Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka odprawa po zwolnieniu pracownika?

wróć do serwisu Kadry 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515518 postów

Napisano 14 wrzesień 2011 - 13:08

Komentarz do artykułu: Jaka odprawa po zwolnieniu pracownika?

#2 Guest_Jaga

Guest_Jaga
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 13:08

A ja sądziłam, ze zawsze dostaje się odprawę w wysokości trzymiesięcznego wynagrodzenia.

#3 Guest_bogdan

Guest_bogdan
  • Goście

Napisano 10 luty 2012 - 13:06

chcialem zapytac czy nalezy mi sie odprawa w momencie kiedy zwalnia mnie szef po przepracowaniu u niego 15 lat.szef prowadzi prywatna firme budowlana.firma jest jest chyba 4 osobowa.prosze o pomoc bo nie wiem czy mi sie cos od niego nalezy oprucz swiadectwa pracy:)

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 20:57

czy nalezy mi sie odprawa dostalam trzymiesieczne wypowiedzenie pracowalam 10 lat u jednego pracodawcy powiedziano mi w zakladzie ze mi sie nie nalezy a wypowiedzenie nastapilo 30-go lipca a do podpisania daja mi 30-go pazdziernika ale mam podpisac z dniem 30-go lipca co mam robic czy mam podpisac

#5 Witch

Witch

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8146 postów

Napisano 29 październik 2014 - 21:07

czy nalezy mi sie odprawa dostalam trzymiesieczne wypowiedzenie pracowalam 10 lat u jednego pracodawcy powiedziano mi w zakladzie ze mi sie nie nalezy a wypowiedzenie nastapilo 30-go lipca a do podpisania daja mi 30-go pazdziernika ale mam podpisac z dniem 30-go lipca co mam robic czy mam podpisac

ale nie z datą 30 lipca, tylko bieżącą;

odprawa należna, gdy pracodawca zatrudnia co najmniej 20 osób

#6 Guest_ela

Guest_ela
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 14:04

chciałam zapytać czy należy mi się odprawa emerytalna jeśli na 6 miesięcy przed przejściem na emeryturę zwolniłam się z pracy i nie podjęłam już innej pracy, zostałam uznana za emeryta.

#7 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13498 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 12 grudzień 2016 - 14:37

Przez kogo uznana?

#8 Guest_zuza

Guest_zuza
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 11:08

otrzymuję wynagrodzenie zasadnicze plus dodatek wyrównawczy od 01.09. do 31.03. od 15 marca do 26.IV jestem na zwolnieniu lekarskim, a 27.04 przechodzę na emeryturę. Należy mi się odprawa emerytalna. Z dniem 01.04. obniża mi się wynagrodzenie zasadnicze. Do obliczenia odprawy, które wynagrodzenie będzie brane pod uwagę

#9 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13498 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 14 wrzesień 2017 - 14:14

Przed odejściem na emeryturę, w tym samym m-cu, obniżono ci wynagrodzenie? Byłaś w okresie ochronnym i obniżono ci płacę?

Nie rozumiem, przecież otrzymywałaś dodatek wyrównawczy zapewne do minimalnego, to chcesz powiedzieć, że obniżono co poniżej minimalnego?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych