Skocz do zawartości

Zdjęcie

e-Deklaracje – najczęstsze problemy

wróć do serwisu Księgowość 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198394 postów

Napisano 10 luty 2013 - 23:35

Komentarz do artykułu: e-Deklaracje – najczęstsze problemy

#2 Guest_pit

Guest_pit
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 23:35

Mam pytanie- co stało sie z moimi rozliczeniami z ubiegłego roku? Nie ma ich w historii moich rozliczeń, programu jeszcze nie aktualizowałam, tylko sciagnelam ADOBE. Nie zapisalam sobie zeznania w pdf no i klops

#3 Guest_Lidka

Guest_Lidka
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 19:13

mam pytanie, podczas otwierania PIT-37 za 2012r pojawia sie komunikat "plik jest uszkodzony i nie może być naprawiony itd" Co może być tego przyczyną, inne formularze się otwierają a ten jeden nie.Proszę o pomoc.lidka.krajewska1972@wp.pl

#4 Guest_msk

Guest_msk
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 18:47

mam ten sam problem:(

#5 Guest_przemek

Guest_przemek
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 22:57

Wersja 5.0.1 jest jakaś skopana, ponieważ nie można zaimportować z pliku xml wcześniej zapisanej deklaracji, pojawia się info: W czasie importu danych wystąpił błąd. Upewnij się, że wskazany plik jest poprawnym plikiem danych pochodzącym z aplikacji e-Deklaracje Desktop.
Po tym czyści bazę ze wszystkich danych !!!

#6 Guest_domino

Guest_domino
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 21:02

W ubiegłym roku wysłałem PIT drogą elektroniczną. Wszystko było w porządku. W yum roku odrzucono mój PIT, a dane były dobre. Szkoda czasu na internet. Wolę złozyć osobiście.

#7 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 13:16

Polecam rozliczyć się przez pitax.pl
Program intuicyjny i prosty w obsłudze.

#8 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2013 - 11:23

mam ten sam problem:( - wersja 5.0.2 nie mogę zaimportować danych...

#9 Guest_edd

Guest_edd
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 21:23

Wersja 5.0.1 jest jakaś skopana, ponieważ nie można zaimportować z pliku xml wcześniej zapisanej deklaracji, pojawia się info: W czasie importu danych wystąpił błąd. Upewnij się, że wskazany plik jest poprawnym plikiem danych pochodzącym z aplikacji e-Deklaracje Desktop.
Po tym czyści bazę ze wszystkich danych !!!

W wersji 6.0.1 ten błąd nadal występuje. Wykonałem eksport wypełnionej deklaracji do pliku XML (po sprawdzeniu poprawności) i próbowałem natychmiast zaimportować ten dokument. Komunikat:   Błąd: W czasie importu danych wystąpił błąd. Upewnij się, że wskazany plik jest poprawnym plikiem danych pochodzącym z aplikacji e-Deklaracje Desktop.

Czy ktoś zna przyczynę ?

#10 Guest_Pomocny

Guest_Pomocny
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 16:19

U mnie też występował problem po wybraniu PIT-37 "Wystąpił błąd podczas otwierania tego dokumentu". Pomogło przeinstalowanie Adobe Reader z wersji 11 na 10.

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 22:28

Ja mam problem z obliczeniem na ubezpieczenie zdrowotne : mam podać sumę , pkt 29 zaliczka pobrana przez platnika 2919, a pkt 68, skladka na ubezpiecznie zdrowotne 2674,50. Ja odejme, to wyjdzie -224,50, lub + 224,50, co powinnam wpisać, bo wiem,ze nie moze byc tam minusa.,,

#12 Guest_Monte

Guest_Monte
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2015 - 20:19

Chcę wysłaś deklarację przez internet. Nie mam jednak kwoty z deklaracji za wcześniejszy rok, któą potrzebuję do autoryzacji. To skąd mam ją wziąć? Czy w skarbówce mi podadzą?

#13 Pafko

Pafko

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 kwiecień 2015 - 21:35

smile.pngsmile.pngsmile.png

Wszyscy drażnią mnie w różnej mierze.

#14 Guest_Judex

Guest_Judex
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 09:17

Temat: deklaracja VAT-7 Procedura słabo dopracowana. Bazuje na obcym oprogramowaniu, które generuje na każdym komputerze inne problemy. W moim przypadku program uniemożliwia wysłanie deklaracji z powodu rzekomo złego formatu dat, a są na 100% zgodne z wymogami formularza. Znowu pokonam 16 kilometrów aby dostarczyć deklarację osobiście i - co ciekawe - zajmie mi to mniej czasu niż wysłanie deklaracji przez Internet. Mam więc oszczędność czasu i poprawia mi się wynik "kilometrówki", co skutkuje mniejszym podatkiem, a ponadto mam godzinę odpoczynku od komputera. Jest dobrze, nie zniechęcajmy się. Polecam poradę króla Jerzego VI: "Keep Calm and Carry On" („zachowaj spokój i rób swoje”)

#15 edmund50

edmund50

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 15:23

ja tam nigdy nie miałem z tym problemów przez internet wygodniej

#16 Guest_P

Guest_P
  • Goście

Napisano 02 maj 2017 - 19:18

To chyba jakis zart. Nie wiem, kto pisal ten program, ale jest fatalny !

#17 Guest_Wojciech Głodzik

Guest_Wojciech Głodzik
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 15:43

Mam pytanie. Dlaczego w e Deklaracje nie ma za rok 2019 PIT 36 ? Chciałbym wszystkie rozliczenia mieć w jednym miejscu. Na początku odsyłają do strony podatki.gov.pl.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych