Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprawdzenie salda w bankomacie kosztuje

wróć do serwisu Moja Firma 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102843 postów

Napisano 03 listopad 2009 - 16:54

Komentarz do artykułu: Sprawdzenie salda w bankomacie kosztuje

#2 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 16:54

mala poprawka, kredyt bank we wrzesniu wprowadzil oplate 50gr(rowniez w swoim bankomacie) za sprawdzenie salda, wlasnie to zobaczylem na swoim koncie i patrze ile mi zlodzieje juz ukradli ...

#3 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2012 - 18:56

haha smiech na sali mi za sprawdzenie salda w BZWBK pobiera 2 zł w bankomacie włąśnie tego banku.co jest k....

#4 Guest_JM

Guest_JM
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 21:09

Mam karte w Mbanku i chciałam sprawdzić saldo konta w bankomacie Euronet, gdyż na stronie i w ulotce mbanku jest napisane, że korzystanie z niego jest bezpłatne. Niestety tylko sprawdzenie salda kosztowało mnie 2 zł. Przejdę się to punktu mbanku. ;/

#5 Guest_Anonim

Guest_Anonim
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 19:08

Mam konto w MBanku. Nikt nie z tego złodziejskiego banku nie raczył mnie poinformować, że sprawdzanie salda jest płatne, baa zapewniano mnie nawet o całkowicie darmowym koncie i przez pierwszy rok wszystko miało być ZA DARMO! :) Niestety, za jedno sprawdzenie salda pobiera mi opłatę w wysokości 3 zł. Jestem oburzona! Banda złodziei :)

#6 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 00:19

Koszmar! Nic o tym nie wiedziałam, pobrano mi aż 5 zl!!! A w jednym dniu sprawdziłam sobie 2 razy, bo wcześniej wpłacałam gotówkę. Chciałam sprawdzić, czy wszystko poszło zgodnie z planem. CZyli w sumie straciłam 10 zł !

#7 Guest_sebaa

Guest_sebaa
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 00:41

Ja wczoraj wpłaciłem pieniądze w wpłatomacie i poszedłem kupić coś do sklepu i nagle mi odmówiło 2 razy więc poszedłem sprawdzić w bankomacie stan i było 0 zł.
Po 30 minutach znowu poszedłem sprawdzić nadal 0 zł. Poszedłem do konsultanta a on mówi że do 3 godzin to trwa jak zawsze po 10 minutach pieniądze były na koncie. po godzinie znowu poszedłem i znowu 0 zł. w końcu stwierdziłem że jak będę wychodził to sprawdzę ostatni raz i już były pieniądze. Dzisiaj wchodzę na konto a tam 4x -5 zł to jakieś chore jest. w bankomacie też nie było nic napisane że pobierze opłatę. a myślałem że jak już pobiera to za to że wydrukuje papierek a nie jak pokaże na ekranie. Złodziejstwo.. :(

#8 Guest_jaga

Guest_jaga
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 16:45

Wczoraj sprawdziłam stan konta w bankomacie przed wyplatą i jak się okazało zostało za to pobrane 5 zl złodziejstwo a konto mam w credit agricolle

#9 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 21:24

Sprawdziłam stan konta w bankomacie, myślałam że skoro bankomat do wypłaty jest bezprowizyjny to będzie to bezpłatne. Zabrali mi 5 zł!

Cały mBank, koszmar:(

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 23:51

Niestety mam podobny problem z moim bankiem. Za sprawdzenie salda muszę płacić. Tylko dziwi mnie jedna rzecz, że raz pobrało mi opłatę 3 zł coś a raz 1,88 zł. Od czego to jest zależne? Podobno powinno pobrać sumę 1 zł (tak przynajmniej jest napisane w tym artykule), więc czegoś tu nie rozumiem.

#11 Guest_ela

Guest_ela
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2015 - 09:29

Dokładnie. agricol pobiera 5 zł. Zrezygnowałam z ich usług

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 10:21

Mnie skasowal alior bank 30 zl za sprawdzenie salda w bankomacie euronet!! To jakas kradziez w bialy dzien ze takie rzeczy sa wogole dozwolone w tym kraju ja pier...

#13 Guest_Bankster

Guest_Bankster
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 12:35

mBank teraz pobiera już 5 złotych. Był tak miły, że zwrócił mi na to uwagę w aplikacji, oczywiście po fakcie.;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych