Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zła historia kredytowa w BIK nie przekreśla szansy na kredyt

wróć do serwisu Moja Firma 34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 14 lipiec 2011 - 19:27

Komentarz do artykułu: Zła historia kredytowa w BIK nie przekreśla szansy na kredyt

#2 Guest_teresa

Guest_teresa
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 19:27

mam problem w bik nie moge skozystasz kredytu

#3 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 15:13

Mam też nie mały problem. Bank odrzucił nasz wniosek o kredyt hipoteczny z powodu braku historii kredytowej. Zależało nam na skorzystaniu z kredytu z dopłatami. Umowę przedwstępną mamy i co z tego...Jak byśmy wiedzieli że to takie ważne, wzięlibyśmy rok wcześniej byle pierdółkę na raty. Zawsze wszystko kupujemy za gotówkę, bo wiemy doskonale że przepłacamy bankowi.
Echhhh....teraz pozostaje nam tylko wziąć coś na raty, sumiennie spłacać i za dwa lata ubiegać się o kredyt mieszkaniowy....może kryzys w UE minie i ceny mieszkań spadną. Pożyjemy, zobaczymy.

#4 Guest_Tasior

Guest_Tasior
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:45

Joanna: to samo u nas! Mamy umowę przedwstępną, zadatek (który być może stracimy!) i złożone wnioski do 3 banków - jeden odrzucił wniosek na starcie, drugi coś marudzi [przez niski score biku raczej nam nie da], trzeci może dać kredyt, ale na tragicznych warunkach (rata będzie o 100 zł niższa niż 'zwykły' kredyt).

Głównie przez BIK - dał nam dość niski score - fakt niewiele nam brakuje do 4 gwizdek i kategorii B ("Klienci o średnim poziomie ryzyka", a skala od A do E, E najgorsze jest), raz nie spłaciłem złotówki! Przez 45 dni, zwykłe przeoczenie - inne kredyty spłacone, bądź spłacane na czas, tak samo karty kredytowe. Z kategorią B dostałbym kredyt na dobrych warunkach, a z C daje tylko trzeci najsłabszy bank.

Fajnie napisał Krzysztof Oppenheim "Od pewnego czasu w kilku bankach przy ocenie wniosków dotyczących "hipotek" pojawiło się przeświadczenie, że porządny, uczciwy człowiek musi mieć jakiś kredyt na karku. Konkretnie - nie masz historii w BIK (czyli - nie brałeś wcześniej kredytów) - to nie żyjesz."

gazetadom.pl/kredyty_hipoteczne/1,87827,7814721,Supertajna__samobojcza_bron_bankow___scoring.html

Ten cały scoring BIKu plus to jak różne instytucje mogę sobie z tym robić co chcą to SKANDAL!

#5 Guest_miszka

Guest_miszka
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 13:59

Do Tasior... Ja też mam BIK kiepski i zaczynam szukać banków (zadatek też dany!) i ciekawi mnie jaki bank daje kredyt ale na złych warunkach? Chcę wiedzieć gdzie ostatecznie się udawać...
dziękuję

#6 Guest_tobik

Guest_tobik
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2012 - 02:10

trzeba było płać regularnie a nie teraz narzekać

#7 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2012 - 16:26

mam dużo kredytów i potrzebuje kredyt na 10000 żeby spłacić inne jestem w bigu i żaden bank mi nie udzieli co mam zrobić

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 18:05

ty tobik a ty k*******a nie jestes zbyt mądry????????? wiesz w jakim celu ludzie sie tu wymieniają zdaniami?jak nie to wejdz na RED TUBE i zaopiekuj sie ptakiem

#9 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 14:28

debil!!!!

#10 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 15:21

Szybka Pożyczka Via SMS
• Pożyczka także dla osób bez dochodu
• Oprocentowanie 0%
• Bez sprawdzania w Bik
•Pożyczka od 100 do 2000 zł
http://www.e-pozyczka.net.pl/

#11 Guest_zenek50

Guest_zenek50
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 09:25

No więc jednak opłaca się czasem brać kredyty

#12 Guest_men

Guest_men
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 12:37

jesteś w biku zapomni o jakim kolwiek kredycie !!! właśnie sie dziś przekonałem więc nie pisać bredni

#13 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 00:34

Tobik zamknij tą gębę bo mnie mdli

#14 Guest_gośc

Guest_gośc
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 13:01

jestem w biku i krd... dwa miesiące temu dostałam kredyt około 10 tyś w skoku...

#15 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2013 - 13:57

Spróbuj na portalach typu SL np. kokos.pl czy sekrata.pl Nie dostaniesz od ręki 10 tys. ale jak poświęcisz odpowiednio dużo czasu zdobedziesz zaufanie i limity podniosą się. Vivus.pl oferuje pierwszą pożyczkę 1200 zł na miesiąc za darmo. Sprawdzałem rzeczywiście tak jest.

#16 Guest_Mały

Guest_Mały
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 01:36

Witam mam też nie mały kredyt mialo być na rozwój własnej działalności ale przez nasz rząd nie wyszło i teraz mam komornika straciłem prawie wszystko i nie znam zadnej firmy ktura mogla by udzielić kredytu n.p na 10 lat chyba takiej nie ma

#17 Guest_Adi

Guest_Adi
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 21:41

Nie wiadomo czemu bardziej szkodzi wpis dl KRD,BIK,GIG i inne złośliwości szkodzące ogólnie gospodarce, hamowanie rozwoju przemysłu. Nie mówiąc o tym, że to wszystko odbywa się w brew prawu państwa i konstytucji, praw swobód obywatelskich, postawienie człowieka bez wyjścia i szans na dalsze życie. Jeżeli pozbawiony szans na uzupełnienie kryzysu finansowego kredytem, bo KRD, to koniec wszelkich możliwości na odzyskania możliwości na działalność gospodarczą. Co pozostaje.? Kradzież.-?
Wymyślili to Panowie posłowie którzy dobrze żyją z Naszych pieniędzy, nie martwią się o długi, bo nasze pieniądze dostatecznie tworzą im dostatnie życie bez trudu w bałaganie jaki nam stworzyli.

#18 maranzano

maranzano

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 09:38

witam 

ale w bankach wymyslaja  hahaha

moim bankeim jest pko sa 

byłem zobaczyli moja historie z bik i orzekli nie ma  szans bo mam 2 pozyczki bankowe w  windykacji 

chciałem konsolidacje zrobic 

chyba za pozno ale zeby nie było wyjscia ???????

to nawet mimo ze to film DŁUG tamci jak nie dostali w banku to poszli gdzie indziej hahah

jak to mozliwe ?????

mamy 21 wiek a banki po prostu udaja ja ALI

BYŁEM W BIKU I NIE ZA BARDZO MOGE DO WSZYSTKIEGO DOJSC

pozdrawiam 

#19 maranzano

maranzano

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 09:41

wczoraj przeczytałem ae kobietka nie maja ca zadnej pozyczki tez nie dotsała pozyczki poniewaz nie widniałą w biku ?????

musiała wziazc cos na raty hahahah

tzn chyba dobrzez ze mam rózny bik ???

tzn rózniacy sie ???

i dobre sprawy i złe hahah?

windykacja to juz cos ??????/

pozdrawiam 

#20 maranzano

maranzano

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 09:43

jestem w biku i krd... dwa miesiące temu dostałam kredyt około 10 tyś w skoku...

witam 

w którym skoku???????

pozdro

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych