Skocz do zawartości

Zdjęcie

Okna drewniane czy PCV

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102224 postów

Napisano 08 luty 2010 - 12:30

Komentarz do artykułu: Okna drewniane czy PCV

#2 Guest_Aleksandra

Guest_Aleksandra
  • Goście

Napisano 08 luty 2010 - 12:30

Polecam Okna Sokółki ELITE 92 - energooszczedne , co prawda cena wyższa niż okna z PCV no ale zawsze to okno drewniane , bardzo dobre wspołczynniki fachowe doradztwo jak i montaż , Salon Sokółka w Gdansku !

#3 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:24

Ja również jestem zdania, że okna PCV są lepsze. Kiedyś miałem drewniane, ale rozszczelniły mi się, przez co temperatura w domu, była porównywalna do tej, na dworze. Jeśli zależy więc nam na tym, aby nasze okna była szczelne, dobrze jest zdecydować się na okna PCV.

#4 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 23 październik 2017 - 23:06

Własnie dlatego warto korzystać z pomocy profesjonalistów w wyborze odpowiedniego zestawu okiennego oraz montażu. My mieszkamy w Warszawie i szukaliśmy na miejsu najlepszej dla nas oferty. Przyjaciel polecił mi firmę Anex Okna i rzeczywiście był to bardzo dobry wybór. Ostatecznie z ich pomocą postawiliśmy na okna drewniane Stollar, ponieważ spełniały nasze warunki. Dodatkowo mają konkurencyjne ceny w zakresie montażu. Co również jest bardzo ważne i tylko potwierdza jakość prowadzonych prze nich usług to serwis stolarki gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych