Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie karty kredytowe student ma do wyboru

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 14 wrzesień 2010 - 01:49

Komentarz do artykułu: Jakie karty kredytowe student ma do wyboru

#2 Guest_goja

Guest_goja
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 01:49

czasy studenckie niestety mam juz dawno za soba, ale karta kredytowa by sie przydala, bo wydatkow sporo w naszej czteroosobowej rodzinie, jest na rynku dostepna jakas karta, ktora ma w miare dlugi okres splaty, tak cos moze kolo 50 dni?

#3 Guest_bard

Guest_bard
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 09:04

spróbuj w getin tam mają, sam też takie mam, studentką już nie jestem od kilku lat, a dziecko moje na razie do podstawówki szło i karta zdała egzamin na mdal przy kupnie wyprawki xD

#4 Guest_maszkaron

Guest_maszkaron
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 17:01

wszystko fajnie, ale pamietajcie, ze z kart trzeba sie tez normalnie rozliczac i je sumiennie splacac

#5 Guest_BLANK ATM

Guest_BLANK ATM
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 22:28

ŁATWY SPOSÓB NA DOSTAWY PIENIĘDZY ONLINE BEZ STRESU Jesteśmy profesjonalnym zespołem z dużym ringiem na całym świecie. Z ponad 2 milionami bankomatów zainfekowanych przez nasze złośliwe oprogramowanie i skimmery, możemy pobrać dane karty bankowej, które zawierają ścieżkę (1) i ścieżkę (2) za pomocą pinezki karty. Klonujemy te karty za pomocą przechwyconych danych do prawdziwych kart bankomatowych, które mogą być użyte do wypłaty w bankomacie lub przesuwania w sklepach i punktach sprzedaży. Sprzedajemy i dostarczamy te karty wszystkim naszym klientom i zainteresowanym nabywcom na całym świecie, karta ma dzienny limit wypłat w wysokości 5 500 USD w bankomacie i do 2,500 USD w sklepach. Oto nasze cenniki KART O ATM: BALANS: CENA 10 000 USD: 200 USD 20 000 USD: 300 USD 35 000 USD: 450 USD 50 000 USD: 500 USD 100 000 USD: 5 500 USD Ceny zawierają opłaty za wysyłkę i opłaty, zamów teraz: Skontaktuj się z nami: americamastercard@gmail.com CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA (FAQ) W trakcie świadczenia tych usług natknęliśmy się na tak wielu klientów, którzy mają różne pytania, więc mamy na celu odpowiedzieć na kilka pytań: (1): Czy sprzedajesz pieniądze? Nie, nie sprzedajemy pieniędzy. Jeśli przeczytasz nasz post poprawnie, zrozumiesz, jak działa ta cała sprawa. (2): Czy ta usługa / karta jest dostępna w moim kraju? Tak, nasze usługi / karty są dostępne na całym świecie, ponieważ programujemy je za pomocą zaawansowanych narzędzi hakerskich, które mogą uzyskać dostęp do dowolnego banku na świecie. (3): Jak uzyskać kartę po dokonaniu płatności? Wysyłamy za pośrednictwem DHL LUB AGENTA OSOBISTEGO, standardowa wysyłka zwykle trwa 3 dni. Potrzebujemy tylko twoich danych osobowych. Zamów teraz, skontaktuj się z nami za pomocą: americamastercard@gmail.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych