Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wymiana walut online – dla kogo?

wróć do serwisu Moja Firma 41 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102232 postów

Napisano 17 luty 2012 - 16:19

Komentarz do artykułu: Wymiana walut online – dla kogo?

#2 Guest_Milena

Guest_Milena
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 16:19

Zaczęłam korzystać z kantorów internetowych właśnie z powodu kredytu w CHF, szukałam najtańszego sposobu wymiany. Zaczynałam od Walutomatu ale zniechęcił mnie długi okres realizacji transakcji, później natknęłam się na fritzexchange.pl i byłam zaskoczona, że tak łatwo i szybko można wymienić walutę po korzystnym kursie. Teraz korzystam z fritza i jestem zadowolona

#3 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 15:57

Dla mnie wymiana walut przez internet jest dużo lepszą opcja niż stacjonarne bankomaty. Przy wymianie dużej kwoty, nie trzeba jej nosić w gotówce. Korzystam raczej z serwisów, które pozwalają na wymianę walut pomiędzy użytkownikami typu gieldawalut.pl.

#4 Guest_nadija

Guest_nadija
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2012 - 16:41

ja mogę polecić z czystym sumieniem ten serwis Giełda Walut, transakcje szybkie, ofert dużo i trochę można zaoszczędzić :)

#5 Guest_kraszka

Guest_kraszka
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2012 - 13:07

a jak działa ta giełda walut?

#6 Guest_sylwia

Guest_sylwia
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 16:00

Ja korzystam z platformy Trejdoo.com. , właścicielem platformy jest Igoria Trade S.A. (spółka akcyjna). Z tego co wiem to jako jedyni z pośród tego typu "kantorów internetowych" są notowani na giełdzie i podlegają kontroli KNF i NBP. Jak dla mnie najbezpieczniejsi i najtańsi - ale aby się przekonać trzeba sprawdzić.
Polecam stronę http://www.trejdoo.com

mają też reklamę http://www.youtube.c....hannel&list=UL

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 07 maj 2012 - 13:51

a jak działa ta giełda walut?

przelewasz pieniądze z konta bankowego do "portfela" w serwisie, szukasz oferty z walutą, która Cię interesuje, kupujesz i tyle! :)

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 12:05

z tego co widzę, to oni mają konta w 4 bankach, to chyba najbardziej opłaca się też mieć konto w którymś z nich?

#9 Guest_nadija

Guest_nadija
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 14:58

no tak, wtedy transakcje będą się odbywaly w czasie rzeczywistym. ale nie musisz mieć konta w tym banku - w sensie, że nie jest to konieczne. to ułatwienie a nie konieczność :)

#10 Guest_alojzy_sałata

Guest_alojzy_sałata
  • Goście

Napisano 21 maj 2012 - 12:24

ja mam konto w innym banku i i tak korzystam z giełdy walut i wcale nie muszę czekać jakoś długo na transakcję, więc może i posiadanie konta w banku, w którym mają rachunek coś ułatwia czy przyspiesza ale jak się nie ma takiego konta to też dramatu nie ma :)

#11 Guest_link00

Guest_link00
  • Goście

Napisano 23 maj 2012 - 12:49

Wymiana przez neta to zdecydowanie spoko sprawa. Nie wyobrażam sobie teraz chodzić po kantorach, jak wszystko mogę szybko załatwić.

#12 Guest_Kondrat

Guest_Kondrat
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 15:15

ciekawy artykuł. ciekawe, czy dane są wciąż aktualne, czy coś się pozmieniało. szkoda, że tak mało jest publikacji na ten temat. Sam już od jakiegoś czasu korzystam z platformy walutobox.pl, założyłem nawet specjalnie konto w wbk, żeby prowadzić konto walutowe za darmo i nie płacić za przelewy

#13 Guest_ida

Guest_ida
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 20:49

Też korzystałam z walutomatu i nie mogę narzekać. Ale zdecydowanie częściej korzystam nie ze społecznościówek, a z e-kantorów, głównie tych, które znaleźć można w zestawieniu strefawalut.pl

#14 Guest_Fritz Exchange

Guest_Fritz Exchange
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 12:25

Wymiana walut jest dla każdego. Warto zapoznać się najpierw z funkcjonowaniem serwisu i systemem zabezpieczeń by mieć pewność, że transakcja przebiegnie szybko i bezproblemowo. Polecam krótki film na ten temat:

#15 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 14:09

Jedną z takich platform jest https://www.walutobox.pl/
Transakcje już w pół godziny. Oszczędności rzędu 4% w porównaniu ze stacjonarnymi kantorami czy bankami. Promocje, które pozwalają jeszcze więcej zaoszczędzić

#16 Guest_Opluska

Guest_Opluska
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 11:48

Wymiana walut w internecie jest dla każdego, potwierdzam. Nawet ja, totalny laik, wymieniał walutę z powodzeniem, w Amronet. Żadna to filozofia, a można oszczędzić sporą sumkę.

#17 Guest_andrzej_szopa

Guest_andrzej_szopa
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 15:14

Już mi się praktycznie nie zdarza korzystać ze stacjonarnego kantoru. Jak tylko mam potrzebę to walutę kupuję lub sprzedaję na stronie www.amronet.pl. Szybko, wygodnie i w pełni bezpiecznie. Połączenia są tak szyfrowane jak w przypadku bankowości elektronicznej.

#18 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 05 maj 2015 - 09:57

Ja teraz korzystam już tylko i wyłącznie z kantoru internetowego, inne się po prostu nie opłacają. Od dłuższego czasu wymieniam na https://liderwalut.pl/ i jestem z niego bardzo zadowolony - środki na koncie w kilkanaście minut, 24-godzinna gwarancja kursu, zabezpieczona transakcja. Zdecydowanie polecam :)

#19 Guest_Dariusz_L

Guest_Dariusz_L
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 09:55

Polecam znajomym, polecę i wam stronę intransfer24.com bo sam korzystam :D pracuję w Niemczech i to właśnie dla takich jak ja są takie serwisy. Na intransfer24 nie tylko można korzystnie wymienić euro, ale także przesłać je za darmo na swoje konto w Polsce, idealne rozwiązanie dla zarabiających w euro

#20 Guest_testerka

Guest_testerka
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 10:51

Aby znaleźć odpowiedni dla siebie kantor warto zacząć od wymiany małych kwot i przekonać się który jest najlepszy pod względem spełnienia naszych oczekiwań. Ja tak robiłam i trafiłam na kantorekspert.pl Oferują super kursy i szybko realizują przelewy zwrotne. Czy ktoś jeszcze o nich słyszał proszę o info

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych