Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kantor - tradycyjnie czy nowocześnie?


wróć do serwisu Moja Firma 92 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_totem

Guest_totem
 • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 15:50

ja zawsze sprawdzam najtańsze kantory internetowe tutaj: strefawalut.pl

#82 Guest_Mikor

Guest_Mikor
 • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 21:05

Według mnie lepsze są internetowe no i o wiele tańsze. Kantor internetowy to bardzo innowacyjne rozwiązanie w końcu nie trzeba biegać po mieście z gotówką. Ja jeszcze nie miałam okazji korzystać z kantoru online ale w najbliższym czasie nadrobię :) Wielu moich znajomych już wymieniało tak pieniążki i sa tą formą zachwyceni. Dużo słyszałam na temat Ergokantor i z tego co czytałam w sieci ma sporo pozytywnych opinii klientów. Myślę, że na pewno wezmę go pod uwagę gdy będę chciała wymieniać pieniądze :)

#83 Guest_Hubix

Guest_Hubix
 • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 00:43

No pewnie, ze nowocześnie! kantory online to super kursy no i wygoda. Jak się ktoś nie zna an tych rzeczach i nie wiem który wybrać, to polecam rzucić okiem na jakikantor.pl czy coś, tam jest masa katulanych opinii i bez problemu można znaleźć najlepszą opcję

#84 Guest_Jules

Guest_Jules
 • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 01:02

No raczej, że nowocześnie ;) mamy tyle kantorów do wyboru, że naprawdę szkoda gadać, kursy lepsze, wygoda, bezpieczeństwo, bo z hajsem nie biegamy po mieście. A jak chcemy sobie coś szybko wybrać, to polecam jakikantor.pl - ranking, mamy wszystkie informacje i opinie podane jak na dłoni

#85 Guest_elrik

Guest_elrik
 • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 22:28

Najlepsze w e-kantorach jest właśnie to, że pieniądze idą przez rachunki bankowe od razy i gdzie chcę. Bez transakcji w okienku, bez wpłatomatu, a więc bez fatygi i dodatkowych kosztów. Z Amronet przelewy EUR są wyjątkowo szybkie, a można nawet zlecić ekspresowy, dlatego jestem częstym klientem.

#86 Guest_kormorann

Guest_kormorann
 • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 19:42

Długo wymieniałem tradycyjnie, jednak gdy zaistniała konieczność częstej wymiany waluty postanowiłem spróbować online.I zostałem przy tej formie, konto w Amronet.pl mam już 2 rok. Jest nie tylko szybciej i wygodniej ale również znacznie taniej.

#87 Guest_b.i-ska

Guest_b.i-ska
 • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 21:11

Internetowo jest praktyczniej, bo szybciej i taniej. Różnice w cenach możecie sprawdzić np. kalkulatorem walut na stronie Amronet, gdzie też można wymienić po korzystnym kursie.

#88 Guest_Anton43

Guest_Anton43
 • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 19:21

Rynek walutowy się zmienia jak wszystko. Dlatego działalność e-kantorów uważam za normalną kolej rzeczy i korzystam z przewalutowania online, które jest naprawdę wygodne. Jest tu konkurencja, ale już rozeznałem się gdzie warto, wspomniany poniżej Amronet zdecydowanie wliczam do tej grupy.

#89 Guest_Ardes

Guest_Ardes
 • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 20:54

Wymiany waluty online nie rozpatruje pod kątem nowoczesności. Zależało mi aby przewalutować po atrakcyjniejszym kursie i móc zrobić to w każdej chwili, no e-kantor się sprawdza. Ostatnia wymiana EUR/PLN na Amronet.pl pozwoliła mi zaoszczędzić ponad 100 zł.

#90 Guest_TeziwT

Guest_TeziwT
 • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 21:45

Nigdy nie przepadałem za chodzeniem do kantorów, a nieraz musiałem. Tym bardziej cieszy mnie nowoczesna forma wymiany waluty. Najtaniej w Pluskantor.pl realizuję przewalutowanie, niedawno się zarejestrowałem ale na pewno będzie to systematyczna współpraca.

#91 Guest_Jacek bandres

Guest_Jacek bandres
 • Goście

Napisano 15 lipiec 2017 - 22:41

Preferuję nowocześnie, ale nie z racji nowoczesności samej w sobie, a zalet płynących wymiany przez Internet. Choćby fakt, że na platformie Amronet EUR pozyskałem w parę minut nie przerywając codziennej pracy, bez poświęcania czasu na wybranie się do kantoru,gdzie ze świeczką szukać można rozsądnej ceny. Ze strony platformy mogę liczyć i na dobry kurs i sprawne przewalutowanie.

#92 Guest_Beata

Guest_Beata
 • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 21:36

Dzięki wymianie waluty przez Internet pozbyłam się obaw o przelewy z zagranicy do Polski. Robię je co miesiąc z Amronet prosto na konto córki, nigdy ta opcja mnie nie zawiodła, a przewalutowanie odbywa się z minimalnym kosztem.

#93 Guest_Paulina

Guest_Paulina
 • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 19:53

Chociaż wśród znajomych uchodzę za osobę dość konserwatywną, do wymiany waluty online dałam się przekonać. Podeszłam do tematy racjonalnie i szybko zorientowałam się o ile taniej mogę kupić walutę przez Amronet.pl niżeli w zwykłym kantorze i nie muszę w dodatku poświęcać czasu specjalnie na to. Wystarczy mi 5 minut gdy akurat jestem przy komputerze.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych