Skocz do zawartości

Zdjęcie

Musisz zapłacić nawet 1 zł podatku, fiskus nie zawsze musi tyle zwrócić

wróć do serwisu Księgowość 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197742 postów

Napisano 27 czerwiec 2012 - 18:05

Komentarz do artykułu: Musisz zapłacić nawet 1 zł podatku, fiskus nie zawsze musi tyle zwrócić

#2 Guest_Bea

Guest_Bea
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 18:05

pięciokrotna wartość upomnienia wynosi 44 zł 5x(4x2,2)

#3 Guest_animekGEOB

Guest_animekGEOB
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 10:21

złodziejstwo!!!!!

#4 Guest_non

Guest_non
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 21:10

Dużo zależy od widzimisię biuroli.

#5 Guest_zibi

Guest_zibi
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 23:07

Bandycki kraj

#6 Guest_zegarek

Guest_zegarek
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 14:34

Czyli, że jeśli do tej pory nie dostawałem zwrotu podatku bo były to kwoty żędu 5zł kilka lat  z rzędu, to jeśli teraz ja mam do zapłacenia 1zł to nie muszę bo sobie odbiorą z tego co mi nie oddali? Dobrze kombinuje?

#7 Guest_nie interesuj się

Guest_nie interesuj się
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2014 - 14:01

US to złodzieje!!!!!!!!!!! My im do grosika musimy oddać, a oni nie bo koszty... ja k**wa też ponoszę koszty!!!! pier****ni ZŁODZIEJE!!!!! 

#8 Guest_ola

Guest_ola
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 21:42

Czynny żal .... Kto to wymyslił!!!!! Może jeszcze po d*pie ich lizać złodziei

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 08:08

Poczta ani zaden bank opłaty za przekaz nie darują. Nie każdy ma konto internetowe i darmowe przelewy. Z trzech złotych dla us zrobi się osiem.

#10 Guest_róbta, co mata robić

Guest_róbta, co mata robić
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 17:10

jak podajeta stawki, to pamiętajta o datach, bo mamy już PIT-olenie za 2014 rok, a wy tu dajeta stawki jakieś dziwne, idźta na pocztę i wyślijta list polecony za 2,20 zł - baba w okienku was opierniczy za takie głupoty. Uczciwość publikującego w Internecie polega na tym, że stawia datę w swojej publikacji, w sposób czytelny. Jak są jakieś stawki, które się zmieniają, lub mogą zmieniać, to trza to uwypuklić w tekście, bo później mata takie kwiatki jak ten artykuł.

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 10:56

5 zł do zwrotu a opłata przesłania 10 zł na poczcie

#12 Guest_BAKUNIN

Guest_BAKUNIN
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2017 - 16:51

Za to k**wa umarzanie wielkich kwot przychodzi im bardzo łatwo. a mnie komornik skarbowy ściga i wysyła pisma za 14,90zł . k**wa uparłem się i tego nie zapłacę. A kwota se wzięła ze pracodawca cos nakombinował i zamiast jego ścigać to oni pracownika. Chory j**any kraj. Dobrze ze sie z niego wyprowadziłem. Każdemu polecam z tego kraju wyjechać jak znajdzie taką okazje.

#13 Guest_Piter

Guest_Piter
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 16:20

Artykuł bez zrozumienia tematu: "(...)podatnik ma obowiązek zapłacić nawet 1 zł podatku (np. dopłaty PIT) – jeżeli taka suma wyjdzie mu w rozliczeniu podatkowym." "Natomiast nadpłaty, których wysokość nie przekracza wysokości kosztów upomnienia w postępowaniu egzekucyjnym (aktualnie 8,80 zł), podlegają z urzędu zaliczeniu na poczet zaległości podatkowych lub odsetek za zwłokę oraz bieżących zobowiązań podatkowych, a w razie ich braku - na poczet przyszłych zobowiązań podatkowych,(...)" Wynika z tego jasno, że jeśli w zeszłych latach podatkowych mieliśmy nadpłatę, to niedopłata w kolejnych latach podatkowych będzie uregulowana właśnie z tej zaliczki na poczet przyszłych zobowiązań podatkowych (jeśli mieści się w sumie kwot niedopłat z lat ubiegłych).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych