Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wybrać kredyt gotówkowy

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103193 postów

Napisano 30 marzec 2012 - 20:38

Komentarz do artykułu: Jak wybrać kredyt gotówkowy

#2 Guest_kolega 1

Guest_kolega 1
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 20:38

Polecam krótki artykuł:
http://konfronter.pl...redyt-najlepszy

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 15:19

Ja ze swojej strony polecić mogę Centrum Pożyczkowe Pożyczka-24h.pl. Porzebowałam 10 000 złotych, decyzję dostałam na drugi dzień, mam korzystne, stałe raty bez ukrytych opłat.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 17:08

Jeśli pożyczasz naprawdę na chwilę, to żadne odsetki Cię nie zjedzą. Co innego jak masz problemy ze spłatą. No ale wtedy się kredytu nie powinno w ogóle brać. Sam ostatnio byłem w podbramkowej sytuacji, bo zepsuł mi się samochód, a przelew za projekt miał dotrzeć dopiero za tydzień. Skorzystałem z porównywarki kredytów chwilunia.pl , dzięki czemu dokonałem właściwego wyboru. Można powiedzieć, że zapomniałem już o pożyczce, bo spłaciłem niemal od razu. Na pewno jeśli będe potrzebował pilnie gotówki, to znowu zdecyduję się na chwilówkę.

#5 Guest_biesiada

Guest_biesiada
  • Goście

Napisano 24 październik 2013 - 21:59

Ja ze swojej strony polecić mogę Centrum Pożyczkowe Pożyczka-24h.pl. Porzebowałam 10 000 złotych, decyzję dostałam na drugi dzień, mam korzystne, stałe raty bez ukrytych opłat.

Dla niektórych osób to wręcz nie do pomyślenia, że to co pożyczą trzeba kiedyś oddać. Dla normalnie myślących, to żadna nowość. Sam ostatnio byłem w podbramkowej sytuacji, bo zepsuł mi się samochód, a przelew za projekt miał dotrzeć dopiero za tydzień. Skorzystałem z porównywarki kredytów chwilunia.pl , dzięki czemu dokonałem właściwego wyboru. Można powiedzieć, że zapomniałem już o pożyczce, bo spłaciłem niemal od razu. Na pewno jeśli będę potrzebował pilnie gotówki, to znowu zdecyduję się na chwilówkę.

#6 Guest_aurora

Guest_aurora
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 00:31

W Skarabeusz (http://skarabeusz.biz.pl/) też dadzą Ci bez problemu pożyczkę, akceptują różne formy dochodu. Racja, że jak chcesz pożyczyć na chwilę, to taka droga jest najlepsza. U mnie było tak samo jak powyżej - rachunki czekaja, a pieniadze dopiero za dwa tygodnie. A tak, wziąłem pożyczkę, zapłaciłem to co miałem zapłacic,a potem oddałem.

#7 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 19:49

Najlepiej sprawdzić kilka ofert . A najlepiej to zrobić przy pomocy Open Finanse . Doradcy przedstawia dokładnie warunki .

#8 Guest_zeniu972

Guest_zeniu972
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 16:01

Bym Ci polecał stronkę chwilovka.pl. Przydatne narzędzie jeśli chodzi o takie szybkie pożyczki. W jednym miejscu masz dostęp do wszystkich lepszych ofert od sprawdzonych firm. Ja tutaj znalazłem bardzo nisko oprocentowaną pożyczkę na 5 tysi i jestem zadowolony. Minimum formalności, szybki przelew środków na moje konto.

#9 Guest_wronka90

Guest_wronka90
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 15:21

Można poszukać na stronie sowafinansowa.pl. Całkiem zgrabnie zrobiona i prowadzona porównywarka. Niedawno brałem tutaj swoją pierwszą w życiu chwilówkę i udało się dostać pieniądze za 0 zł, z czego się najbardziej cieszę. Od razu z porównywarki przekierowało mnie na stronę pożyczkodawcy, parę chwil i wniosek online złożony, po chwili miałem też już decyzję pozytywną.

#10 Guest_mario564

Guest_mario564
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 16:21

W moim wypadku udało się wziąć pożyczkę za 0 zł, ale to dlatego, że skorzystałem z promocji dla nowych klientów. Coś takiego znalazłem przez stronę chwilovka.pl. Ogólnie tu jest dość rozbudowana lista różnych chwilówek, od różnych znanych firm, więc jest szansa sobie coś dopasować.

#11 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 243 postów

Napisano 23 luty 2021 - 11:22

Kredyty gotówkowe Wrocław - polecam zgłosić się tutaj. Na pewno pomogą wybrać najlepszą ofertę!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych