Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

zakup mebli

wróć do serwisu Księgowość 85 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_zosia623

Guest_zosia623
  • Goście

Napisano 11 marzec 2021 - 12:36

Nie bardzo rozumiem, to co w salonie zamiast kanapy mam postawić co - fotele biurowe? Bez przesady, przecież można kupić naprawdę solidnie wykonane z dobrych materiałów meble. Prosty przykład nasze z slf24.pl, które użytkujemy już kilka ładnych lat i nadal są w świetnej formie.

#82 Luzy

Luzy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 31 marzec 2021 - 11:03

Jeśli zależy Ci na meblach do biura, które będą ergonomiczne, czyli nie tylko fajnie wyglądały ale były wygodne i zdrowe to polecam :)  Ci sklep https://pokochajswojkregoslup.pl/

Znajdziesz tam fotele biurowe robione pod wzrost i biurka elektryczne które można wykorzystywać zarówno w pracy stojącej oraz siedzącej. Bezpłatna dostawa i fajna obsługa także polecam  :)

#83 draksa1981

draksa1981

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 19 kwiecień 2021 - 14:38

Meble najlepiej kupić w sklepie, który znamy z polecenia, bądź z takiego, w którym kiedyś już coś kupowaliśmy. Ja bardzo dużo mebli mam z www.edinos.pl.  Bardzo podoba mi się w nich to, że nawet po kilku miesiącach nie widać śladów użytkowania. Jakiś czas temu kupiłam tam łóżko do roku dziecięcego, a teraz planuje kupić sofę do salonu. 

#84 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 999 postów

Napisano 20 kwiecień 2021 - 07:39

Nie znam się na księgowości, ale wydaje mi się, że jeśli zakupisz meble przez dobrą firmę, nie powinieneś mieć problemu z fakturami itp. Potem wystarczy już tylko skontaktować się z biurem księgowym. Swoją drogą polecam ten tekst: www.4katy.com.pl/meble/meble-forte-dlaczego-sa-tak-chetnie-wybierane-przez-polakow - jeśli wybierzesz rzetelną firmę, nie powinno być problemu  z uzyskaniem faktury nawet po czasie.

#85 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 768 postów

Napisano 15 lipiec 2021 - 12:15

Czy ktoś  może kupował meble do domu na raty? NIedługo chcemy się wprowadzić ale remont dużo nas kosztowal i nie będzie nas stać na umeblowanie....

#86 ivojim

ivojim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 316 postów

Napisano 16 lipiec 2021 - 06:31

My tak mieliśmy :)

Jeden pokoj ogarniety do spania,na podlodze 3 materace i cichy w kartonach.
Prowizoryczna kuchnia,meble stare z poprzedniego mieszkania,wszystko z innej parafii:) w dodatku z małym,rocznym dzieckiem...bez lazienki przez prawie 2 ms.
Dalismy radę!!Remont mozolnie,ale do przodu!...teraz jest pięknie!!:)

Zerknij sobie na stronę:  https://www.mebletka...szare-160-id-58

Mogę Ci osobiscie serdecznie polecić ten sklep. Mają w nim dobre promocje na meble tak więc mozesz umeblować się w dobrej cenie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy