Skocz do zawartości

Zdjęcie

Okna drewniane czy PCV

wróć do serwisu Moja Firma 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102662 postów

Napisano 08 luty 2010 - 12:30

Komentarz do artykułu: Okna drewniane czy PCV

#2 Guest_Aleksandra

Guest_Aleksandra
  • Goście

Napisano 08 luty 2010 - 12:30

Polecam Okna Sokółki ELITE 92 - energooszczedne , co prawda cena wyższa niż okna z PCV no ale zawsze to okno drewniane , bardzo dobre wspołczynniki fachowe doradztwo jak i montaż , Salon Sokółka w Gdansku !

#3 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:24

Ja również jestem zdania, że okna PCV są lepsze. Kiedyś miałem drewniane, ale rozszczelniły mi się, przez co temperatura w domu, była porównywalna do tej, na dworze. Jeśli zależy więc nam na tym, aby nasze okna była szczelne, dobrze jest zdecydować się na okna PCV.

#4 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 23 październik 2017 - 23:06

Własnie dlatego warto korzystać z pomocy profesjonalistów w wyborze odpowiedniego zestawu okiennego oraz montażu. My mieszkamy w Warszawie i szukaliśmy na miejsu najlepszej dla nas oferty. Przyjaciel polecił mi firmę Anex Okna i rzeczywiście był to bardzo dobry wybór. Ostatecznie z ich pomocą postawiliśmy na okna drewniane Stollar, ponieważ spełniały nasze warunki. Dodatkowo mają konkurencyjne ceny w zakresie montażu. Co również jest bardzo ważne i tylko potwierdza jakość prowadzonych prze nich usług to serwis stolarki gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 21:12

POLSKI PRODUCENT OKIEN ANGIELSKICH pilnie poszukiwany! Czy ktoś może zna firmę internationalwindows.pl? możecie wyrazić swoje zdanie na jej temat?

#6 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 13:21

Mnie najbardziej interesuje co sądzicie o zagospodarowaniu dachu, jakie okna tam montujecie? Moim marzeniem zawsze były okna dachowe, czy macie w swoich domach, któreś z wymienionych na stronie https://www.homebook...y/okna-dachowe?Jak wygląda sprawa montażu? Czy są szczelne? Macie jakieś porady, które mogą być istotne podczas użytkowania?

#7 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 15 grudzień 2018 - 22:00

Myślę, że warto będzie pójść w kierunku wyboru okien drewnianych bądź PCV, jednak to zależy jeszcze jaki masz budżet przeznaczony zarówno na ich zakup jak i montaż. Ja wolałem przed ostatecznym wyborem dokładnie poznać ofertę sprawdzonych producentów, którzy od lat cieszą się jednak najlepszymi opiniami. Dobre wypowiedzi znalazłem na temat firmy Domega w Poznaniu i to właśnie u nich udało mi się trafić na trwającą promocję w zakresie okien OknoPlast PCV. Obsługa chętnie pokazała mi jak się prezentują oraz przedstawiła wszystkie parametry techniczne. Do tego zajęli się także ich montażem, gdy całe zamówienie została realizowane. Pełen profesjonalizm i co ważne uczciwość z ich strony. 

#8 oskarr85

oskarr85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 luty 2019 - 16:31

Okna drewniane są bardziej prestiżowe i na tym kończą się ich zalety. Okna plastikowe są o kilkadziesiąt procent tańsze. Popularne są zwłaszcza modele z Drutexa - wyglądają świetnie i są niezłej jakości.

#9 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 214 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 marzec 2019 - 13:54

Wszytko zależy od funduszów i od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Niezależnie jednak od tego, którą opcję wolimy, polecam skontaktować się z firmą Atos z Lublina. Mają świetną ofertę zarówno okien drewnianych jak i pcv.

#10 versia90

versia90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 13 kwiecień 2019 - 13:12

Firma TYLKA powstała w 1990 r. - posiadamy prawie 30 lat doświadczenia w branży stolarki.

W swojej ofercie posiadamy produkty sprawdzonych i renomowanych dostawców, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Okna PCV w naszej ofercie to wyroby najwyższej jakości, spełniają one normy stawiane dla budownictwa energooszczędnego, posiadają nowoczesne rozwiązania oraz duży wybór kolorów i kształtów dostosowanych do unikalnego Państwa domu.

Drzwi wejściowe to wg naszej filozofii wizytówka domu - mają być dopełnieniem całości oraz nadawać unikalny charakter. Dlatego w naszej ofercie posiadamy największy w okolicy wybór drzwi - poczynając od materiału: drzwi stalowe, drzwi PCV, drzwi aluminiowe, drzwi drewniane - aż po sam wybór wzorów, producentów, kolorów i dodatków. Zapraszamy do naszego biura by przekonać się o tym osobiście.

Brama garażowa zajmuje sporą połać powierzchni na elewacji budynku, dlatego jej aranżacja wpływa równie mocno na całościowy wizerunek domu. Również tutaj znajdziemy szeroki wybór możliwości aranżacji - począwszy od koloru, który można dopasować z pozostałymi elementami stolarki, poprzez unikalne tłoczenia, strukturę panela i kończąc dodatkowych okienkach czy zdobieniach ze stali nierdzewnej. Nowoczesne bramy garażowe jakie oferujemy posiadają doskonałe parametry cieplne i są wyposażone w zaawansowaną automatykę i mogą stanowić element inteligentnego domu.

Wybór stolarki najwyższej jakości to dopiero 50% sukcesu. Druga połowa to właściwy i szczelny montaż. My doskonale o tym wiemy, dlatego posiadamy 5 grup montażowych, które tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy nowoczesne techniki montażu - montaż warstwowy "ciepły montaż", montaż w warstwie ocieplenia, montaż przy użyciu podwalin XPS, klinaryt, membran EPDM.

Zapraszamy do współpracy! - Zajrzyj na stronę www.tylka.pl

Ludzie małoduszni zawsze usiłują pomniejszyć innych...

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 10:34

ja zdecydowałam sie na okna od internationalwindows.pl i jestem mega, mega zadowolona

#12 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 10:46

Oba są dobrym wyborem. Zależy czego dokładnie ktoś oczekuje.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#13 Guest_rafaltorka32

Guest_rafaltorka32
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 21:03

Drewniane są dużo ładniejsze, chociaż gust to sprawa umowna. Takie nam się podobały więc takie wzięliśmy. 3 lata są u nas i póki co - złego słowa powiedzieć nie mogę. Nie ma problemów z jakością wykonania czy szczelnością. Co do producenta to u nas - Drutex. Firma znana, sprawdzona a nie chcieliśmy ryzykować.

#14 panidomu2000

panidomu2000

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 09:22

Moim zdaniem tańsze i lepsze są okna PVC. Z drewnianymi jest tak, że jeśli nie będziesz ich regularnie (i niestety często) konserwował to utracą swój wygląd i właściwości. Takie okna są uciążliwe w utrzymaniu. Mieszkałam 5 lat z teściami, którzy mieli okna drewniane więc napatrzyłam się na to wszystko. W naszym domu mamy okna PVC z Oknoplast i są bardzo dobrej jakości, świetna izolacja termiczne, akustyczna - naprawdę okna na 6! 

#15 mateio29

mateio29

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 17:20

Drewniane nie mają obecnie sensu, zobacz nowoczesne PCV (np. tutaj https://vitopolska.com) sa znacznie lepsze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych