Skocz do zawartości

Zdjęcie

W których bankach można dostać kredyt we franku?

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 19 sierpień 2011 - 00:27

Komentarz do artykułu: W których bankach można dostać kredyt we franku?

#2 Guest_Iga

Guest_Iga
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 00:27

Moim zdaniem branie teraz kredytu w franku jest bardzo ryzykowne, tym bardziej że korzystnych ofert w pln nie brakuje wystarczy dobrze poszukać!

#3 Guest_Mira

Guest_Mira
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 16:30

Najlepiej skorzystać Z kredytu w RnS póki jeszcze jest taka możliwość!

#4 Guest_Wroczyński_counseling

Guest_Wroczyński_counseling
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 08:28

Przy braniu kredytu hipotecznego polecam aukcje,
Korzystanie z tego typu serwisu pozwala nam wynegocjować niższą marżę kredytową

http://pozyczka.oni.cc

#5 Guest_Szymon36

Guest_Szymon36
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 23:25

Wątpię aby ktoś się skusił obecnie na kredyt w CHF. Już tysiące ludzi miało nauczkę. Jedną z takich osób jest moja własna siostra. Gdy kurs CHF gwałtownie wzrósł straciła sporo nerwów i pieniędzy. Teraz trochę już ustabilizowała sytuację dzięki temu że nie spłaca z banku, tylko z gieldawalut.com bezpośrednio we franku i tam też kupuje walutę możliwie najtaniej. Jednak co by nie było już nie ta bajka jak na początku.

#6 Guest_michał36

Guest_michał36
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 21:01

Sądzę, że banki nie powinny oferować w ogóle takich kredytów. To ryzykowna sprawa, po co mieszać ludziom w głowach, zachwalać, jak może być z tego wielki niewypał- jak kredyt w CHF . Słyszałem nawet że mają być unieważnione frankowe zobowiązania, ale z tego co widzę nadal jest jak i było- trzeba spłacać. Tyle że można we franku bezpośrednio. Kumpel z pracy mi mówił, że to i tak duża ulga, bo kupując CHF przez Pluskantor.pl bez ingerencji banku oszczędza już sporo na wymianie waluty.

#7 Guest_morgan

Guest_morgan
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 13:22

Ja bardzo dobre opinie słyszałem o kantorze, o którym wspomina tu Szymon- Gieldawalut.com, a że korzystnie wycenia CHF i inne waluty widziałem sam, warto się taką ofertą zainteresować, może być naprawdę korzystną alternatywą dla spłaty z banku.

#8 Erwina

Erwina

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 18 lipiec 2019 - 08:57

Kredyt we frankach to ryzykowna sprawa, sama bym się na taki nie zdecydowała... Moja znajoma spłaca kredyt w walucie i korzysta co miesiąc z kantoru Liderwalut.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy