Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego Polacy wolą mieszkać w Warszawie i Krakowie?

wróć do serwisu Moja Firma 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102585 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 10:46

Komentarz do artykułu: Dlaczego Polacy wolą mieszkać w Warszawie i Krakowie?

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 10:46

W Krakowie najlepiej! Kocham to miasto za tę niepowtarzalną atmosferę. z miejsc do mieszkania to ostatnio mogę polecić europejskie, widziałam że budują tam teraz nowy blok, a wygląda to nawet fajnie.

#3 Guest_lbn

Guest_lbn
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 23:15

Warszawa na pewno jest miejscem większych możliwości, ceny nie są aż takie wysokie a mam wrażenie że coraz bardziej się wyrównują, znajomy kupił mieszkanie na zielonej dolinie płacił chyba 5300, ja kupiłem w Lublinie za 4600 lokalizacja porównywalna bo i jego i moje mieszkanie jest na obrzeżach, a moje miasto dużo mniejsze

#4 Guest_koseks

Guest_koseks
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 08:13

Mam podobne odczucia. Zamieszkaliśmy poza miastem, w Radzyminie, na osiedlu Akacjowa Aleja. I co? I standard jest super, warunki na najwyższym poziomie - tak więc można mieć piękne osiedle, ładne mieszkanie, wysoki standard, ale bez wydawania na ten cel kosmicznych pieniędzy.

#5 Guest_marys

Guest_marys
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 14:30

"ludzie wybierają Kraków, bo życie tam jest tańsze" zgadzam się w 100%. to jest w sumie główny powód, przez który zdecydowałam się właśnie na to miasto. kupuje swoje mieszkanie (na nowym osiedlu banacha), jak orientowałam się, ile kosztowałoby w Wawie, to... szkoda gadac ;]

#6 Guest_weronika

Guest_weronika
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2015 - 12:56

Większe aglomeracje o także więcej możliwości i więcej ofert pracy, także zainteresowanie mieszkaniami pod wynajem większe, aparthotele takie jak na Bliskiej Woli też mają rację bytu.

#7 Guest_kango

Guest_kango
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 16:34

Jesteśmy zmuszeni mieszkać w pobliżu dużych miast bo tam zwykle mamy pracę, nie musi to być jednak wcale męczące centrum ale takie osiedle jak Arkadia Łomianki, o wiele tańsze niż w centrum a mieszkania i sama inwestycja rewelacyjna.

#8 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2190 postów

Napisano 16 marzec 2016 - 09:37

Ale przecież pod miastem macie bardzo ładne osiedla w atrakcyjnej cenie.

Wszystko zależy od tego, jaki macie budżet, jakie oczekiwania. Radzymin daje dużo lepsze warunki.

Wszyscy uciekamy ze stolicy bo miasto jest kosmicznie drogie i nie daje warunków do normalnego życia.

#9 Guest_MagdaF

Guest_MagdaF
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 15:37

Bo miasta dają większą szansę rozwoju zawodowego i nie tylko zawodowego, proste/ Bardzo dobre miejsce w Warszawie to Shiraz Trio www.trio.shiraz.pl brat właśnie kupił tam mieszkanie. To Bielany, zdecydowanie jedna z lepszych dzielnic do życia w stolicy, zielono prawie jak na Białołęce, ale infrastruktura pełna jest.

#10 Guest_Marcel

Guest_Marcel
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 12:02

A ja mogę polecić Willę Ursynów - bo mieszkam, i jej młodszą siostrę - 2 - bo byłem na dniach otwartych. A powody są takie, że to taka ciekawa kombinacja mieszkania z domem, z ogródkiem, dobrymi sąsiadami i brakiem rumoru, jaki często słychać w samym centrum. Żeby nie było tak kolorowo, wada też jest - nie zawsze szybko się wyjeżdża i dojeżdża, metro nie jest pod nosem, ale da się z tym żyć smile.png

#11 Guest_ela

Guest_ela
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 09:14

W Krakowie drogo, ale praca jest w miarę. Nowe mieszkania w Krakowie za to to jakiś żart, wystarczy zobaczyć sobie ceny za 2 pokoje: praskapark.pl/

#12 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 21:01

a ja właśnie uciekłam na wieś :)

#13 Guest_miasteczko wawer

Guest_miasteczko wawer
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 22:18

Jedna z najświeższych inwestycji o jakiej warto teraz powiedzieć to Miasteczko Wawer, piękne osiedle, duże, komfortowe mieszkania z widokiem na las w świetnej lokalizacji na Wawrze. Wg założeń w tej lokalizacji ma powstać ok 1000 nowych mieszkań

#14 Guest_wolę Wawę

Guest_wolę Wawę
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 07:33

Chyba jednak Warszawa jest bardziej popularna. Cena za metraż nie jest najniższa, ale są inwestycje, które można nazwać świetnymi okazjami, tylko takie szybko znikają, szczególnie jeszcze dzięki dobrym lokalizacjom. Pamiętam jak ja kupowałem mieszkanie. Wtedy postawiłem na Home Invest, dziś zrobiłbym to ponownie. Chociażby ze względu, że wartość mojego mieszkania dość szybko po zakupie zaczęła wzrastać.

#15 iconmedia

iconmedia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 07:57

Strona Internetowa dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty - 

budowanie-strony.pl 

#16 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 11:33

Mi w Warszawie dobrze się mieszka, po studiach zostałam. Przyzwyczaiłam się do wielkiego miasta. Mieszkanie też mam spoko, dobrze mi się w nim mieszka. Problemów nie ma żadnych, sąsiedzi w porządku. Też Per modum czyli zarządca nieruchomości dba o wszystkie sprawy na bieżąco, a to też bardzo dużo.

#17 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 878 postów

Napisano 24 maj 2019 - 12:27

Szczerze mówiąc to nie chciałabym mieszkać w żądnym z tych dwóch miast.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych