Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co zrobić, żeby nie tracić na zmianach kursów walutowych?

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102485 postów

Napisano 20 luty 2012 - 10:56

Komentarz do artykułu: Co zrobić, żeby nie tracić na zmianach kursów walutowych?

#2 Guest_jarek

Guest_jarek
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 10:56

Od paru lat spłacam kredyt w CHF i chcąc zaoszczędzić na wymianie waluty przerzuciłem się właśnie na kantory internetowe i nie żałuję bo to się opłaca. Przetestowałem różne i aktualnie korzystam z platformy https://fritzexchange.pl/ i jestem zadowolony. Serwis jest łatwy w obsłudze i bezpieczny bo każda transakcja jest ubezpieczona, w porównaniu z innymi kantorami kurs walut wypada u nich najkorzystniej. Polecam tą formę wymiany

#3 Guest_kris

Guest_kris
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 16:01

Zgadza się, kantory internetowe rządzą! w bankach się nie opłaca

#4 Guest_Andrzejes

Guest_Andrzejes
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 13:22

Jak ja otrzymuję płatności od klientów w EUR nigdy nie zwlekam z przewalutowaniem na PLN. Najszybciej oczywiście wymieniam w kantorze internetowym. Sprawdzenie kursu porównanie z rynkowym też jest w tym wypadku kwestią minuty. Teraz jak Amronet ma też wersję na smartfony, w każdej chwili kantor mam dostępny. To prosty sposób aby nie tracić w razie zmiany kursu waluty, a skuteczny.

#5 Guest_AsiaMay

Guest_AsiaMay
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 11:31

Na pewno sprawność przewalutowania ma znaczenie w zakresie tego,żeby nie tracić na zmianach kursów, w końcu one są co parę sekund aktualizowane, a już dzień zwłoki może namieszać wiele. Dzięki s e-kantorom da się wymienić praktycznie niezwłocznie po takim kursie jaki aktualnie widać, choć nie wszystkie tak szybko działają, najbardziej pod tym względem jestem zadowolona z Pluskantor.pl, ponieważ przez całą dobę można wymienić w czasie rzeczywistym pieniądze w kilka sekund.

#6 Guest_Groger

Guest_Groger
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 22:24

Na Gieldawalut.com najbardziej lubię wymieniać walutę. Kalkulator walut wylicza miwynik transakcji bardzo dokładnie, także zanim przewalutuję wiem na ile w danej chwili się opłaca.

#7 Travis

Travis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 09:17

To samo masz na Cinkciarzu. Zawsze przed wymianą sprawdzam dokładny kurs w ich kalkulatorze. Wbrew pozorom to ma znaczenie, bo im większą sumę wymieniasz, tym lepszy kurs Ci proponują. 

#8 Guest_lidwi

Guest_lidwi
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 13:51

Jak klienci mojej formy płacą w walucie , od razu wymieniam na Pluskantor.pl pieniądze na złotówki. Tan kantor wyróżnia właśnie natychmiastowa realizacja przewalutowania jak tylko je zlecę, a co za tym idzie kurs nie zmieni się ani odrobinę.

#9 Guest_maruder

Guest_maruder
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 19:41

Brzmi rozsądnie, tym bardziej że przez Pluskantor.pl można zrealizować wymianę waluty z odroczoną płatnością. Widzę korzystny kurs to wymieniam natychmiast, a portfel zasilam po fakcie. Sprytne:)

#10 Guest_judyta

Guest_judyta
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 00:51

Natychmiastowa realizacje masz też na Amronet,  też sprawnie i świetnie działa i kursy niskie i korzystne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych