Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jaką nieruchomość zainwestować milion złotych?

wróć do serwisu Moja Firma 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103154 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 13:03

Komentarz do artykułu: W jaką nieruchomość zainwestować milion złotych?

#2 Guest_malec

Guest_malec
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2012 - 13:03

Tylko w hale magazynowe. Wejdź sobie na wyszukiwarkę Jartomu,to zobaczysz o czym piszę. Za milion złotych można kupić mały magazyn i wypracować fajny roczny dochód. Wszystko jest kwestią odpowiedniego zarządzania taką halą.

#3 Guest_Men gele

Guest_Men gele
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2012 - 08:42

Jartom , spier....j z forum!!!!

#4 Guest_molk

Guest_molk
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 00:32

widziałem sporo mieszkanek powyżej mmiliona na http://top-ogloszeni...ieruchomosci-10 i rzeczywiście jest na co popatrzec

#5 Guest_kacper max

Guest_kacper max
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 12:58

Myślę, że taką nieruchomość, zobaczcie - http://hale.jartom.c...le,,w,0,,,2737a Kiedy po raz ostatni można było kupić nieruchomość w strefie ekonomicznej za tyle? No właśnie - wykorzystujcie to.

#6 Guest_margoto

Guest_margoto
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 10:25

Nieruchomości magazynowe - wiadomo że nie wszędzie się za tyle kupi halę, ale np. jako udziałowiec już bardziej. W jartomie wisi teraz wiele wolnych nieruchomości tego typu, warunkiem cały czas jest kapitał, trzeba jednak najpierw znaleźć na to środki...

#7 Guest_hankan

Guest_hankan
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 11:21

Przykład - jartom.com/Polecane-nieruchomosci-na-sprzedaz-w-JARTOM-listopad-2014 Warto wejść w branżę, ale z drugiej strony wymaga to sporej kwoty. Takie inwestycje budzą potencjał, tylko też trzeba się nastawić na długi termin...

#8 Guest_balkacyk

Guest_balkacyk
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2014 - 11:08

Wolny biurowiec - jartom.com/nieruchomosci/index.php?szukaj=1&lang_id=15&rodzaj_tr=0&rodzaj_n=hale&rodzaj_h=&rodzaj_t=w&od=&do=&woj=0&numer=3117A&sse=0&x=50&y=12 Ogólnie to świetny moment na inwestycję, wymagający jednak odpowiednich środków. A kto je posiada?

#9 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2014 - 12:21

a może w moją? kawałek oddam i przygarnę za spłatę hipoteki i wypas w środku, adres podać?

#10 alex31

alex31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 07 luty 2015 - 09:03

Zgadzam się, hale magazynowe to dobry pomysł na inwestycję.Firm, które oferują budowę takich hal jest sporo. 

Gdybym miała wolne środki albo zdolność kredytową to sama zdecydowałabym się na taką inwestycję

#11 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 11:27

Wiele osób zapomina, że nieruchomości, na których można więcej zarobić to nie tylko magazyny ale także ziemia. Jeżeli wchodzić już w powierzchnie magazynowe to obiekty takie jak Synergy Park w moim prywatnym odczuciu mają dużo większe szanse na powodzenie, aniżeli tradycyjne magazyny, ale podkreślam jest to moje prywatne zdanie. W każdym razie milion złotych to już na pewno kwota, którą można dość dobrze się "pobawić" 

#12 Guest_misztek

Guest_misztek
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 10:21

Proszę tutaj - jartom.com/nieruchomosci/Zespol-budynkow-produkcyjnomagazynowych-Lomianki-1391adzs Pewnie, że można solidnie zainwestować, pytanie kto posiada na ten cel środki, bo jednak rynek w dalszym ciągu pod tym względem mocno kuleje. A co będzie dalej?

#13 Guest_Andrutżywiec

Guest_Andrutżywiec
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2020 - 20:55

Tak mieszajcie i kupujcie nieruchomości najlepiej kilka w roku to US was dojedzie .

#14 Guest_Andrut

Guest_Andrut
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2020 - 20:55

Tak mieszajcie i kupujcie nieruchomości najlepiej kilka w roku to US was dojedzie .

#15 Guest_Andrut

Guest_Andrut
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2020 - 20:56

#16 Guest_Andrut

Guest_Andrut
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2020 - 20:56

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy