Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Czy opłaca się zainwestować we własny pokój w hotelu?

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 18:05

Komentarz do artykułu: Czy opłaca się zainwestować we własny pokój w hotelu?

#2 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 18:05

Kupiliśmy pokój w hotelu Diva w Kołobrzegu 3 lata temu. Jesteśmy z centralnej Polski więc o weekendowych wyjazdach nie można myśleć. Okazało się, że są to oszuści wynajmujący pokój bez twojej wiedzy. Rachunki za prąd wychodzą jak codziennego użytkowania, a wg nich pokój wynajmowany był tylko w jeden weekend w miesiącu. Tydzień wynajęcia przez kilka miesięcy. A rachunki olbrzymie za zużycie prądu i wody. W poprzednie wakacje w ogółe niby nie wynajmowali a zużycie było. Przyjeżdzamy do Kołobrzegu bez informowania ich. Idziemy do pokoju ta tam jakiś gość w środku. Nie poinformowali a potem sie tłumaczyli że zapomnieli napisać wcześniej, pomimo że umowa była taka, że zanim ktoś tam wejdzie to dostaniemy maila. W tym roku moja siostra też tam pojechała i jeszcze jedna osoba i za każdym razem ktoś był w pokoju. Pytam się kierowniczki czy jest wynajmowany a ona w słuchawkę kłamie a ja wiem że teraz ktoś tam jest. Hotel Diva to oszuści, kłamcy, złodzieje a do prezes nie można się dodzwonić. Przestrzegam przed zakupem takiego pokoju w hotelu. Mieli płacić 120 zł dla nas za dobę ręszta dla nich. Ale przecież po co nam płacić wystarczy nie powiedzieć że nikt nie wynajmował a lepiej wziąć te 120zł do kieszeni. dajście się nabrać

#3 Guest_basei

Guest_basei
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 22:51

Racja, lepiej kupić mieszkanko lub dom i samemu wynajmować, chętnych na pewno nie brakuje. Sama na wakacje szukam raczej domu lub pokoju do wynajęcia, przez serwis http://top-ogloszeni...ieruchomosci-10 i zawsze jest taniej niż w hotelu

#4 Guest_baleko

Guest_baleko
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 13:53

Mam swoją listę hoteli w Polsce gdzie warto spać - nie rozumiem sensu własnego pokoju, ale ja akurat jestem przedstawicielem. Ostatni weekend - Austeria pod Ostródą, o wiele taniej niż hotele w mieście, a jedzenie super, podobnie jak standard na miejscu. Tak więc po co miałbym płacić dużo więcej?

#5 igraszka

igraszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 13:57

Mam swoją listę hoteli w Polsce gdzie warto spać - nie rozumiem sensu własnego pokoju, ale ja akurat jestem przedstawicielem. Ostatni weekend - Austeria pod Ostródą, o wiele taniej niż hotele w mieście, a jedzenie super, podobnie jak standard na miejscu. Tak więc po co miałbym płacić dużo więcej?

baleko chętnie skorzystałabym z takiej listy...;)

„Nic nie jest w sobie ani dobre ani złe – to nasze myślenie czyni je takim...”

#6 Guest_Krystiano44

Guest_Krystiano44
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 12:54

Apropo inwestowania w nieruchomości tutaj fajny tekst o tym www.akces.org.pl/Czy_warto_inwestowac_w_mieszkania_na_wynajem,143 a pokój w hotelu to w/g mnie zła droga zdecydowanie.

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 17:44

Pomysł ciekawy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych