Skocz do zawartości

Zdjęcie

Do którego banku iść po kredyt hipoteczny bez wkładu własnego?

wróć do serwisu Moja Firma 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102233 postów

Napisano 19 marzec 2012 - 08:28

Komentarz do artykułu: Do którego banku iść po kredyt hipoteczny bez wkładu własnego?

#2 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Z tymi kredytami hipotecznymi, to nigdy nie wiadomo. Żeby mieć swoje mieszkanie, to trzeba mieć jeszcze mnóstwo oszczędności, albo wziąć kredyt na wkład własny. Bez sensu.

#3 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Z tymi kredytami hipotecznymi, to nigdy nie wiadomo. Żeby mieć swoje mieszkanie, to trzeba mieć jeszcze mnóstwo oszczędności, albo wziąć kredyt na wkład własny. Bez sensu.

#4 Guest_krzys

Guest_krzys
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 18:11

Sporo spraw moze wyjasnic wizyta u doradcy, mi openfinance pomogl. Wiedzialem na co patrzec i na ile moge liczyc jesli chodzi o zdolnosc kredytowa. Takie czasy ze bez specjalisty ani rusz

#5 Guest_live123

Guest_live123
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2012 - 13:12

Pieniadze2.pl - Porównanie ofert banków, kredyty, lokaty etc.

#6 Guest_live123

Guest_live123
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2012 - 13:12

Pieniadze2.pl - Porównanie ofert banków, kredyty, lokaty etc.

#7 Guest_nieruchomosci.praktyczneprawo.pl

Guest_nieruchomosci.praktyczneprawo.pl
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 20:46

Wydaje się, że to już ostatnie miesiące, kiedy można będzie skorzystać z kredytu hipotecznego bez wkładu własnego. A to za sprawą "Rekomendacji S", wydanej przez KNF, która zakazuje bankom udzielania kredytów hipotecznych na 100% wartości nieruchomości od stycznia 2014. Więcej na ten temat.
Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego – wrzesień 2013

#8 Guest_alka28

Guest_alka28
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 19:24

Najlepiej to wybrać się do doradcy finansowego. Ja korzystałam z pomocy doradcy Open finance, który przygotował dla mnie kalkulację z kilku banków i z nich wybrałam najkorzystniejszą.

#9 Guest_Karina

Guest_Karina
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 19:55

Bez wkładu własnego banki na dzień dzisiejszy nie bardzo chcą udzielać kredytów. Myślę że to pytanie najlepiej skierować do doradcy finansowego , który ma bieżące informacje finansowe. Dobrą firma doradczą jest open finanse , współpracuje ona z ponad 20 bankami.

#10 Guest_brokas

Guest_brokas
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 13:29

Jeśli do tego wkładu własnego brakuje niewielka kwota to możecie również szukać na inne sposoby. Są przecież darmowe pożyczki, ten tysiąc można przez AlfaKredyt dostać za darmo, bez odsetek. Tyle że w ciągu miesiąca trzeba to oddać. Macie na to kasę?

#11 Guest_JustynaK

Guest_JustynaK
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2015 - 11:08

Brałam kredyt jakiś czas temu i muszę powiedzieć, że w sumie oferty banków wyglądały dla mnie bardzo podobnie. Ale na szczęście udało mi się dostać kredyt, bo teraz wkład własny ma wzrosnąć jeszcze bardziej, więc może być ciężej. W każdym razie jak przed skorzystałam z doradców finansowych, Finatio z Kielc i wszystko szybko i sprawnie poszło.

#12 Guest_WiktoriaKRK

Guest_WiktoriaKRK
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 15:55

Szukanie samemu odpowiedniego banku to droga przez mękę bo jak przeanalizować 20 ofert, dlatego zleciłam to doradcy finansowemu 1doradca.pl aby wybrał najlepszą dla mnie propozycję.

#13 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1825 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 19:28

Zakres ofert wciąż się zmienia. To nie jest tak, że cały czas bank ma te same oczekiwania – dopasowują to do rynku, do własnych oczekiwań i nie tylko. Najlepiej takie tematy załatwiać przez doradców, po prostu wtedy macie pewność, że zrobią wam rzetelne porównanie ofert. Dobry przykład to choćby oni - https://sprawdzonydoradca.pl/  Wszystko zależy oczywiście od zdolności kredytowej, a ta w każdym banku może być inna. Z tego serwisu dobierzcie sobie jakiegoś doradcę z własnej okolicy – tylko z dobrymi opiniami. I to byłoby na tyle.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 10:26

Ja mam bardzo negatywną opinie odnośnie doradców kredytowych , mieli mi znaleśc bank, który udzieli mi kredytu, mieli dzwonić na kolejny dzień, oczywiście nie zadzwonili. Zadzwonił dopiero Pan po trzech dniach i powiedział, że żaden bank nie udzieli mi kredytu. Sam pochodziłem po bankach i okazało się , że są banki, które dadzą mi kredyt.

#15 Guest_Amanda

Guest_Amanda
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 12:15

Szukasz kredytu biznesu, pożyczki osobiste, kredyt mieszkaniowy, kredyt samochodowy, kredyt studencki, kredyty konsolidacji zadłużenia, niezabezpieczonej pożyczki, venture capital i innych. Albo odmówił kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jednego lub więcej powodów. Trafiłeś w odpowiednie miejsce dla Twojego kredytu! Jesteśmy firmą, która posiada wszystkie cechy potrzebne do uzyskania pożyczki bez stresu. Dajemy pożyczki dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2%. Proszę skontaktować się z nami poprzez e-mail grass2graceloanfirm@gmail.com

#16 Guest_Panią Katherine Williams

Guest_Panią Katherine Williams
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2017 - 06:52

Witam każdego, jestem Panią Katherine Williams pożyczkodawcą, Czy jesteś w jakimkolwiek stresie finansowym, potrzebujesz pożyczki, aby spłacić rachunki czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć nowe zajęcia, czy potrzebujesz pożyczki z dowolnego powodu uprzejmie Skontaktuj się z nami za pośrednictwem tej wiadomości e-mail mrskatherinefinancials@gmail.com

#17 Guest_Jannik

Guest_Jannik
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 08:19

ŚWIADECTWO O TYM, W JAKI SPOSÓB MOŻNA KUPIĆ DOM NA RZECZ PRAWDZIWEGO I PRAWDZIWEGO SPRZEDAŻY FIRMY ZADZWOŃ POŻYCZKI BEZPŁATNEJ FIRMY KREDYTOWEJ. JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY DZIŚ I BÓG BŁOGOSŁAWIONYM BEZPŁATNYM FIRMEM POŻYCZKI. Nazywam się Jannik, pochodzę z miasta Bergkamen. Szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy, żeby kupić dom, wszystko co miałem, to banda oszustw, która zmusiła mnie do tego, żebym im zaufał, a pod koniec dnia wzięli moje pieniądze, nie dając nic w zamian. . Wszystkie nadzieje stracone, byłem zdezorientowany i sfrustrowany. Nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego z firmami kredytowymi w Internecie. Więc postanowiłem pożyczyć trochę pieniędzy od przyjaciela, powiedziałem jej wszystko, co się stało, a ona odpowiedziała, że ​​może mi pomóc, powiedziała mi o pewnej firmie pożyczkowej, która może mi pomóc z dowolną kwotą pożyczki potrzebnej mi i oferuje bardzo niskie oprocentowanie 2%. Opowiedziała mi, jak sama otrzymała od nich pożyczkę i poleciła mi, jak złożyć wniosek o pożyczkę, zrobiłem dokładnie tak, jak mi powiedziała. Złożyłem wniosek za pośrednictwem tego adresu e-mail: stressfreeloanfirm@gmail.com. Nigdy nie mogłem w to uwierzyć, ale ku mojemu największemu zaskoczeniu dostałem pożyczkę w ciągu 24 godzin. Teraz jestem szczęśliwy i znowu bogaty, dziękując Bogu, że taka firma pożyczkowa jak ta nadal istnieje, biorąc pod uwagę wszędzie oszustwa. Moja rada dla wszystkich, którzy potrzebują pożyczki, to skontaktować się ze stressfreeloanfirm@gmail.com, a oni nigdy cię nie zawiodą, twoje życie zmieni się tak jak moje. Pośpiesz się teraz i skontaktuj się ze mną (stressfreeloanfirm@gmail.com), a otrzymasz pożyczkę bez żadnego stresu. Niech Bóg błogosławi Stress Free Loan Firm za ich prawdziwą ofertę pożyczki! Pamiętaj, aby skontaktować się z Firmą Stress Free Loan, aby uzyskać pożyczkę, ponieważ udało mi się uzyskać z nich bez stresu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych