Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile może kosztować ubezpieczenie niskiego wkładu

wróć do serwisu Moja Firma 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102986 postów

Napisano 23 wrzesień 2010 - 23:07

Komentarz do artykułu: Ile może kosztować ubezpieczenie niskiego wkładu

#2 Guest_oliwia

Guest_oliwia
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 23:07

wydaje mi sie ze banki tylko mysla jakby nam tu utrudnic wziecie kredytu....

#3 Guest_pps

Guest_pps
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 08:52

jak zawsze xD dlatego najlepiej wszelkie transakcje z bankiem załatwiać przez doradców, uwierzcie, to dużo dużo przyjemniejsze zwłaszcza jak częstują kawą

#4 Guest_mezo

Guest_mezo
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 19:24

ja bym to nazwala zabezpieczaniem ryzyka, bo takie zawsze istnieje przy udzielaniu kredytu. troche tez trzeba banki zrozumiec.

#5 Guest_iwona

Guest_iwona
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 09:51

zgadzam sie z pps. Teraz bez doradcy to ja bym chyba zginela w tym gaszczu ofert i przepisow, a wcale nie jest tak latwo cos dla siebie dopasowac.

#6 Guest_paula

Guest_paula
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2010 - 11:56

doradcy sa rozni tak jak rozne sa kredyty, zeby wybrac dobrze trzeba sie tez zorietnowac ktorzy sa solidni, ja mam sprawdzonych z open finace i sobie chwale

#7 Guest_Racuch

Guest_Racuch
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 08:13

Niestety doradców teraz jak grzybów w lesie. Dużo lecz nie wszystkie jadalne. Można się "zatruć" niektórymi radami. Dlatego lepiej sprawdzać doświadczenie i renomę.

#8 Guest_nałóg

Guest_nałóg
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 08:56

jestem zainteresowany wyborem doradcy, myślicie że open dobry jest w pojedynczym mieście czy w ogóle jako sieć i ten w moim też?

#9 Guest_oliwia

Guest_oliwia
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 12:06

z mojego doswiadczenia wynika ze open to dobra marka, nie tylko w pojedynczym punkcie. Sama korzystam we Wroclawiu, ale znam tez ich klientow z innych miast i sa zadowoleni

#10 Guest_Avi

Guest_Avi
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 22:28

Zawsze lepiej się doradzić niż stracić przez jakąś głupotę. Trzeba być mądrym przed szkodą a nie po.

#11 Guest_przybylowicz_lex

Guest_przybylowicz_lex
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 13:16

Witam, jest szansa, aby odzyskać pieniądze z ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Chętnie pomogę w procedurze.  Ł. Przybyłowicz, l.przybylowicz@kancelaria-lex.org, tel. 533-133-590.

#12 Guest_Twu znimi

Guest_Twu znimi
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2020 - 09:15

Odradzam Open, przerobili mnie na szaro 2 razy. Nie doradzają klientowi w jego interesie tylko swoim indywidualnym. Gdyby nie nasz szybki ruch z kredytem to stracilibyśmy dużo więcej kasy niż teraz gdy ratowaliśmy sytuację w innym banku indywidualnie załatwiając kredyt. Nie mówiąc już o polisolokacie.

#13 Guest_Twuznimi

Guest_Twuznimi
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2020 - 09:15

Odradzam Open, przerobili mnie na szaro 2 razy. Nie doradzają klientowi w jego interesie tylko swoim indywidualnym. Gdyby nie nasz szybki ruch z kredytem to stracilibyśmy dużo więcej kasy niż teraz gdy ratowaliśmy sytuację w innym banku indywidualnie załatwiając kredyt. Nie mówiąc już o polisolokacie.

#14 Guest_Twuznimi

Guest_Twuznimi
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2020 - 09:16

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych