Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzedaż mieszkania z hipoteką nie taka trudna

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102660 postów

Napisano 01 styczeń 2013 - 14:01

Komentarz do artykułu: Sprzedaż mieszkania z hipoteką nie taka trudna

#2 Guest_Kamel24.pl

Guest_Kamel24.pl
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2013 - 14:01

http://wwww.kamel224.waw.pl

#3 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2015 - 00:22

Sprzedaż mieszkania z hipoteką to rzeczywiście nic trudnego, jeśli pamiętamy o podjęciu właściwych kroków we właściwej kolejności. Najważniejsze to dowiedzieć się o prowizji od wcześniejszej spłaty oraz uzyskać zaświadczenie z banku o braku przeciwwskazań co do wcześniejszej spłaty kredytu. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach żeby samemu przeprowadzić sprzedaż nieruchomości w dodatku obciążonej hipoteką to może warto poszukać pomocy niekoniecznie u pośrednika nieruchomości. Jednym z takich rozwiązań może być serwis www.domsello.pl

#4 Guest_ekri

Guest_ekri
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 15:10

spłata kredytu pieniędzmi ze sprzedaży byłaby najsensowniejszym rozwiązaniem. Ale najpierw trzeba znaleźć klienta. Polecam portal prywatnaoferta bo za drobną opłatą ma się dodane 100 ogłoszeń na popularnych portalach.

#5 Guest_barszczu

Guest_barszczu
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 06:12

witam , jeżeli jestem właścicielem mieszkania mniej niż 5 lat a chciałbym go sprzedać będę musiał zapłacić podatek a po 5 latach już nie ? ps jak wysoki jest ten podatek ?

#6 Guest_barszczu

Guest_barszczu
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 07:03

Mieszkanie z hipoteką , mama jest właścicielką połowy mieszkania od kilkunastu lat a druga połowa jest moja od 3 lat , co z podatkiem dochodowym przy sprzedaży mieszkania ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych