bank. My z mężem wzieliśmy kredyt mieszkaniowy Własny Kąt w PKO. Raty mamy malejace. No i czesc kredytu mozna przeznaczyc np na wykonczenie mieszkania. A doradca bankowy w PKO naprawdę dobrze nam doradził z tym kredytem.

#8 Guest_Anela

Guest_Anela
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 22:48

Moim zdaniem najlepiej porównać różne oferty, tylko wtedy ma się możliwość wyboru tej najkorzystniejszej. Ja nie znam się na tym, a wiadomo, że pieniądze na dom to raczej groszowe sprawy nie chcą, wolałam nie ryzykować i wybrałam się do Centrum Usług Finansowych http://popozyczke.pl/ w Rzeszowie. Pomogli mi wyszukać najlepszą opcję kredytu.

#9 Guest_Malczyńscy

Guest_Malczyńscy
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 11:57

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach bez porównania ofert z kilku banków to słaby pomysł . A poniewaz kruczki są różne prawie nie widoczne dla kogoś nie obytego w bankowości może zakończyć się to większym zadłużeniem . Dlatego skłaniałabym sie raczej do zlecenia przygotowania ofert kilku banków fachowcowi. My to zrobiliśmy i na razie jest dobrze. Decyzje podjeliśmy po wizycie w Open Finanse.

#10 Guest_alexx

Guest_alexx
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 20:28

Ktoś poleci, który oddział wybrac w Krakowie? Będę starał się o kredyt hipoteczny...

#11 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 00:32

W krakowie to open finance na masarskiej 9. Bardzo rzeczowi i kompetentni ludzie.

#12 Guest_minoga

Guest_minoga
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 21:42

Taki kredyt to poważna sprawa . My podjęliśmy decyzję po porównaniu ofert z kilku banków jakie przygotował nam doradca z open Finanse . Było kilka spotkań
z doradcą mnóstwo pytań , w domu niekończące się rozważania . Ale wreszcie zdecydowaliśmy sie .Mury juz są na ukończeniu.

#13 Guest_polskimonitor

Guest_polskimonitor
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 22:14

Gratuluję! A mogę Cię zapytać z ilu banków Open Finance przedstawiło Ci ofertę?

#14 Guest_Madzia

Guest_Madzia
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 20:10

Mnie też udało sie zdecydować dopiero po tym jak doradca z open finanse pokazał ofert z kilku banków. Omówił je dość dokładnie , ale na wszelki wypadek umowę przeczytałam od dechy do dechy. Żadnych kruczków nie znalazłam to podpisałam .

#15 Guest_minoga

Guest_minoga
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 20:16

Gratuluję! A mogę Cię zapytać z ilu banków Open Finance przedstawiło Ci ofertę?

Z sześciu i tak uważam że to sporo. Współpracują z dwudziestoma , niestety większość to banki nie na moją kieszeń.

#16 Guest_polskimonitor

Guest_polskimonitor
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 21:27

Dzięki za informację! :)

#17 Guest_Agataa

Guest_Agataa
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 20:01

My swój kredyt na dom wzięliśmy przez Open finanse. Mają kontakt z przeszło dwudziestoma bankami.Tak że było w czym wybierać .

#18 Guest_Klara

Guest_Klara
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 00:31

A możecie mi powiedzieć jak wyglądają formalności? Oni to wszystko sami jakoś załatwiają, czy trzeba biegać do banku i samemu? Jak wygląda obsługa już po wybraniu kredytu?

#19 Guest_morda

Guest_morda
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 21:15

Wszystko załatwiają sami. Jak jest po otrzymaniu kredytu, tego nie wiem, bo na razie sam się staram o kredyt konsolidacyjny, mam nadzieję, że się uda ;)

#20 Guest_Klara

Guest_Klara
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 23:19

A dużo się płaci za to? Jest jakiś procent od kwoty kredytu czy mają stałe opłaty?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych