Skocz do zawartości

Zdjęcie

W którym banku wziąć kredyt hipotecznych w EUR?

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 21:36

Komentarz do artykułu: W którym banku wziąć kredyt hipotecznych w EUR?

#2 Guest_marcin303

Guest_marcin303
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 21:36

Na rynku jest bardzo dużo banków, które oferują różne opcje kredytowe, dlatego najlepiej w tej ważnej sprawie jaką jest wzięcie kredytu warto zdać się na opinię dpradcy finansowego, ja sam korzystaem przy tej okazji z Open Finance

#3 Guest_zgotowany

Guest_zgotowany
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 01:14

A myślisz, że ich doradcy są obiektywni i nie popychają do tych banków, od których dostają większe prowizje?

#4 Guest_Raven

Guest_Raven
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 00:04

Ta porada kierująca Obywatela do tzw. "doradcy finansowego" to największa pułapka!!!! Jest takie pojęcie jak Doradca Inwestycyjny - tego typu doradca przechodzi specjalny egzamin KNF, ma licencję i jest tego typu doradców w Polsce ok setka. Doradca finansowy to sztuczny twór, oszust bez wiedzy po szybkim kursie i w rezultacie zwykły naganiacz handlowy na młynek kredytowy!!!! Są dwa rodzaje tych naganiaczy A tacy z ramienia banku i B tacy z rynku wolnego (firmy pośredniczące, doradcze jak expander, open finanse itp). Jedni i drudzy nie mają w interesie zaoferować ofertę najlepszą dla CIEBIE tylko ofertę najlepszą z punktu widzenia prowizji tego NAGANIACZA! Różnica miezy A i B jest tylko jedna A zaoferuje produkt swojego banku jako najlepszy a ten drugi klażdy inny dowolny gdzie będzie miał najlepszą pajdę za sprzedaną głowę (klienta szukającego oferty kredytowej). Zasady są proste - czytać samemu, CZYTAĆ UMOWY, nic nie podpisywać w ciemna bądź pod presją zbudowaną sztucznie przez bank bądź naganiacza, kredyty brać w PLN, brać w bankach Polskich a najlepiej NIE BRAĆ wcale.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych