Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kantor - tradycyjnie czy nowocześnie?

wróć do serwisu Moja Firma 99 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102148 postów

Napisano 26 wrzesień 2012 - 13:43

Komentarz do artykułu: Kantor - tradycyjnie czy nowocześnie?

#2 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 13:43

polecam porównywarkę kantorów StrefaWalut.pl mamy na niej wszystkie kantory online w Polsce, bardzo ciekawy pomysł

#3 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 23:07

Co do sprawdzonego kantora internetowego w którym bezpiecznie mozna wymienić pieniądze to zyskac.pl
Do tego jesli ktoś planuje podróż i chciałby zabezpieczyć odpowiednią ilość waluty na ten cel, nie musi specjalnie zakładać rachunku walutowego. Może odebrać walutę osobiście w kantorze za niewielką prowizją.

#4 Guest_Emilia

Guest_Emilia
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 01:06

Ja osobiście jakoś nie mogę narazie się przekonać d wymiany waluty poprzez internet chyba wychodzi to z tego z nie mam aż takiego zaufania do tego typu transakcji. Jak na razie wolę pozostać przy swoim sprawdzonym kantorze http://www.kantorsolec.pl i mam nadzieje,że mnie nie zawiedzie

#5 Guest_lidka

Guest_lidka
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 01:02

To i ja w takim razie podrzucam link do kantora z którego sama korzystam www.kantoronline.pl
Sprawdzony i bezpieczny, do tego jeden z tyc kantorów który posiada najwięcej rachunków bankowych, bo az 17.

#6 Guest_sara

Guest_sara
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 23:06

Ja korzystam z różnych e-kantorów, wybieram na podstawie aktualnego zestawienia kantorów strefawalut.pl

#7 Guest_Kaśka

Guest_Kaśka
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 13:52

Nowocześnie, ja od dłuższego czasu korzystam i nie mogę narzekać. O wiele szybciej niż na miejscu, w stacjonarnym kantorze. Jeśli potrzebuję wymienić to najpierw sprawdzam kursy w porównywarce (np. kantorbox.pl) wtedy wiem, gdzie mogę wymienić. Korzystałam też z topfx.pl i jestem zadowolona.

#8 Guest_edyta

Guest_edyta
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 19:06

Kantory internetowe są jak dla mnie znakomitą alternatywą tradycyjnych. I nie chodzi mi tylko o wygodę, lecz również o koszty transakcji: w e-kantorach można kupić walutę znacznie taniej. Najczęściej, zarówno na potrzeby firmy jak i czasami prywatne, wymieniam za pośrednictwem www.amronet.pl, ponieważ zasady działania tej platformy są jasne i bardzo korzystne. Przede wszystkim nie ma spreadu, a jedynie prowizja, wynosząca maks. 0,2%. Można też zaproponować własny kurs. Transakcje realizowane są bardzo sprawnie, po najlepszym, dostępnym kursie- od razu.

#9 Guest_patrycja_w

Guest_patrycja_w
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 18:16

Amronet.pl często organizuje promocje cenowe (mimo, że i tak koszty transakcji są niskie, bo ograniczają się tylko do samej prowizji), więc tym bardziej warto wymieniać tutaj. Dziś udało mi się np. kupić CHF całkowicie za darmo, a jakiś czas temu otrzymałam rabat 50%. Platforma www.amronet.pl gwarantuje też bezpieczną wymianę, także nie trzeba się obawiać, że pieniądze do nas nie wrócą albo zaistnieje jakaś pomyłka. Wszystko można bowiem zweryfikować: w historii transakcji oraz na podstawie wiadomości e-mail, które forma wysyła po każdym zleceniu wymiany, po jej sfinalizowaniu itd.

#10 Guest_magda.l

Guest_magda.l
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 21:13

Teraz w Amronet.pl można wymieniać taniej o połowę, aż przez 5 miesięcy. Bardzo spodobała mi się ta promocja. Wymieniam 1000 zł, a płacę tylko złotówkę.

#11 Guest_dorn_blue

Guest_dorn_blue
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 14:38

Preferuję kantory online, nie dlatego, że nowocześnie, tylko dlatego, że dużo taniej można tam kupić walutę, niżeli w stacjonarnych. W Amronet.pl można ponadto negocjować kurs albo zaproponować własny i wystawić ofertę na giełdę.

#12 Guest_kamil33

Guest_kamil33
  • Goście

Napisano 24 marzec 2014 - 11:22

Ja też korzystam z kantoru online. Dokładnie z AMRONET. Szybkie transakcje, bez spreadów. Duża oszczędność.

#13 Guest_ted6

Guest_ted6
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 13:25

Nowoczesne! Aczkolwiek mnie nie o samą nowoczesność chodzi, tylko o to, że przez Internet można wymieniać taniej. Od roku mniej więcej jestem zarejestrowany w Amronet.pl i w ciągu tego czasu firma zyskała sporo pieniędzy. Plus także za szybkie przelewy z Amronetu, które są możliwe dzięki automatycznemu księgowaniu.

#14 Guest_Artur.C

Guest_Artur.C
  • Goście

Napisano 28 marzec 2014 - 23:15

Pewnie, że lepiej przez Internet: wygodniej, szybciej, a także taniej. W Amronet.pl miałem okazję i potwierdzam- rzetelny kantor, ze świetną obsługą, dobrze dopracowana, czytelna platforma transakcyjna.

#15 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 15:41

Kantor stacjonarny. Nie wymieniam pieniędzy często dlatego wybieram taką opcję, ale dużo czytałam o kantorach internetowych na strefawalut.pl i widzę że to również dobry sposób na wymianę pieniędzy. :)

#16 Guest_kombitz

Guest_kombitz
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 01:30

Ja akurat dość często wymieniam walutę, więc zdecydowałem się online, zwłaszcza, że nie mam czasu na odwiedzanie stacjonarnych kantorów. Amronet to całkiem fajna platforma, w pełni zautomatyzowana, dzięki czemu mogę dokonać transakcji zawsze gdy potrzebuję, nawet w dni świąteczne.

#17 Guest_daniel

Guest_daniel
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 06:50

Postawiłem na Internet. Platforma Amronet? Jak najbardziej OK. Błyskawicznie realizują przelewy.

#18 Guest_kolo

Guest_kolo
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 23:16

Nie wiem, czy w tej porównywarce figuruje Amronet.pl (nie sprawdzałem), ale polecam w każdym bądź razie. Kantor na poziomie, dający możliwość negocjowania kursu, obsługujący wszystkie prosperujące w Polsce banki.

#19 Guest_robert.w

Guest_robert.w
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 14:31

Warto było otworzyć się na nowoczesność w kwestii wymiany walut:) Teraz już tylko online realizuję takie transakcje. Oferta kantoru Amronet.pl przekonała także mnie. Jak to się mawia: ze świecą szukać tak uczciwej, rzetelnej firmy.

#20 Guest_Agara>R

Guest_Agara>R
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 22:48

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Posiadam konto walutowe, więc wolę przez Internet, bo wychodzi taniej. Mam kredyt w CHF i wymieniając ostatnio poprzez platformę Amronet.pl oszczędza każdego miesiąca ok. 67 zł.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych