Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wymiana walut online – dla kogo?

wróć do serwisu Moja Firma 56 odpowiedzi w tym temacie

#21 zibi12

zibi12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 październik 2016 - 11:58

Witam
Chcialbym wszystkich przestrzec przed kantorem internetowym Intransfer24. Od wrzesnia 2016 roku kiedy to wplacilem £9000 celem przelania srodkow do PL tylko czesc tych pieniedzy dotarla do Polski. Reszta zostala zdefraudowana przez wlasciciela firmy Arkadiusza R. Lacznie stracilem £4000 (20.000 PLN). Zglosilem do roznych instytucji scigania ale nie wiem czy sa szanse odzyskania tych pieniedzy

#22 edmund50

edmund50

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 06 październik 2016 - 13:09

kantory online przeznaczone są dla każdego. Nie tylko dla inwestorów z potężnym majątkiem, który chcą gdzieś ulokować. W kantorze pomoc znajdą także osoby takie jak ja i ty, które chcą kupić euro w dobrej cenie przed wyjazdem na wakacje. Dobrze wiemy, jak wtedy istotna jest każda złotówka zaoszczędzona w naszym portfelu. Korzystając z dobrego kantoru możesz wymienić gotówkę w taki sposób, aby otrzymać więcej obcej waluty na potrzeby twoje i twojej rodziny. Aż ciężko uwierzyć, że to wszystko odbywa się w ciągu kilku minut i to całkowicie przez internet! Wejdź na stronę internetową http://kantorekspert.pl i przekonaj się sam jakie to proste.

#23 bibitka

bibitka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 październik 2016 - 12:30

jeśli chodzi o wymianę walut  przez internet to polecam walutomat. Dużo ciekawych inf o nim znalazłam tutaj warto zajrzeć przed skorzystaniem m in poczytać opinie innych

#24 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 895 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 listopad 2016 - 14:44

Ja to myślę, że dobry kantor internetowy znajdziecie na https://ekantor.pl/. Moim zdaniem kursy walut mają bardzo dobre, a transakcje są szybkie i terminowe. Sprawdźcie sami. 

#25 karol87

karol87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 27 listopad 2016 - 21:03

Oczywiście, że nie trzeba mieć super pokaźnego majątku żeby skorzystać z oferty kantorów online. Ja od kilku lat przed wakacjami wymieniam gotówkę w kantorach internetowych bo to spora oszczędność czasu dla mnie. Zresztą mam już swój zaufany kantor https://internetowyk...pl/kurs-funta/ i raczej nie zdecydowałbym się na wymianę gotówki w jakimś innym.

#26 Guest_alamako

Guest_alamako
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 18:17

Każdą kwotę można wymienić online:) Takie kantory są dla wszystkich, dla firm i np. dla ludzi którzy jadą okazjonalnie za granicę, ja np. w Amronet wymieniałam 2 razy kwoty rzędu 150 EUR, a późnej była wyższa transakcja- zasady zawsze takie same i się opłacało.

#27 Guest_pawelczyk

Guest_pawelczyk
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2017 - 15:27

Z tego co pamiętam z firmowych transakcji  w Amronet, nieraz prowizja była niższa- 0,2 % to maks., a jak ma się spory miesięczny obrót na kantorowym koncie, dają rabaty.

#28 Guest_kropster

Guest_kropster
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 21:56

Na pewno e-kantor jest znakomitą opcją dla przedsiębiorstw, w firmach szybkość odgrywa bowiem naczelną rolę. To jest właśnie zaletą internetowych kantorów. Amronet wprowadził też ekspresowe przelewy EUR za granicę.

#29 Guest_adaeller

Guest_adaeller
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 20:55

Owszem, dla firm to na pewno faje wyjście, ale i na co dzień też dobra sprawa. Rzadko wymieniam walutę, jednak założyłam konto w kantorze online Amronet co daje mi możliwość tańszego przewalutowania. Mogę też na spokojnie przemyśleć czy warto, przeliczyć wynik transakcji.

#30 Guest_CybeR

Guest_CybeR
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 21:09

Odpowiem jako posiadacz kredytu w walucie- jest to opcja w sam raz dla nas. Wystarczy spojrzeć jaka jest np. różnica między wyceną Amronet a wyceną banku.

#31 Guest_Blrikk

Guest_Blrikk
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 20:51

Myślę, że dla każdego, kto rozsądnie podchodzi do finansów. Ja np. ile bym nie wymieniał (nawet drobne sumy) w Pluskantor.pl to zawsze ponoszę bardzo niski koszt w porównaniu do tradycyjnej wymiany w stacjonarnym.

#32 Guest_ms&mm

Guest_ms&mm
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 16:24

Na pewno dla firm to jedyna dobra opcja przewalutowania, kto by ganiał z kasą po mieście co parę dni i tracił czas pchając się w koszty? My korzystamy z Gieldawalut.com w godzinach pracy, przewalutowanie nie generuje straty czasu ani kosztów.

#33 Guest_talvi81

Guest_talvi81
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 21:05

A ja myślę, że dla wszystkich, nawet tych co raz na rok potrzebuję wymienić walutę,np. wybierając się na urlop za granicę. Posiadanie konta w e-kantorze, przynajmniej w Plsukantor.pl gdzie ja mam, nie zobowiązuje do żadnej częstotliwości i jest darmowe. 

#34 Guest_Szafar

Guest_Szafar
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 18:49

Taki kantor czy platforma są zawsze w naszym zasięgu,jak tylko mamy dostęp do Internetu, z Gieldawalut.com korzystam nawet przy użyciu smartfona, nic się nie zacina itd. Są pomocne w każdej sytuacji gdy potrzeba wymienić walutę, jak np. korzystam gdy służbowo wyjeżdżam do Niemiec.

#35 Guest_Szafar

Guest_Szafar
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 18:49

Taki kantor czy platforma są zawsze w naszym zasięgu,jak tylko mamy dostęp do Internetu, z Gieldawalut.com korzystam nawet przy użyciu smartfona, nic się nie zacina itd. Są pomocne w każdej sytuacji gdy potrzeba wymienić walutę, jak np. korzystam gdy służbowo wyjeżdżam do Niemiec.

#36 Guest_Miq22

Guest_Miq22
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 15:59

Mnie póki co wirtualny kantor jest potrzeby kiedy robię zakupy przez neta i muszę w zagranicznych sklepach płacić w EUR lub USD. Świetnie się sprawdza Pluskantor.pl w tym celu- potrzebuję przewalutowania szybko i mam szybko.

#37 Guest_Olena

Guest_Olena
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 23:03

Jestem w szoku po tym co przeczytałam w temacie. Rzetelny kantor powinien się starać o klienta, a nie zniechęcać niekompetencją. Ja mam konto w Amronet już 3 lata mniej więcej i nigdy nie spotkała mnie żadna przykra sytuacja, firma po prostu nie obraca pieniędzmi klienta.

#38 Guest_kózka

Guest_kózka
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 21:39

Choć niedawno zaczęłam wymieniać online, w Pluskantorze, dostrzegam wiele zalet i sądzę, że Pluskantor.pl jest firmą której mogę zaufać. Nie ukrywają żadnych danych, odbierają tel i odp na maile, dotychczasowe wymiany odbyły się niezwykle sprawnie.

#39 Guest_STafik

Guest_STafik
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 22:03

Ja znalazłem bardzo fajną platformę, nazywa się Gieldawalut.com.  Przewalutowania są automatycznie realizowane, a więc nie tylko w dni robocze, kurs można nawet ustawić samemu.

#40 Guest_oleszkiewicz

Guest_oleszkiewicz
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 21:44

No, no...niezłe kursy ma Giełda:) Myślę, że przetestuję, bo Gieldawalut,com może być doba i dla mnie. Kupuję cyklicznie EUR, tj. co 2 -3 miesiące i jak patrzę na wyceny to mógłbym jeszcze taniej przwalutować niż teraz (też przez neta)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych