Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie dostaniesz kredyt hipoteczny po czterdziestce?

wróć do serwisu Moja Firma 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102636 postów

Napisano 24 luty 2012 - 17:38

Komentarz do artykułu: Gdzie dostaniesz kredyt hipoteczny po czterdziestce?

#2 Guest_Krzesiek

Guest_Krzesiek
  • Goście

Napisano 24 luty 2012 - 17:38

Zaczynam się interesować kredytami hipotecznymi. Im większą wiedzę zdobywam na ten temat, tym bardziej jestem przekonany, że zgoda na takie zobowiązanie, to jak kara. Niby własne mieszkanie, ale o wakacjach na 40 lat można zapomnieć. Przy dzisiejszej inflacji, rata z roku na rok zamiast się zmniejszać lub stać w miejscu, będzie rosnąć. Czy warto dawać zarabiać bankom?

#3 Guest_artur

Guest_artur
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 16:31

Dobrze jest poszukac banku z duza dostepnoscia kredytowa, w ten sposob, mamy wieksze szanse na dostanie pozyczki... Duzo zalezy tez od tego jakie mamy wplywy na konto.... wiele czynnikow decyduje ale jest to do wykonania

#4 Guest_Puca

Guest_Puca
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 18:09

Ale gdy nie masz mieszkania to wynajmujesz i komuś spłacasz i nic nie masz. Tak to przynajmniej po spłacie masz mieszkanie i możesz zrobić z nim co chcesz. Kilka lat wynajmowałem i uważam ze to strata czasu teraz mam swoje w banku Czarneckiego spłacam i nie narzekam na wakacje tez jeżdżę.

#5 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 22:48

Moi rodzice wzięli w ****** Banku kredyt hipoteczny. Sprzedali mieszkanie i kupili dom pod Wrocławiem

#6 Guest_Paul Moritz

Guest_Paul Moritz
  • Goście

Napisano 01 maj 2018 - 19:05

Cześć, jestem Paul Moritz, legalny i rzetelny pożyczkodawca. Udzielam pożyczek na jasnych i zrozumiałych warunkach z oprocentowaniem 3%. Podaję kredyty biznesowe, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki, aby spłacić rachunki. Jeśli potrzebujesz pożyczki, musisz się ze mną skontaktować bezpośrednio teraz: paulhelpfund@yahoo.com Niech cię Bóg błogosławi. Pozdrowienia, Pan Paul Moritz Email: paulhelpfund@yahoo.com Whatsapp: +91 733 787 3110

#7 Guest_Bridge Finance

Guest_Bridge Finance
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 00:32

cześć, Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby uregulować swoje długi, czy potrzebujesz pożyczki, aby ulepszyć swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki konsolidacyjnej lub pożyczki hipotecznej? Nie szukaj dalej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby rozwiązać wszystkie problemy finansowe w przeszłości. Bridge Finance to rozwiązanie wszystkich problemów finansowych. Nasze pożyczki są proste, długoterminowe i krótkoterminowe, przy korzystnych stopach procentowych w wysokości 2% budżetu. Zainteresowane strony powinny natychmiast skontaktować się z nami (adribay0008@gmail.com)

#8 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 11:51

Wiele banków udziela kredytów dla osób dojrzałych, ponieważ, jak możesz tutaj przeczytać, znaczenie ma nie tyle wiek, co okres kredytowania.

Banki zazwyczaj oceniają wiek kredytobiorcy w chwili spłacania ostatnich rat. Dlatego jeśli masz więcej niż 40 lat, powinieneś pomyśleć o kredycie hipotecznym  z nieco krótszym okresem spłaty.

#9 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 230 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 02 sierpień 2019 - 14:35

Szczerze powiedziawszy, to nie wiem w czym problem. Jak najbardziej można dostać kredyt po czterdziestce, kwestia tego, by mieć odpowiednie dochody i zdolność kredytową. Moja mama brała kredyt w takim wieku w Nest Banku - konkretnie w Radomskim oddziale https://nestbank.pl/placowki/radom i wszystko poszło jak należy ;)

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#10 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 16 sierpień 2019 - 16:03

Jasne, że po 40stce można dostać kredyt, ale jego wysokośc uzależniona jest oczywiście od zdolności kredytowej. Można sobie o tym poczytać na stronie http://kredytyhipotecznewpolsce.pl/ . Moja ciotka krótko przed pięćdziesiątką wzięła kredyt hipoteczny i jakoś z tym problemów nie było. Trzeba po prostu zorientować się w bankach, który z nich umożliwi wzięcie takiego kredytu

#11 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 709 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 08:34

To jeszcze nie ten wiek, żeby był problem z przyznaniem kredytu hipotecznego. Sprawdź tutaj dostępne oferty, dowiedz się, na co zwracać uwagę analizując warunki zobowiązania.

#12 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 17:25

Szanowny Panie, dziękuję za skorzystanie z oferty kredytu w Nest Banku. W naszej ofercie mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ofert kredytów:

- Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 50 000 zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki można poznać podczas wypełniania wniosku);

- Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 120 000 zł na realizację dowolnego celu); - Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji, maksymalna kwota kredytu 4 000 zł, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia 12 miesięcy),

- Kredyt Nest Konsolidacja (kredyt konsolidacyjny do 250 000 zł, maksymalny okres spłaty 144 miesiące). Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku. Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/kredyty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#13 znawca

znawca

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 07:54

Z uzyskaniem kredytu nie będzie problemu napisz lub zadzwoń do ekspertów finansowych https://platinumeye.pl/ wszytko załatwia! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych