Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak oszczędzać bez podatku Belki

wróć do serwisu Moja Firma 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102986 postów

Napisano 20 czerwiec 2009 - 09:01

Komentarz do artykułu: Jak oszczędzać bez podatku Belki

#2 Guest_kajtek kowalski

Guest_kajtek kowalski
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2009 - 09:01

Nasz nieudolny rząd gotow jest do wynajęcia za nasze oczywiśćie pieniądze superspecjalistów, którzy z pewnością znajdą kolejny sposób dobrania się do naszych pieniędzy.
Jedno,co wychodzi świetnie naszym rządzącym, to generowanie superdziur budżetowych

#3 Guest_posterunkowy

Guest_posterunkowy
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2009 - 09:24

Autor zrobił błąd w rachunkach - oprocentowanie brutto w Eurobanku wynosi 7,71%, a nie 7,47% - nie uwzględnił, że środki są kapitalizowane codziennie i odsetki podnoszą saldo lokaty.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 01 październik 2009 - 13:15

od 1-go października już 5,3%

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 12 październik 2009 - 13:48

a nie ma sumowania zysków?tj. informacje banków o łącznej kwocie zysków uzyskanych w danym roku i wtedy od całości podatek 19%...

#6 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 14 październik 2009 - 01:21

Nie ma sumowania zysków, ponieważ wówczas byłyby sytuacje tego typu, że 30 grudnia klient by likwidował konto, wypłacał pieniądze i nie byłoby z czego ściągać podatku. Albo zwyczajnie wydałby pieniądze i tez by nie było z czego pobrać podatku. Więcej zamieszania niż to warte, a tak można ściągać na bieżąco.

Jak na obecny moment polecam Polbank- 6,5% bez podatku Belki. Można mieć 3 takie konta na jedną osobę.

#7 Guest_kiki22

Guest_kiki22
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2009 - 02:07

Nasz rząd jest skorny brać od opodatkowanych już piniedzy ale Jak dać to już jest trudniej!!!!

#8 Guest_Gruha

Guest_Gruha
  • Goście

Napisano 07 luty 2010 - 11:41

w Eurobanku obecnie oprocentowanie wynosi 4,85%.

#9 Guest_lokatybezbelki

Guest_lokatybezbelki
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 17:21

http://lokatybezbelki.w.interia.pl/

#10 Guest_Mateoart

Guest_Mateoart
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 19:06

Konto Euro Bank posiada konto walutowe,
jedno z najwyżej oprocentowanych konto
głównych lokach i rachunków oszczędnościowych
z dzienna kapitalizacja. A co najważniejsze
posiada możliwość nielimitowanych operacji z
konta na konto, miedzy rachunkami
oszczędnościowymi których można otworzyć
16(nie jestem pewien czy aż tyle) każdy
rachunek to max w tej chwili chyba 20tyś.
zł dzięki czemu kwota dziennej kapitalizacji
nie przekracza 2.65zł i podatek nie jest naliczany.
Wszystko za darmo naprawdę polecam. Oczywiście
konto jak i rachunek oszczędnościowy można
otworzyć nie wychodząc z domu tu podaje link
do strony.
http://tnij.org/eurobankopis/

#11 Guest_Rici

Guest_Rici
  • Goście

Napisano 04 luty 2012 - 21:11

Mam kilka lokat w EURO BANKU do kwietnia 2013 o stałym oprocentowaniu umowę sporządził Bank ,jak mi coś zabiorą z tego pójdę do sądu.Co to za dżungla jak nazwał Polskę min.Drzewiecki te pieniądze już były opodatkowane przy wypłacie.Ludzie powinni wyjść na ulicę jak w AKTA inaczej się nie da w tym kraju.

#12 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2020 - 19:00

Od 4 lat prowadzę firmę w Anglii i z przyjemnością muszę stwierdzić, że była to jedna z lepszych decyzji dla mojej firmy. Prowadziłem wcześniej JGD, lecz kończył się czas w którym mógłbym płacić preferencyjny ZUS, stąd szukałem oszczędności. Znalazłem firmę obsługującą kompleksowo klientów - usługa rezydenta w UK, prowadzenie księgowości, zeznania roczne - w kwestii księgowo-administracyjnej mojej firmy w uk nie robię dosłownie nic. Wysyłam im tylko faktury przez system online i tyle. Oszczędzam tym samym ponad 700 zł miesięcznie, które odkładam na emeryturę, zresztą brytyjską również otrzymam. Gdyby ktoś był zdecydowany to zostawiam namiar na nich, polecam z całego serca. ariadni.biz/spolka-ltd/ Pozdrawiam, Grzesiek

#13 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Od 4 lat prowadzę firmę w Anglii i z przyjemnością muszę stwierdzić, że była to jedna z lepszych decyzji dla mojej firmy. Prowadziłem wcześniej JGD, lecz kończył się czas w którym mógłbym płacić preferencyjny ZUS, stąd szukałem oszczędności. Znalazłem firmę obsługującą kompleksowo klientów - usługa rezydenta w UK, prowadzenie księgowości, zeznania roczne - w kwestii księgowo-administracyjnej mojej firmy w uk nie robię dosłownie nic. Wysyłam im tylko faktury przez system online i tyle. Oszczędzam tym samym ponad 700 zł miesięcznie, które odkładam na emeryturę, zresztą brytyjską również otrzymam. Gdyby ktoś był zdecydowany to zostawiam namiar na nich, polecam z całego serca. ariadni.biz Pozdrawiam, Grzesiek

#14 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Od 4 lat prowadzę firmę w Anglii i z przyjemnością muszę stwierdzić, że była to jedna z lepszych decyzji dla mojej firmy. Prowadziłem wcześniej JGD, lecz kończył się czas w którym mógłbym płacić preferencyjny ZUS, stąd szukałem oszczędności. Znalazłem firmę obsługującą kompleksowo klientów - usługa rezydenta w UK, prowadzenie księgowości, zeznania roczne - w kwestii księgowo-administracyjnej mojej firmy w uk nie robię dosłownie nic. Wysyłam im tylko faktury przez system online i tyle. Oszczędzam tym samym ponad 700 zł miesięcznie, które odkładam na emeryturę, zresztą brytyjską również otrzymam. Gdyby ktoś był zdecydowany to zostawiam namiar na nich, polecam z całego serca. ariadni.biz Pozdrawiam, Grzesiek

#15 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych