Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kantor internetowy dobrym rozwiązaniem dla firm z branży TSL

wróć do serwisu Moja Firma 40 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102148 postów

Napisano 22 marzec 2012 - 08:17

Komentarz do artykułu: Kantor internetowy dobrym rozwiązaniem dla firm z branży TSL

#2 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 08:17

Taki kantor internetowy to świetna sprawa. Nie dość, że oszczędzasz, to jeszcze nie musisz wychodzić z domu.

#3 Guest_StrefaWalut

Guest_StrefaWalut
  • Goście

Napisano 07 maj 2012 - 12:20

porównywarka kantorów internetowych strefawalut.pl; niezależna, intuicyjna strona, która skupia większość kantorów internetowych w Polsce, a kursy kupna i sprzedaży walut są akutualizowanie online; jeżeli chcesz znaleźć najtańszy kantor internetowy strefawalut.pl jest dla Ciebie

#4 Guest_Piotrek

Guest_Piotrek
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 14:35

Kantory internetowe są świetne zwłaszcza dla takich osób jak ja, którzy spłacają kredyt we frankach. Ja korzystam z Kantoris.pl i na racie oszczędzam średnio ok 200 zł. Polecam wam korzystanie z kantorów internetowych bo mają za***iste kursy.

#5 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 22:40

Jeśli polecacie takie kantory to ja równiez polecam również jeden z nich z którego sama korzystałam przed urlopem www.zyskac.pl

#6 Guest_rankowo

Guest_rankowo
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 02:39

dokładnie, najlepiej porównać od razu kursy walut w kantorach, np. na tym rankingu strefawalut

#7 Guest_dolar_pl

Guest_dolar_pl
  • Goście

Napisano 02 luty 2013 - 15:39

A jak oceniacie skuteczność walutomatu na tle innych firm? Czy jest wiarygodny i konkurencyjny?

#8 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 21:00

Przy wyborze kantoru polecam www.topkantor.net

#9 Guest_kama

Guest_kama
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 19:54

Dla mnie najlepszy sposobem na wymianę pieniędzy jest ten kantor www.kantoronline.pl/
Po prostu sprawdzony i w pełni bezpieczny zeby móc online wymieniać pieniadze.

#10 Guest_ada

Guest_ada
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 14:00

Jeżeli zastanawiacie się, jak e-kantor wybrać - polecam porównywarkę strefawalut.pl

#11 Guest_eryk

Guest_eryk
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 21:24

widzieliście? pierwszy ranking kantorów netowych: http://kurencja.com/...39,nowosci.html

#12 Guest_qry

Guest_qry
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 22:14

o kurencji nie słyszałam, ja korzystam z porównywarki strefawalut.pl

#13 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 10:29

To jest prawda, wymieniając walutę w kantorze internetowym faktycznie można dużo zaoszczędzić a przede wszystkim nie trzeba nigdzie z pieniędzmi jeździć. Wybierając kantor dla siebie również przejrzałem ofertę walutomatu ale mają mało bankow na liście współpracujących. Akurat nie mieli tego, w którym ja mam konta. Wybrałem kantor www.monero.pl i jak na razie jestem zadowolony.

#14 Guest_rafał

Guest_rafał
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 18:58

W kantorze internetowym jest moim zdaniem bezpieczniej, ponieważ transakcja odbywa się bezgotówkowo: nikt nie ukradnie, nikt nie oszuka, nie wypłaci fałszywych banknotów itd. Druga zaleta to koszty. Ja np. wymieniając na www.amronet.pl nie płacę w ogóle spreadu, tylko samą prowizję 0,2% lub nawet mniej. Lubię ten kantor również za rzetelną i profesjonalną obsługę. Bez kłopotu udało mi się ostatnio wynegocjować przewalutowanie po średnim kursie FOREX. W innym kantorze pewnie nie byłoby to możliwe.

#15 Guest_joanna.b

Guest_joanna.b
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 15:36

Amronet.pl to również mój ulubiony e-kantor. Błyskawicznie realizują transakcje i przelewy, co dla mnie jest niezwykle istotne.

#16 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 22:11

Chętnie wymieniam w Amronet.pl na potrzeby swojej firmy, bo zawsze wystawiają faktury VAT.

#17 Guest_Mikołaj

Guest_Mikołaj
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 14:47

Amronet to dobry kantor tak samo dla mikrofilm jak i korporacji. Każdy oszczędza.

#18 Guest_Janusz.Z

Guest_Janusz.Z
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 02:30

Jestem eksporterem i też na www.amronet.pl dokonuję przewalutowania, wyjątkowo szybko, o dowolnej porze, nie przepłacając.

#19 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 14:11

Ja bardzo często otrzymuję od kontrahentów wpłaty w EUR, mam sporo pracy, więc brakuje mi czasu na wizyty w stacjonarnych kantorach. Teraz, wymieniając przez AMRONET, zawsze mam przewalutowanie na czas i po lepszym kursie. Platforma jest OK.

#20 Guest_Kaz27

Guest_Kaz27
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 22:08

Jako że wymieniam z reguły spore kwoty, swobodnie mogę w Amronet negocjować kurs- każdorazowo kończyło się to powodzeniem, poprzedni kantor internetowy nie dawał mi takiej możliwości, więc zostaję w Amronecie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych