Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy dopłaty z ZFŚS do wycieczek dla dzieci podatników korzystają ze zwolnienia od PIT?


wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy
  • 197298 postów

Napisano 08 grudzień 2011 - 16:40



Komentarz do artykułu: Czy dopłaty z ZFŚS do wycieczek dla dzieci podatników korzystają ze zwolnienia od PIT?

#2 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2011 - 16:40

KONKURS - najsympatyczniejsza klasa

Proszę o głos, na KLASĘ 1 C - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 W STALOWEJ WOLI im. Szarych Szeregów

głosować można przez internet: http://www.echodnia....Params=Itemnr=3

lub SMS-em: wyślij SMS o treści PDK.ST.19 pod numer 71466

#3 Guest_mama

Guest_mama
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 18:34

Minister Finansów w interpretacji indywidualnej z 30 listopada 2010 roku nr DD3/033/159/CRS/10/PK-966 stwierdził, że dopłaty do wypoczynku dzieci i młodzieży w wieku do lat 18, zorganizowanego przez biuro podróży lub szkołę w formie "zielonej szkoły" czy wycieczki, moga korzystać ze zwolnienia od podatku dochodowego na podstawie art.21 ust. 1 pkt 78 ustawy o PDOF"



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych