Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy pożyczka dla rodziny podlega PCC

wróć do serwisu Moja Firma 20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102482 postów

Napisano 28 luty 2010 - 16:51

Komentarz do artykułu: Czy pożyczka dla rodziny podlega PCC

#2 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 28 luty 2010 - 16:51

Pożyczka od wujka będzie opodatkowana, ale można to bardzo łatwo obejść: pożycza Pan siostrze 30 tysięcy, ona zgłasza to w urzędzie skarbowym w terminie 14 dni, przedstawiając dowód przelewu od Pana i korzysta w ten sposób z całkowitego zwolnienia z PCC. Następnie przelewa te pieniądze synowi na konto, on robi ten sam manewr i też korzysta z całkowitego zwolnienia z PCC, bo siostra i Pan jesteście w I grupie oraz Pana siostra i jej syn są w I grupie...

#3 Guest_Maniek

Guest_Maniek
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 18:12

Jeśli pożyczyłem od brata pewną kwotę w 2008 roku (wyższa niż 10000zł), nie zgłosiłem tego w terminie. Chciałbym tę sprawę uregulować, tzn sporządzić formalną umowę pożyczki i zgłosić do US. Oczywiście chciałbym skorzystać z zwolnienia. Pytanie: czy termin przelewu na moje konto (z konta brata) musi się pokrywać z terminem umowy? Tu byłaby rozbieżność ponad dwóch lat...

#4 Guest_Barry Whyte

Guest_Barry Whyte
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2011 - 13:37

Dzień dobry,

Jestem tu dla celów tych, którzy nie mają na zdobycie Funduszy Pożyczkowych mniej uprzywilejowanych, ale jest nadzieja TUTAJ jak jesteśmy gotowi zaproponować Państwu KREDYTY dla chętnych osób, które potrzebuje tych ŚRODKÓW coś się LEPSZE żyje. PROSZĘ Jeśli są Państwo zainteresowani wrócić do mnie TERAZ DO NAS, aby kontynuować. KONTAKT E-MAIL: barrrywhyte_loan@rocketmail.com

#5 Guest_Barry Whyte

Guest_Barry Whyte
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2011 - 13:38

Dzień dobry,

Jestem tu dla celów tych, którzy nie mają na zdobycie Funduszy Pożyczkowych mniej uprzywilejowanych, ale jest nadzieja TUTAJ jak jesteśmy gotowi zaproponować Państwu KREDYTY dla chętnych osób, które potrzebuje tych ŚRODKÓW coś się LEPSZE żyje. PROSZĘ Jeśli są Państwo zainteresowani wrócić do mnie TERAZ DO NAS, aby kontynuować. KONTAKT E-MAIL: barrrywhyte_loan@rocketmail.com

#6 Guest_Zygfryd

Guest_Zygfryd
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 13:27

Zanim podejmiesz decyzję o pożyczce od rodziny zobacz reklamę ing na http://www.mambank.p...-nie-od-rodziny

Zabawna reklama z morałem , że czasami lepiej pożyczyć w banku niż od rodziny. Kredyt u rodziny może się okazać znacznie "droższy" a płacić za niego może przyjść nawet naszym dzieciom.

#7 Guest_Zygfryd

Guest_Zygfryd
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 13:28

Zanim podejmiesz decyzję o pożyczce od rodziny zobacz reklamę ing na http://www.mambank.p...-nie-od-rodziny

Zabawna reklama z morałem , że czasami lepiej pożyczyć w banku niż od rodziny. Kredyt u rodziny może się okazać znacznie "droższy" a płacić za niego może przyjść nawet naszym dzieciom.

#8 Guest_VICKY DANIS

Guest_VICKY DANIS
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 18:32

icky Danis pożyczki usługi

Renomowanych, uzasadnione i akredytowanych pieniędzy kredytodawcy i specjaliści, którzy pomagają zatrzymać pożyczkowe złej historii kredytowej, kredytu oraz stopy procentowej 2% tylko dla osób fizycznych i współpracy organów i firm potrzebujących pomocy finansowej w każdym świecie.

Oferujemy pożyczki dla interesów indywidualnych i korporacyjnych z niskim oprocentowaniem 2% gwarancji (ID, zabezpieczenie społeczne, 100% gwarancją).
Nasze profesjonalne doradztwo nie jest wiążąca.

Nasza opłata za obsługę pożyczki w wysokości 2%

refinansowanie
kredyty inwestorów
Kredyty samochodowe
konsolidacji zadłużenia
Kredyty biznesowe
Prywatne pożyczki

Podoba odpisać, jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli rozpocząć przetwarzanie pożyczki

Kredytobiorców i wykonawcze pełne oświadczenie

Nazwiska kandydatów: ____________________
Kwota kredytu wymagane: __________________
Długość pożyczki: _________________
Cel kredytu: _______________________
Adres wnioskodawcy: _________________
Zawód: __________________________
Miasto: ___________________________
Stan: __________________________
Kraj: __________________________
Gatunek: _____________________
Mobile: ___________________________________

Oczekujemy dobrych relacji między tobą a kredytu usług Vicky Danis.

Vicky Danis finansowe podpis pożyczka Inc
Kontakt: E-mail: vickydanisinc@yahoo.com
C. E.O. VICKY Danis
dyrektor

#9 Guest_marsha

Guest_marsha
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 21:34

Jestem Marsha Goodman i jestem Officer Loan Mortgage zaangażowana w pomoc wszystkim moim klientom w pełni poznać ich możliwości kredytowych domu i czuć się pewnie o swoich wyborów. W moich 35 lat doświadczenia w pracy z programami firm trzecich przystępnych pomocy mieszkaniowej, zgodne konwencjonalnych i "pożyczek jumbo", pożyczek rządowych, linii domu kapitałowych kredytu i pożyczki nieruchomości inwestycyjnych i nie tylko, udało mi podzielić się moją wiedzą z hipoteką przemysł, a zwłaszcza miasto Peartrees rynku. Moja strona internetowa oferuje zasoby i kalkulatory dla Twojej wygody, a ja jestem do Państwa dyspozycji w każdym miejscu po drodze ku realizacji swojego domu pożyczki goals.Email nami: honestloans@outlook.com

#10 Guest_Markiz

Guest_Markiz
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 14:01

WCISKANIE W OBSZAR KOMENTARZY REKLAM POŻYCZKOWYCH TO ZWYKŁA BEZCZELNOŚĆ - POWINNY ONE BYĆ NIEZWŁOCZNIE USUWANE PRZEZ ADMINISTRATORA PORTALU, A ICH NADAWCY NA STAŁE "BANOWANI", ŻEBY NIGDY WIĘCEJ NIE MOGLI TAK ŚMIECIĆ.

#11 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 00:55

Przestrzegam Szanownych Czytelników przed Bankiem Santander a szczególnie ostrzegam przed braniem od NICH leasingu np.za telefon do Ciebie w błahej sprawie liczą 12 zł , za monit liczą sobie bez podstaw czyli byle wysłać 84 zł, za informacje w Twojej sprawie lub nie Twojej 123 zł, a nie zapłacenie powoduje dalsza eskalację opłat karnych u mnie po 3 latach musiałem zapłacić dodatkową ratę ok.1500 zł. Dodatkowe opłaty przy rejestracji 350 zł Więc czy warto ryzykować ?????????????????
Całe to towarzystwo to oszuści i hochsztaplerzy a każdy inny epitet ……………..
tutaj jest na miejscu.

#12 Guest_tomaszek

Guest_tomaszek
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2013 - 08:51

moje pilne pytanie brzmi jeżeli pożyczyłem 30tys. matce ale jako firma i matce również na jej firmę to również jestem zobligowany do zapłaty podatku pcc?

#13 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 10:52

Witam. Chcę pożyczyć córce 9 500zł oraz dziadek chce pożyczyć mojej córce(a swojej wnuczce) 9 500zł..w gotówce(nie przelew). Czy córka musi to zgłosić do US na druku PCC o co z podatkiem?

#14 Guest_ZBYCH.

Guest_ZBYCH.
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 11:40

Pożyczyłem bratankowi 20000 zł,on zapłacił podatek,teraz chce oddać,czy ja mam to zgłosic w urzędzie skarb,a jak ma on postąpić rozliczając się z w/w,

#15 Guest_Morgan Laura

Guest_Morgan Laura
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 04:12

Hello, Do you need a loan to pay off your dept or start your own business? if so kindly email us today for more information at::::firsttrustloanoffer1@outlook.com Loan Application form, Full Name: ............ Country: ............ Loan amount: ............ Loan Duration: ............ Phone Number: ............ Gender: ............ Regards Morgan Laura

#16 Guest_Cathy Sims

Guest_Cathy Sims
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 09:15

Konieczności rodzicem? Sfrustrowany studentem? chce się rozwijać firmę? zaliczki w samochodzie lub w domu? potrzebuje pieniędzy na rachunki? paycheck spóźnienie? pojawi się obraz? Cathy Sims obecnie oferuje się pożyczki ogółu społeczeństwa @ niskiej zabezpieczenie odsetek rate.no, żadnych ukrytych opłat Wszystkie zainteresowane wnioskodawcy powinni skontaktować mnie teraz: ccsrsims55@gmail.com/ ccsrsims55@gmail.com Dzięki, Pani Cathy Sims ------------------------------------------ Nazwa firmy: SIMS finansowe firmy. Numer rejestracyjny firmy: SCAU / 305106FAQ

#17 Guest_Mr Berry

Guest_Mr Berry
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 13:45

Czy potrzebujesz pożyczki biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? Czy potrzebujesz kredytu hipotecznego? Musisz zrobić kredyt rolnej? Roczna stopa procentowa wynosi 3%. E-mail: adamsberryloanlender@gmail.com Oto wzór wniosku o pożyczkę. prawidłowo wypełnić go i wysłać go do nas. 1. Twoje pełne nazwy 2. Twój obecny adres zamieszkania 3. Twój kraj 4. Twoje miasto 5. Numer telefonu komórkowego 6. Twój wiek 7. mężczyzna lub kobieta 8. Stan cywilny 9. Twój rofessiya 10. Twój miesięczny dochód 11. Kwota pożyczki wymagane jako 12. Cel kredytu 14. Kredyt Termin / okres Po otrzymaniu tych informacji od ciebie, natychmiast rozpocząć proces kredytu. E-MAIL: Czy potrzebujesz pożyczki biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? Czy potrzebujesz kredytu hipotecznego? Musisz zrobić kredyt rolnej? Roczna stopa procentowa wynosi 3%. E-mail: adamsberryloanlender@gmail.com Oto wzór wniosku o pożyczkę. prawidłowo wypełnić go i wysłać go do nas. 1. Twoje pełne nazwy 2. Twój obecny adres zamieszkania 3. Twój kraj 4. Twoje miasto 5. Numer telefonu komórkowego 6. Twój wiek 7. mężczyzna lub kobieta 8. Stan cywilny 9. Twój rofessiya 10. Twój miesięczny dochód 11. Kwota pożyczki wymagane jako 12. Cel kredytu 14. Kredyt Termin / okres Po otrzymaniu tych informacji od ciebie, natychmiast rozpocząć proces kredytu. E-MAIL: adamsberryloanlender@gmail.com

#18 Guest_Vanessa Ruiz

Guest_Vanessa Ruiz
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 11:11

Witam serdecznie, Czy potrzebujesz pomocy kredytowej / finansowej dla Twojej firmy, kredytu hipotecznego, wynajmu, pożyczki osobistej, pożyczki na samochód lub zakupu domu lub nawet czesnego za dziecko? Oferujemy finansowanie z bardzo niską stopą procentową 2,5%. Wszyscy zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami pocztą elektroniczną; Vruiz0007@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji. Wracaj do nas za pośrednictwem poczty e-mail: vruiz0007@gmail.com Usługi finansowe Trimark Zarządzanie Stany Zjednoczone

#19 Guest_Gloria

Guest_Gloria
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 05:01

Nigdy wcześniej nie otrzymałem złych pożyczek na wypadek sytuacji kryzysowych, ale jestem niezmiernie zadowolony, że tak jak dla mnie. Trochę obawiałem się zaciągnięcia długu, ale w ogóle tak nie było. Z powodzeniem spłaciłem pożyczkę na czas, bez żadnych opłat za zwłokę. Mój samochód wciąż działa świetnie i od tego czasu nie musiałem pożyczać pieniędzy. Poleciłem jednak przyjaciołom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej, ubieganie się o jedną z tych natychmiastowych pożyczek, ponieważ bardzo mi pomogli. za pośrednictwem tego adresu e-mail; aldenmooresloanfirm@gmail.com.

#20 Guest_CHRISTIAN DAVID SONG

Guest_CHRISTIAN DAVID SONG
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 05:35

OFERTA POŻYCZKA SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ Pożyczki pieniężne osobiste, pilne, natychmiastowe, z gwarancją Witaj Potrzebujesz finansowania dla domu, firmy, zakupu samochodów, zakupu roweru, stworzenia własnej firmy, dla własnych potrzeb? Już się nie martwisz. Dajemy pożyczki osobiste w wysokości od 5 000 do 15 000 000 EUR, przy 3-procentowym oprocentowaniu kuponu niezależnie od kwoty. Proszę podać w swoich wnioskach kredytowych dokładną kwotę, którą chcesz i datę. Proszę, skontaktuj się z nami w celu uzyskania osobistych pożyczek: email: infosunloanservice24@gmail.com        POZDROWIENIA MR: CHRISTIAN DAVID SONG wypożyczalnia kredytów hipotecznych KONTAKT E-MAIL :: infosunloanservice24@gmail.com WHATS-APP KONTAKT +919108281664

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych