Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto brać pożyczki gotówkowe na małe kwoty?

wróć do serwisu Moja Firma 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102616 postów

Napisano 20 wrzesień 2011 - 20:15

Komentarz do artykułu: Czy warto brać pożyczki gotówkowe na małe kwoty?

#2 Guest_norbert

Guest_norbert
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2011 - 20:15

wszystko zalezy od warunkow, najlepiej przeduskowac a nastepnie wybrac z doradca finansowym

#3 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2011 - 20:42

A ja uważam że lepiej wziąć na kartę kredytową zakupy. Przy dobrej karcie masz prawie 2 miesiące bez odsetkowe. Przy dobrych wiatrach można zdążyć ze spłatą. Robiłem już tak kilkukrotnie.

#4 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 09:10

maly kredyt wedlug mnie sie nie oplaca brac- tak ja pisze michal lepiej wziac karte kredytowa tylo nalezy wybrac najkorzystniejsza z dlugim okresem bezodsetkowym

#5 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 21:32

Moim zdaniem karta to dużo lepsze rozwiązanie ale oczywiście trzeba korzystać z rozsądkiem i wybrać korzystna ofertę bo wybór jest ogromny!

#6 Guest_Avi

Guest_Avi
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 01:02

Sporo osób ma dużo zastrzeżeń co do kart kredytowych ale one naprawdę mają wiele zalet. Jeden z najdłuższych okresów bez odsetek jest u Czarneckiego w banku. Przy dobrym operowaniu kartą naprawdę można tak rozłożyć zobowiązania że można się ze spłatą wyrobić w terminie.

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2215 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 14:21

Obszerny poradnik na ten temat - http://poradnikdlazadluzonych.pl/ Aby tylko bez brania pożyczki na odwal się, w pierwszej lepszej firmie, albo z oferta na słupie i będzie wszystko ok. Po prostu musicie robić wszystko co trzeba, żeby nie zaciągać głupich zobowiązań.

#8 Guest_magmo

Guest_magmo
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 12:48

W zasadzie wszystko zależy od tego o jaką kwotę chodzi, bo np. w firmach pożyczkowych masz ten tysiąc za darmo np. w Alfakredyt. Tzn. odsetki zapłacisz jeśli przekroczysz miesięczny termin... Więc spłacać w terminie, tyle w temacie.

#9 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 kwiecień 2015 - 14:46

Myślę, że warto takie pytania kierować na to forum - http://www.hipoteczn...-dochodach.html . Fora kredytowe to miejsce w którym znajdziecie zawsze aktualne oferty i opinie o kredytach.

#10 Guest_ronii

Guest_ronii
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 11:58

Jak  dla mnie nie jest to dobry pomysł zwłaszcza kiedy już mamy inne długi.

Jak już mamy taką pętle kredytową to może warto skontaktować się z fachową 

pomocą firmy oddłużeniowej, która może pomóc w restrukturyzacji zadłuzenia.

#11 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2015 - 11:01

Ja bralem pożyczkę na okończenie remontu, niestety z żoną nie wyrobiliśmy się w założonej kwocie, zabrakło nam troche na potrzebny sprzęt. Braliśmy w profi credit, całość już jest prawie spłacona, zostały 3 miesiące, dużej kwoty nie braliśmy i opłacało się to nam, bo gdyby nie pożyczka to długo byśmy odkładali.

#12 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 13:32

Ja mała kwotę bo tylko 1000 zł brałam na viasms, co prawda miałam ją za 0% prowizji, ale teraz na kolejne jakbym chciała pożyczyć to dostanę 50% zniżki na prowizję

#13 Guest_Rosum

Guest_Rosum
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 20:44

Dysponując nieruchomością można rozważyć pomoc firm pożyczkowych, które udzielają pożyczek pod zastaw, m.in. Speed Cash. To szansa, by wyjść z pętli zadłużenia. Ich oferta jest coraz atrakcyjniejsza - działają szybciej i efektywniej niż banki.

#14 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 15:41

Bardzo atrakcyjną ofertę mają Sprint Cash. Brałam tam wielokrotnie pożyczkę, zawsze z preferencjami dopasowanymi pode mnie,

#15 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 17:34

Uważajcie, to kryptoreklamy ww. firm.

#16 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 996 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 06:40

Warto wszystko dokładnie przeanalizować, umowę, warunki takiej pożyczki. Jak ktoś potrzebuje pieniędzy na już, ale będzie miał za co taką pożyczkę spłacić to to nic złego. Na http://uwagafinanse....zyczek-na-raty/ jest napisane, jak korzystać z takich pożyczek bezpiecznie.

Always look on the bright side of life!

#17 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów

Napisano 14 lipiec 2019 - 11:12

To co mogę Wam polecić od siebie to stronka https://szybkagotowk...yczki-gotowkowe . Znajdziecie tam wydaje mi się bardzo ciekawe oferty w temacie jakim są właśnie pożyczki gotówkowe. Piszę to z perspektywy czasu, w związku z tym, że korzystałam z ich propozycji jakiś czas temu i śmiało mogę powiedzieć, że nie żałuję takiej a nie innej decyzji :) 

#18 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 178 postów

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:53

Moim zdaniem jest to bardzo ciekawa opcja, ale tylko pod warunkiem, że mamy pewność, co do swoich możliwości finansowych. Przykładowo pożyczając jakąś sumę w Lew Pożyczka, gdzie max można uzyskać do 2 tysięcy złotych, gdy spłacimy zobowiązanie w terminie, nie poniesiemy żadnych kosztów. Prz czym w tym przypadku kwestie formalne nie są zbyt skomplikowane i każdy ma spore szanse na uzyskanie takiego wsparcia pieniężnego. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych