Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto kupować mieszkanie za pośrednictwem agencji nieruchomości?

wróć do serwisu Moja Firma 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102679 postów

Napisano 09 luty 2013 - 20:59

Komentarz do artykułu: Czy warto kupować mieszkanie za pośrednictwem agencji nieruchomości?

#2 Guest_wiola

Guest_wiola
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 20:59

Moim zdaniem najlepiej jest korzystac z takich rozwiązań http://www.noweoferty.com/ I samodzielnie umieścic takie ogłoszenie całkowicie za darmo.

#3 Guest_nikolor

Guest_nikolor
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 23:28

Warto bo chociaż trzeba zapłacić to nie musisz martwić się o formalności. Ja nabywając z oferty http://top-ogloszeni...ieruchomosci-10 trafiłam na świetnego pośrednika, który nie tylko tłumaczył mi wszystko, ale i załatwiał pełno spraw

#4 Guest_marek1111

Guest_marek1111
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 00:35

W przypadku sprzedaży lub wynajmu nieruchomości polecam serwis www.prywatnaoferta.pl Zamieszcza on ogłoszenie na ponad 100 stronach ogłoszeniowych, dzięki czemu jest ono widoczne wszędzie.

#5 Guest_kiskon

Guest_kiskon
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 12:29

Nie wyobrażam sobie, żeby moja firma dalej próbowała sprzedawać nieruchomości bez pomocy Jartomu. Przy tak poważnych inwestycjach potrzebne kontakty. Znalezienie klienta, który wyłoży od zaraz miliony, naprawdę nie jest proste.

#6 Guest_Aleks Baniecki

Guest_Aleks Baniecki
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 12:51

Ja kupuję mieszkanie głównie dzięki dofinansowaniu, jakie otrzymałem z programu MDM. Ten program to realna szansa na kupno własnego domu. Odsyłam do str. internetowej po detale: mieszkaniedlamlodych.com/mieszkanie-dla-mlodych-kalkulator

#7 Guest_Zainteresowany

Guest_Zainteresowany
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 13:46

Wg mnie wynajęcie jakiejkolwiek nieruchomości od dewelopera to najlepsze rozwiązanie z możliwych. Wiesz że masz do czynienia z profesjonalistą z swoim fachu i że płacisz dokładnie za to co zostało Ci zaoferowane. Nowa inwestycja Kalwaryjska33 w Krakowie właśnie taka jest. Mają super biura. sprawdźcie sobie na www.kalwaryjska33.pl/

#8 Guest_felix

Guest_felix
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 11:27

Jak kupować to tylko bezpośredno od dewelopera, bo nie ma żadnych dodatkowych opłat i od razu wiadomo na czym się stoi. Ja kupowałem ostatnio mieszkanie nad morzem, w Rowach, na nowym osiedlu Lubicz. Głównie po to żeby wynajmować je turystom, ale też żeby w wolnej chwili miec gdzie wyjechać na wakacje. Na takim najmie mozna nieźle dorobić, a że lokalizacja jest bardzo dobra bo nad samym morzem, to turystów na pewno nie zabraknie

#9 Guest_Oreooo

Guest_Oreooo
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 13:03

Jeżeli wybierzemy dobrą, doświadczoną agencję to warto. Swego czasu szukałem mieszkania w Mrągowie. Było naprawdę ciężko bo albo ceny z kosmosu albo inne przeszkody. Zgłosiłem się potem do vivapol Mazury. Agencja ta bardzo mi pomogła i dzięki nim dzisiaj mieszkam gdzie mieszkam :)

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 13:45

Ciekawe jest to że przy okazji tych wielkich mądrości każdy coś reklamuje, więc myślę że to ściema. Spotkałem się z dosyć dziwną sytuacją, a mianowicie,

chciałem kupić nowe mieszkanie od dewelopera przez biuro nieruchomości i dostałem odmowę. Potem skontaktowałem się z deweloperem i okazało się że mogę kupić. Dlaczego przez biuro nie mogę a bezpośrednio mogę kupić?.

Doszedłem do wniosku że wycofam się z tego bo coś jest nie tak jednak to byłoby spotkanie fachowca z fachowcem i jakby ktoś chciał coś ukryć to by się nie udało. Kupiłem mieszkanie  roczne i jestem zadowolony.

#11 Justyna21

Justyna21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 17 marzec 2019 - 17:06

Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi... Ja osobiście mogę polecić Biuro Nieruchomości Wisła. Wszystko przebiegło sprawnie, obsługa bardzo miła ;)

#12 Guest_Mela

Guest_Mela
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 08:46

Myślę, że warto korzystać z usług biur nieruchomości, bo przede wszystkim żaden lokator nie wpuści Cię w maliny, wszystkim zajmuje się biuro. Sama na początku byłam dość sceptycznie nastawiona, jednak po długiej współpracy z biurem abc-dom z Krakowa jestem bardzo zadowolna i jeśli ktos się zastanawia, to nie powinien sie dłużej wahać.

#13 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 13:20

Też korzystałam z usług biura nieruchomości (ABC DOM) sprzedawałam mieszkanie w Krakowie a nie miałam wtedy do tego głowy ani czasu, biuro zajęło się sformułowaniem oferty, znalezieniem kupca i wszystkimi formalnościami, nie żałuję tej decyzji :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych