Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wyjść z długów?

wróć do serwisu Moja Firma 36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102148 postów

Napisano 20 luty 2012 - 13:00

Komentarz do artykułu: Jak wyjść z długów?

#2 Guest_konsultant

Guest_konsultant
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 13:00

Rozwiązaniem wyjścia z kryzysu będzie firma doradcza taka jak kryzysowyconsulting.pl

#3 Guest_nieznany

Guest_nieznany
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 10:08

polecam ciekawy artykuł

http://jak-wyjsc-z-dlugow.bloog.pl/

#4 Guest_nieznany

Guest_nieznany
  • Goście

Napisano 24 maj 2012 - 10:09

http://jak-wyjsc-z-dlugow.bloog.pl/

#5 Guest_titi92

Guest_titi92
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 21:08

Super sie Januszowi udalo! A prosze taka zagadka: emerytka z 1000 zl emerytury, zaszczuta przez windykacje i doprowadzona do nadmiernego zadluzenia biorac jeden kredyt by splacic nim poprzedni, konsolodacja nieudana ( nie wszystkie kredyty zebrane i wysoka rata. Wszystkie raty razem wziete 1680 zl miesiecznie, samochodu, mieszkania i bizuterii brak... Jesli popelni samobojstwo, to czy bedzie to samobojstwo czy zabojstwo? Dziekuje: bankom,"twardej windykacji", panu analitykowi z ****** Banku i wszystkim innym bezdusznym urzedasom i chciwcom za zniszczenie ostatnich lat zycia mojej matki, ktora 6 lat temu wziela 2000 zl kredytu na zakup wegla na zime. Dziekuje, wysle do Was klepsydry.

#6 Guest_titi92

Guest_titi92
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 21:08

O prosze, nazwa banku wygwiazdkowana... szkoda, bardzo szkoda!

#7 Guest_Nico

Guest_Nico
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 10:10

To nie jest przykład adekwatny dla przeciętnego Polaka! Rodzina z dochodami 2.000 na rękę, żona nie pracuje, dwoje dzieci. Czynsz 450,00 zl, rachunki 200,00 zł, bilety miesięczne MPK 200,00 zł (o samochodzie nikt nie marzy), wyżywienie 1000,00 zł miesięcznie. A tutaj np. pojawia się konieczność leczenia nierefundowanego. Więc pożyczka, 5.000. A potem kolejna, by spłacić. I w tym momencie - pracodawca ogłasza upadłość... Proszę o analizę finansową. Mieszkania brak, samochodu brak, oszczędności brak, bo z czego.

#8 Guest_wedrowniczka

Guest_wedrowniczka
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 13:27

jak ma się problemy z długami, to dobrze jest się skonsultować z prawnikami jak to rozwiązać... w intrum mają całkiem niezłe doradztwo, to co prawda firma windykacyjna, ale dłużnikom również ułatwiają życie.

#9 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 21:43

Kompletne bzdury,każdy człowiek chce sobie pożyć przed śmiercią.Dlatego większość umiera z długami,a zanim to nastąpi robi co może żeby uciec przed komornikiem.

#10 Guest_zenek50

Guest_zenek50
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 10:07

No tak wielu z nas żyje ponad stan moze to zobaczyc po samochodach na kedyty jakie jezdzą po ulicach

#11 Guest_iwchiebroker

Guest_iwchiebroker
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 10:02

Redukcja długów, czyszczenie BIK

Chcesz:
podnieść swoją zdolność kredytową
zmniejszyć raty kredytów
zawiesić spłatę rat
umorzyć odsetki karne

...a także
chcesz pozbyć się komornika
chcesz wyczyścić rejestry BIK, BR
masz problem z długami
wpadłeś w pętlę kredytową
nie radzisz sobie z kredytami
nie wiesz jak sobie pomóc

WIĘCEJ INFORMACJI : http://iwchi.ebroker....pl/kredyty,cod

#12 Guest_Szrajbka

Guest_Szrajbka
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 13:19

Często jedynym rozwiązaniem na wyjście z długów jest pożyczka konsolidacyjna. Zajrzyj sobie tutaj: pozyczkadlazadluzonych.info Nie sprawdzają BIK, nie patrzą na komornika. Myślę, że bez problemu dostaniesz tam pożyczkę.

#13 Guest_milka

Guest_milka
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 15:34

Mając długi, można wziąć pożyczkę konsolidacyjną: jedynatakapozyczka.pl Pożyczkę tę można oddać dłużnikowi i mieć go z głowy. Jest to dobre rozwiązanie.

#14 Guest_pablo

Guest_pablo
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 09:57

komornik zablokował mi rachunek bankowy i zostałem bez złotówki a dogadać się niechce. POMÓŻCIE

#15 Guest_PAWEŁ

Guest_PAWEŁ
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 10:05

Komentarz do artykułu: Jak wyjść z długów?

Z DŁUGÓW NIEDA SIE WYJSC KOMORNIK ZAJĄMI RACHUNEK BANKOWY I NIE MA MOŻLIWOŚCI SPŁACIĆ DŁUGU CO ZROBIĆ

#16 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 14:15

Kompletne bzdury,każdy człowiek chce sobie pożyć przed śmiercią.Dlatego większość umiera z długami,a zanim to nastąpi robi co może żeby uciec przed komornikiem.

Tylko potem ludzie te długi dziedziczą...

#17 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 20:41

Polecam szkolenie online o restrukturyzacji zadłużenia. Dużo ważnych informacji!

#18 Sobi

Sobi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 893 postów
  • LokalizacjaWwa

Napisano 25 listopad 2014 - 21:01

Niestety ten wątek stał się bardzo reklamowy. Nic poza nachalnymi reklamami się tutaj nie dzieje. Niestety dziwią mnie sytuacje, że emeryci, renciści, osoby w podeszłym wieku tak łatwo dają się manipulować na wszelkiego rodzaju prezentacjach. Na szczęście część niekorzystnie zawartych umów udało się anulować, ale wniosek jest taki, że Polacy bardzo rzadko czytają to co podpisują.

#19 Guest_mysiak

Guest_mysiak
  • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 14:20

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, tam brałem kredyt, po prostu doradca wybrał najkorzystniejszy kredyt. A opcje są różne - w grę wchodzi refinansowanie, konsolidacja - kwestia tego jaki jest poziom tych długów, ile ich jest i czy są opóźnienia w płatnościach.

#20 Guest_lenkazeri

Guest_lenkazeri
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 15:34

Bardzo dużo jest osób zadłużonych . Wynika to czasami również z bardzo lekkomyślnego działania. Nagminne jest to u młodych ludzi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych