Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego warto inwestować w srebro?

wróć do serwisu Moja Firma 21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102636 postów

Napisano 11 maj 2011 - 18:50

Komentarz do artykułu: Dlaczego warto inwestować w srebro?

#2 Guest_Avi

Guest_Avi
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 18:50

Może i nie głupi pomysł, warto pomyśleć o oszczędzaniu i inwestowaniu chociaż nie wiem czy włożyłbym wszystko w srebro. Raczej warto mieć środki ulokowane w różne instrumenty.

#3 Guest_oliwia

Guest_oliwia
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 10:29

jak nie masz dokladnie wymyslonego sposobu inwestowania i oszczedzania to zawsze mozna popytac u jakiegos doradcy i zaplanowac sciezke oszczdzania

#4 Guest_Hania

Guest_Hania
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 00:26

To racja ja pierwsze kroki robiłam z Open finance i jestem bardzo zadowolona wszystko mi wytłumaczyli i teraz juz sama podejmuje takie decyzje...

#5 Guest_arthuro

Guest_arthuro
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 18:11

mysle ze warto powrocic jednak do lokat, te z dzienna kapitalizacja maja wysokie oprocentowanie, a ofert jest nie malo, wystarczy sie tylko przyjrzec tym najbardziej oplacalnym

#6 Guest_oliwia

Guest_oliwia
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 22:12

te lokaty z dzienna kapitalizacja to maja sie konczyc wiec trzeba sie na serio spieszyc i pewnie jakas taka na trzy miesiace wybrac

#7 Guest_Ron

Guest_Ron
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 22:41

A właśnie ze się nie skończą rozmyślili się. Pewnie wpływ na to miały wybory ale nie ma co narzekać. Warto odkładać i inwestować tylko z rozsądkiem. Zawsze warto posłuchać kogoś z doświadczeniem zanim w cokolwiek wejdziemy.

#8 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 16:07

Tu się zgodzę najlepiej przy inwestycjach skorzystac z pomocy doradcy oni najlepiej orientuja się w temacie!

#9 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 16:38

otoz to nie ma co samemu podejmowac decyzji w takich kwestiach najlepiej skorzystac z pomocy specalistow. w dzisiejszych czasach nie pozostaje nam nic innego jak tylko inwestowac

#10 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2011 - 19:08

Fundusz inwestycyjny Expander

40 funduszy + bezpłatna opieka profesjonalnego doradcy
zczegółowa analiza możliwości inwestycyjnych w oparciu o różne strategie
bezpłatne porady ekspertów Expandera w okresie inwestowania
dobór najlepszych inwestycji w akcje, waluty, obligacje

Zobacz szczegóły Złóż wniosek:

http://prodfinans.sy...westycyjne.html

#11 Guest_rysiek

Guest_rysiek
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:50

czasy takie niespokojne... Nie kombinuje, skoro na lokacie na start od ****** mam az 8%

#12 Guest_kubat

Guest_kubat
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2012 - 13:05

Srebro? Może i tak, ale raczej dla osób, które zainwestowały dawno temu. Kiedy ceny były jeszcze naprawdę niskie... Dobre okazje ma teraz branża nieruchomości. Sami sobie sprawdźcie ile kosztują teraz hale Jartomu - dla ludzi z kapitałem to naprawdę dobre okazje.

#13 Guest_Asdas

Guest_Asdas
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 12:39

Dlatego, że inwestowanie potrafi przynieść sporo korzyści jeżeli wiesz jak to robić. Dlatego właśnie polecam wszystkim zapoznanie się z tymi kursami:
http://kurs.twojeakcje.pl/

#14 Guest_MPL

Guest_MPL
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 11:46

Tylko srebro w sztabach 5kg, od 3.12.2013 do 17.03.2014 różnica +9,7%!!!

#15 Guest_margoto

Guest_margoto
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 10:25

Tak jak było, tak dalej dobre interesy robi się na halach magazynowych. Po prostu tak aktualnie wyglądają ceny nieruchomości - tak mowa o milionach, ale nie zmienia to faktu, że przejęcie hali Jartomu za kilka baniek się opłaca. Oczywiście dochodzi jeszcze kwestia zagospodarowania tej nieruchomości. 

#16 Guest_brano

Guest_brano
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2014 - 10:27

Najbardziej opłaca się wejście w nieruchomości magazynowe - aż tak dobrej sytuacji na rynku nie było od dawna. Tutaj jednak mowa o milionach złotych, bo mniej więcej tyle trzeba teraz zapłacić za hale JARTOMu.

#17 Guest_Piotrek

Guest_Piotrek
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2016 - 12:35

Inwestowanie w srebro należy traktować jako ochronę kapitału przed nieznanym jak hiperinflacja czy wojna. Obecnie jest wiele metod inwestowania w srebro ale niestety ceny nie zachęcają. Na stonie www.moneygrabbing.co.uk/zarabianie/inwestycje/jak-inwestowac-w-srebro Jest opisanych kilka ciekawych metod na inwestowanie srebra

#18 Guest_hofziel

Guest_hofziel
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 11:08

Jak dla mnie srebro to żadna atrakcja i w żaden sposób nie gwarantue ono zwrotu z inwestycji. By wyciągnąć z niej maksymalnie wiele, najpierw trzeba wyłożyć ku temu odpowiednie środki - tych na rynku brakuje.

#19 Guest_Olkos

Guest_Olkos
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 14:38

Wiele ostatnio czytam na temat srebra i faktycznie coraz basrdzie przekonuje się do tej inwestycji. Jak na razie mam tylko monety złote z Mennicy Złota, ale przymierzam sie też do srebrnych. Chyba naprawdę warto.

#20 Guest_szampre

Guest_szampre
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 10:38

XTB - z nimi najlepiej działać, bo możecie w jednym systemie inwestować w wiele tematów, na koncie basic macie gwarantowany stop loss. Ile da się z tego wyciągnąć? Wszystko zależy od waszej wiedzy i umiejętności, od doświadczenia i znajomości rynku. Najlepiej to odpowiednio przeanalizować, ocenić i porównać. Na tej podstawie powinniście podjąć decyzje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych