Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kurs sprzedaży franka w kantorach internetowych

wróć do serwisu Moja Firma 49 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102444 postów

Napisano 17 październik 2011 - 20:53

Komentarz do artykułu: Kurs sprzedaży franka w kantorach internetowych

#2 Guest_aska

Guest_aska
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 20:53

po co sobie tak na wlasne zyczenie zycie komplikowac i brac kredyt w obcej walucie, nie rozumiem tego

#3 Guest_domino

Guest_domino
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 23:41

wlasnie. gdzies czytalam ze w zlotowkach oplaca sie tak samo w Euro.

#4 Guest_ida

Guest_ida
  • Goście

Napisano 18 październik 2011 - 22:40

Kiedyś było to opłacalne i tyle. Jak ja brałam to doradca z opena mi odradził walutę i na szczęście mój mąż go posłuchał. No ale nie każdy miał to szczęście.

#5 Guest_Avi

Guest_Avi
  • Goście

Napisano 18 październik 2011 - 23:52

Wszystko zależy od tego ile zarabiasz. Indywidualna sprawa. Warto to zweryfikować szubko chociażby z doradcą żeby uniknąć później nieprzyjemności.

#6 Guest_mk

Guest_mk
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 21:01

Ale ludzie sie nie znacie i oceniacie jakbyscie wszystkie rozumy pozjadali, ja mam kredyt we frankach i to wziety gdy frank kosztowal 1,9 a i tak mam rate nizsza niz bym wzial kredyt teraz w pln, wszystko jest zalezne od oprocentowania kredytu, nie zawsze to co mowia w glownych wydaniach wiadomosci jest takie czarne jak sie wydaje...

#7 Guest_Andres

Guest_Andres
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 10:52

jedno założenie jest ciekawe przy tym artykule - nie uwzględniono opłat za przelewy.

w rzeczywistości ta tabelka wyglądałaby inaczej, gdyby uwzględnić informacje, że jako jedyny Ratomat.pl nie pobiera opłat za przelewy - w reszcie serwisów miesięczna oszczędność jest realnie mniejsza, bo pobierają właśnie za przelew opłaty.

pozdrawiam

#8 Guest_Pikon

Guest_Pikon
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2011 - 15:00

jedno założenie jest ciekawe przy tym artykule - nie uwzględniono opłat za przelewy.
[...] jako jedyny Ratomat.pl nie pobiera opłat za przelewy [...]

pozdrawiam

I tu się z Tobą nie zgodzę.
Korzystam z lowspread.pl i nie płacę nic. Mam konta w tym samym banku co oni i cała transakcja jest bez opłat. Ostatnio nawet umożliwili wpłatę waluty do "obcych" oddziałów banków polskich za 5 zł (to oczywiście alternatywa dla zakładania nowych kont walutowych).
Wiadomo jak ktoś chce wymieniać walutę i wskazuje konto na wyspach to dodatkowa opłata go nie minie. Wszystko trzeba robić świadomie i zrozumiale.
Pozdrawiam

#9 Guest_Krzysiek86

Guest_Krzysiek86
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 15:59

Ja polecam z własnego doświadczenia https://fritzexchange.pl/ - transakcje odbywają się bardzo szybko, przejrzyście a dodatkowo kursy są bardzo atrakcyjne (ja wymieniam franka). Polecam :)

#10 Guest_Józek

Guest_Józek
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 16:30

ja równiez kożystam z kantoru fritzexchange.pl jestem zadowolony z kursów walut jakie oferuja

mając kredyt we frankach a zarabiając w złotowkach musiałe wymienic walute i analizując oferty rynkowe myśle ze fritzexchange oferuje najlpsze bezpieczeństwo transakcji i najkorzystniejsze stawki

#11 Guest_Pikon

Guest_Pikon
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 16:59

@ Józek : jak również korzystasz z IP Krzyśka86?

#12 Guest_Józek

Guest_Józek
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 16:29

@ Pikon : co za przypadek

#13 Guest_Pikon

Guest_Pikon
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 16:37

Krzysiek86 -Janek: raczej kiepska reklama ;-)

#14 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 12 luty 2012 - 00:27

@ Józek : jak również korzystasz z IP Krzyśka86?

To jakaś popierdółka z tymi pomfitsami zatrudnili klakierów albo im biznes kiepsko przędzie.

Ja powiem szczerze w temacie że po dłuższym korzystaniu z walutomatu ostatnio walutą zacząłem kupować w serwisie inkantor.pl firmy Sygnity. Jak na razie poszło tanio, sprawnie i przelew do dojcze mnie nic nie kosztował.

#15 Guest_Jaro

Guest_Jaro
  • Goście

Napisano 12 luty 2012 - 16:21

@ gość: ze strony inkantor: "Środki wysyłane są w trybie PILNYM (D+1) tego samego dnia w przypadku otrzymania polecenia wypłaty do 11:00, z datą dnia następnego w przypadku złożenia polecenia wypłaty po 11:00.
Realny czas zaksięgowania wpłaty zależy od banku odbiorcy - od 1 do 3 dni roboczych."
Na razie to widać że mają pełną obsługę banków z grupy BRE i tyle.
Odnośnie DB -niezła perspektywa. kasa po 1 -3 dniach. Gratuluję cierpliwości!
Poza tym, każdy kantor internetowy obsługuje wszystkie polskie banki, a ile z nich ma konta we wszystkich polskich bankach? Żaden! Nie każdy z nich jest na tyle szczery żeby jasno powiedzieć, że ma konta bez prowizji w bankach takich i takich oraz że obsługa transakcji w ramach tych banków trwa nie długo. Wolą wciskać kit, że obsługują wszystkie banki a jak dochodzi do transakcji to sie okazuje że kasa idzie przez 2-3 różne banki przez 2-3 dni.

#16 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 16:09

Ja korzystam z fritzexchange.pl i chwalę sobie ten kantor bez względu na to, czy go reklamują, czy nie. Kupuję franki na spłatę kredytu, który zaciągnęłam, jak jeszcze się to bardziej opłacało.. Kursy waluty mi odpowiadają, a transakcje są szybko realizowane, więc póki co pozostaję przy fritzu

#17 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 00:15

Ja dzis skorzystalem z www.gieldawalut.pl i jestem bardzo zadowolony. Kupowałem 1000 Euro i udało mi się kupić po kursie średnim 4,1835. Przelew zakupionych EUR do ING prawie od razu (ok 40 min od wypłaty). Myślę że ich propozycja warta jest uwagi.

#18 Guest_Mario

Guest_Mario
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 22:26

no nieźle. Kupiłeś chyba sam od siebie. skoro pierwsze ślady w necie o gieldzie walut to Twój wpis. Już w 4 dni po starcie platformy ludzie w ciemno lokują w ich "skarbonce" swoje oszczędności. Za tydzień pewnie napiszecie że macie 5 mln obrotu.
Oj, kiepską reklamę sobie robicie!

#19 Guest_pirouette

Guest_pirouette
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 14:23

ja szczerze mówiąc też sprawdziłam ten serwis gieldawalut.pl ale muszę od razu uprzedzić mojego poprzednika, że nie wymieniłam w nim całych swoich życiowych oszczędności ;) chciałam sprawdzić tą nową platformę, bo od momentu wejścia ustawy antyspreadowej sprawdzam sobie najlepsze opcje na zakup innej waluty i nie widzę w tym nic dziwnego. tym bardziej, że kwoty wymiany są ubezpieczane. tak więc w mojej opinii serwis wypadł bdb, transakcja przebiegła szybko i było sporo ofert, z których mogłam wybierać. także jeśli tak się utrzyma cały czas to bdb. a że serwis jest nowy - mi to nie przeszkadza, jesli mogę dzięki niemu oszczędzić nawet i 200zł miesięcznie :D może mieć nawet jeden dzień :D

#20 Guest_strefawalut

Guest_strefawalut
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 20:42

Witam serdecznie,
zapraszam na pierwszą porównywarkę kantorów internetowych, po kilku miesiącach pracy wreszcie udało się ją ruszyć.

Strefawalut.pl to:

- kursy walutowe aktualizowane w czasie rzeczywistym prosto z kantorów internetowych
- informacje rejestrowe każdego z kantorów
- forum i opinie
- informacje o ofercie dodatkowej kantorów (zlecenie stałe spłaty rat kredytowych, przelewy zagraniczne, karty walutowe)
- wiele innych

Nie zaszkodzi zajrzeć na strefawalut, jeżeli szukasz dobrego kantoru.
Pozdrawiam,
Jakub

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych