Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wybrać: kantor czy bankomat?

wróć do serwisu Moja Firma 31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102660 postów

Napisano 19 sierpień 2011 - 00:40

Komentarz do artykułu: Co wybrać: kantor czy bankomat?

#2 Guest_Iga

Guest_Iga
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 00:40

Na wakacje najlepszym rozwiązaniem będzie karta kredytowa przede wszystkim jest dużym ułatwieniem, a jeśli posiada się korzystna ofertę z długim okresem spłaty nawet nie odczujemy zadłużenia!

#3 Guest_lena

Guest_lena
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2011 - 22:10

karta kredytowa fajna sprawa sama taka posiadam i jestem bardzo zadowolona co prawda mialam spory dylemat w ktorym banku wziasc taka katre no ale skorzystalam z pomocy ekspertow i zdecydowalam sie na karte kredytowa w ******ie i jak narazie spelnia wszystkie moje wymagania:)

#4 Guest_StrefaWalut

Guest_StrefaWalut
  • Goście

Napisano 07 maj 2012 - 12:22

przelicznik walut strefawalut.pl porównywarka ekantorów - niezależna, intuicyjna, skupia większość kantorów internetowych w Polsce, a kursy kupna i sprzedaży walut są akutualizowanie online; jeżeli chcesz znaleźć najtańszy kantor internetowy strefawalut.pl jest dla Ciebie

#5 Guest_kacper

Guest_kacper
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 22:31

Ja uważam ze własnie kantor internetowy jest rewelacyjnym rozwiązaniem i zdecydowanie jesli ja miałbym ponownie wymieniać pieniadze to też zrobiłbym to w www.zyskac.pl

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2012 - 11:14

Już od dłuższego czasu korzystam z kantoru internetowego fritz exchange. Wszystkie transakcje przebiegają tam szybko i bez większych komplikacji. Polecam.

#7 Guest_domin

Guest_domin
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 00:26

Kantor online to rzeczywiście najlepsze rozwiązanie i tutaj na pewno jesli już polecać coś dobrego i wartego uwagi to z pewnością byłby dokładnie taki kantor https://kantoronline.pl/. Tutaj transakcja wymiany sama w sobie jest bezpłatna (nie wiąże się z prowizją 0,2% jak w tzw. internetowych wymianach społecznościowych. Zasady sa jasne i przejrzyste.

#8 Guest_sylwia

Guest_sylwia
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 00:30

Korzystałam z tego kantoru i nie mogę narzekać. Ale korzystam też z innych e-kantorów, głównie tych, które znaleźć można w zestawieniu strefawalut.pl

#9 Guest_kozako

Guest_kozako
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 20:12

chyba bankomat
---------
http://willanova.com.pl/

#10 Guest_tup

Guest_tup
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2013 - 15:34

Ale bankomat wiąże się zazwyczaj z prowizją. Według mnie lepiej kantor internetowy i karta pre-paidowa do płacenia. W porównywarce StrefaWalut można sprawdzić, które e-kantory mają takie w ofercie

#11 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 21:09

Ja zazwyczaj przed wyjazdem wolę jednak korzystać z kantoru według mnie jest to szybka i tania transakcja nieraz dobre ceny maja na http://www.kantorsolec.pl

#12 Guest_kasiako

Guest_kasiako
  • Goście

Napisano 09 luty 2014 - 22:00

Polecam zajrzeć na porównywarkę kantorów internetowych http://kantorbox.pl . Korzystam z niej od pewnego czasu i wiem, że wymieniam pieniądze dobrze. Już trochę zaoszczędziłam dzięki niej na wymianie waluty właśnie w internecie. Więc może warto spróbować wcześniej porównać sobie kursy.

#13 Guest_ignacy14

Guest_ignacy14
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 22:12

Też wybieram kantor. Od wielu miesięcy wymieniam przez www.amronet.pl i bardzo sobie cenię miłą obsługę i szybkość transakcji.

#14 Guest_piotrek

Guest_piotrek
  • Goście

Napisano 15 maj 2014 - 10:23

Sądzę, że kantor, ale nie taki tradycyjny tylko internetowy. Jeśli transakcja musi być zrealizowana szybko, to polecam Amronet.pl. Wymiana od ręki, przelew zlecasz i za 15 min. jest już na koncie.

#15 Guest_Anita.Bern

Guest_Anita.Bern
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 16:02

Śmiało mogę powiedzieć, że dzięki realizowaniu transakcji w Amronet.pl mogę regularnie odkładać pieniądze na drobne przyjemność. Polecam ten kantor internetowy, ceny oferuje bardzo konkurencyjne  i obsłuży Cię szybciej niż w okienku:)

#16 Guest_bartolini57

Guest_bartolini57
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 10:54

Wybrałem kantor internetowy Amronet.pl i uważam tę decyzję za słuszną. Zawsze oszczędzam i to znaczne kwoty, w porównaniu do cen jakie oferują zwyczajne kantory na mieście.

#17 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 03 wrzesień 2014 - 13:10

Ale czemu akurat tam? Przecież są inne bezpieczna kantory z niższymi kursami, np. Kantor77. Radzę zawsze przed wymianą waluty sprawdzać aktualne kursy bo można stracić trochę kasy. Przy dużych kwotach waluty do wymiany różnica może być nawet bardzo duża.

mspinfo.png

#18 Forian

Forian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 05 wrzesień 2014 - 21:16

Jestem zdecydowanie za kantorami, chociaż i bankomatów nie należy się bać. Przede wszystkim, bankomat może nam uratować skórę, gdy rzeczywiście zabraknie nam pieniędzy, np. w czasie wyjazdu. Jeżeli jednak mamy więcej czasu na planowanie, to dobrze jest przyjrzeć się kursom walut i ofertom banków dotyczących ich wymiany. Można polegać na kantorach stacjonarnych, ale tu kurs często jest uzależniony bezpośrednio od miejsca, w którym się znajdują. Widziałem, że przedmówcy wskazali na kilka kantorów internetowych. Również w moje ocenie korzystanie właśnie z wersji online, a nie zwykłych kantorów, jest najbardziej opłacalne. W tym przypadku na kursy nie ma wpływu lokalizacja siedziby kantoru, gdyż wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu. Korzystałem z kilku wiodących kantorów online na rynku. Na chwilę obecną najbardziej pasuje mi www.liderwalut.pl . Ma to, co powinien mieć kantor online – dobrą i szybką obsługę, intuicyjny interfejs i przede wszystkim korzystne kursy. Podkreślam jednak, że przy wyborze powinniśmy kierować się zdrowym rozsądkiem, więc wyżej wskazany kantor należy traktować jedynie jako przykład.

#19 Guest_Kazobel

Guest_Kazobel
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 07:05

A czy ktoś rozważa jeszcze bankomat? Kantor internetowy to rozsądne wyjście i takie bym wybrał. Zwłaszcza w Amronet, bo jest pewniakiem.

#20 Forian

Forian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 13 wrzesień 2014 - 14:49

Wiele jest "pewniaków" na tym rynku. Bezpieczeństwo to oczywiście podstawa, jestem jednak zdania, że liczy się także to, by na kantorze można było także zarobić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych