Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wyjść z długów?

wróć do serwisu Moja Firma 36 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_emilia

Guest_emilia
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 11:49

Oczywiście wiadoma sprawa młody człowiek jest beztroski często jeszcze nie ma rodziny i obowiązków,

myśli sobie ,że jakoś tam będzie . Doradzam ze swojej str. aby nie brać chwilówek i nie brać pożyczek w parabankach.

jeżeli już mamy problem to dobrze jest korzystać z fachowych firm oddłużeniowych, które pomogą w restrukturyzacji naszego zadłużenia,

#22 nuc

nuc

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 06 maj 2015 - 12:23

Uważam, że głównym problemem jest to, że ludzie nie czytają tego co podpisują!

Po drugie nie patrzą obiektywnie na ryzyko, tylko jak bank/parabank daje to biorą...

Pytanie też na co biorą. Są przypadki zmuszone do wzięcia nielogicznej pożyczki np. gdy wystąpi nagła choroba. Niestety znam przypadki, że ludzie się zadłużali by kupić nowy tv "bo sąsiad ma".

#23 Guest_Magda4000

Guest_Magda4000
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2015 - 08:36

To, że weżmie się kredyto to jedno, ale głupotą jest branie kolejnego na spłatę pierwszego. Dla mnie to chore. Ja unikam kredytów z uwagi na fakt, że w mojej rodzinie były już sytuacje tzw. popadnięcia w pętlę kredytową. Tragedia. Mam wrażenie, że wtedy większość traci zdrowy rozsądek. Lepiej zawsze probować się dogadać z bankami, bo im zależy jednak na szybkiej spłącie, nawet kosztem odsetek itd. niż nieudolne próby wyegzekwowania należności ciągnące się latami.. Dla ośób, będących w tragicznej sytuacji, myślących, że są w sytuacji bez wyjścia, mogę polecić Kancelarię Wyjsczdlugow.pl . Pomagają ogłosić upadłość konsumencką, czy przeporowadzić proces oddłużania.

#24 Guest_bendii44

Guest_bendii44
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 09:43

Mój dług pozwolili mi uregulować w ECPU, tutaj ich strona www.ecpu.pl. Załatwili wszystkie formalności i mogłem szybko uzyskać upadłość konsumencką w Wielkiej Brytanii. U nich postępowania sądowe są co tydzień, w Polsce nie jest tak wesoło.

#25 Guest_bendii44

Guest_bendii44
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 08:29

Jestem już od kilku tygodni w kontakcie z prawnikiem z ECPU, który pomaga w oddłużeniu mojej nieruchomości i póki co współpracę sobie chwalę. Stały kontakt, jasne warunki, i co najważniejsze uratowali mnie już przed całą procedurą komorniczą. Warto do nich zadzwonić, na stronie www.ecpu.pl jest kontakt.

#26 Guest_bendii44

Guest_bendii44
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 14:41

Jest taka firma jak ECPU, która realnie pomaga przy dużych zadłużeniach, w tym zadłużeniach firm. Mi biznes nie wyszedł i skończyło się na długach z Vatu, kredytów i tak dalej. Całość umorzono na podstawie upadłości transgranicznej w Anglii. Więcej konkretów o tej możliwości jest na www.ecpu.pl.

#27 Janko2

Janko2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWronki

Napisano 09 czerwiec 2016 - 14:09

Walczę z długiem każdego dnia. Zostało mi jeszcze 40% zadłużenia. Nigdy nie miałem tyle motywacji jak teraz. Dodatkowo wbiłem sobie do głowy taki poradnik jeszcze http://www.prorank.p...-wyjsc-z-dlugow i wierzę w to mocno że któregoś dnia wstanę spokojny i nie będę miał już problemów z komornikami..

#28 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 15:52

Na eNakaz nie pobierają prowizji od ściągania, ani zaliczki na windykację.

#29 Guest_miro54

Guest_miro54
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 11:37

Dobre mam doświadczenia z Pawłem Copikiem i jego pośrednictwem finansowym. Dobry fachowiec, ma doświadczenie i wie co najlepiej zaproponować przy konkretnej sytuacji. Ja miałem duże problemy windykacyjne, ale już powoli wychodzę na prostą. Duża w tym zasługa właśnie pana Pawła, który przygotował dla mnie specjalny, indywidualny plan oddłużaniowy.

#30 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 11:42

jasne, jasne, nie ma jak darmowa reklama

#31 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 865 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 marzec 2017 - 11:16

Myślę, że może was zainteresować wykup wierzytelności warszawa. Jest to moim zdaniem dobra firma z doświadczeniem w dziedzinie windykacji, więc chyba warto się z ich ofertą zapoznać w razie potrzeby. 

#32 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 01 maj 2017 - 10:53

Po pierwsze to chcieć z nich wyjść, spłacić je, a nie ciągle unikać płatności. Są firmy takie jak BEST poczytajcie sobie na ten temat http://www.best.com.pl/które wręcz wychodzą z pomocną dłonią dla dłużników. Jedyne o czym trzeba pamiętać to, żeby się nie poddawać i chcieć rozmawiać.

#33 Guest_Sebixx

Guest_Sebixx
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 12:00

W oddłużaniu firm duże doświadczenie ma kancelaria Lexa. W zeszłym roku zakończyłem z nimi współpracę jako przedsiębiorca i mogę powiedzieć że pomogli mi zacząć wszystko od zera. Zabezpieczyli mój majątek przed egzekucją, uporządkowali temat spłaty kredytów, pomogli w optymalizacji zusowskiej, także kompleksowo. Działanie jakieś fragmentaryczne moim zdaniem nie zdało by egzaminu, trzeba działać szeroko żeby oddłużanie miało sens i dało stały efekt.

#34 Guest_bergs

Guest_bergs
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 10:09

Tak to jest w Polsce że żeby prowadzić biznes trzeba się podpierać kredytami. Sam ZUS generuje takie obciążenia że naprawdę jest ciężko. Mi dużo dała współpraca z kancelarią Lexa jeśli chodzi o obniżenie takich bieżących kosztów. Składki ZUS zostały na tyle obniżone że mogłem odpuścić sobie kredyt. Kilka tyś miesięcznie jestem do przodu, co pozwala mi choćby na inwestycje o których już od dawna myślałem, tylko oczywiście nigdy nie było kasy.

#35 Guest_pawel694

Guest_pawel694
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 08:50

Upadłość konsumencka jest raz na dziesięć lat, więc absolutnie nie ryzykuj problemów formalnych. Pomoc w wypełnianiu wniosku i w całej procedurze budowania masy upadłościowych uzyskałem w fundacjaquovadis.pl. Na początku skorzystałem z bezpłatnych konsultacji. Opowiedziałem własną historię. U mnie wystąpił problem grupowego zwolnienia. Wyrzucono mnie z pracy po 20 latach, bez do widzenia, bez niczego. A dwa duże kredyty zostały. Dużo by opowiadać. Bałem się upadłości konsumenckiej na początku, ale pełnomocnik z fundacji przekonał mnie prostym zdaniem. Powiedział, że w przypadku starania o upadłość konsumencką od razu anuluję generowanie odsetek karnych i wyjdę po prostu na zero, a nie na minus. Zwykły konsument jest niestety malutki w starciu z wielkimi wierzycielami.

#36 Guest_Kamil76

Guest_Kamil76
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 12:29

Można upaść albo próbować się układać, jak się nic nie ma to mozna miec w d...ie komornika i bank, ale wtedy tylo praca na czarno i zero dochodów przez 10 lat, w tym kraju najlepiej miec długi i nie mieć majątku. Ja miałem sytuacje że komornik nie zdażył mi zająć majątku, ale trzeba być czujnym. Nie mowię o pieniądzach ale o nieruchomościach, samochodach, dobrze jest spróbowac pogadać z doradcą w firmie oddłużeniowej, maja swoje patenty, ja korzystałem z www.ebpp.pl i oddluznik.pl 

#37 Guest_Sha

Guest_Sha
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2017 - 23:33

Moi znajomi skorzystali z pomocy pracowników kancelarii Egidon, wiem, że są bardzo zadowoleni, bo powoli stają na nogi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy