Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak założyć własną firmę

wróć do serwisu Moja Firma 82 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102189 postów

Napisano 06 styczeń 2010 - 17:16

Komentarz do artykułu: Jak założyć własną firmę?

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2010 - 17:16

Witam ! Mam firmę od kilku lat. Mam zamiar rozszerzyć profil działalności. Mam plany na otwarcie sklepu z upominkami. Czy jest szansa na otrzymanie dofinansowania z UE, z UP na tego typu działalność. Co zrobić ? Jak się do tego zabrać ? Będę wdzięczna za wskazówki.

#3 Guest_Paweł Huczko

Guest_Paweł Huczko
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 14:58

Polecam Pani nasz serwis http://fundusze-unijne.wieszjak.pl/

#4 Guest_hugo

Guest_hugo
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 19:01

Ja chcialbym jakies srodki dostac na zalozenie firmy, ale niby ofert bankowych jest sporo, ale co wybrac ? Ma ktos pomysl ?

#5 Guest_Neo

Guest_Neo
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 09:37

Zależy ile potrzebujesz. Często taki kredyt wiąże się z pisaniem biznesplanu. Chyba najlepszym pomysłem byłoby pójście do doradcy. Mało się słyszy o kredytach dla przedsiębiorców. Większość ludzi bierze na mieszkanie a to dwie rożne sprawy.

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 14:58

Mało się słyszy o kredytach dla przedsiębiorców? Pierwsze słyszę. Oferty dla firm skierowane są do specyficznego adresata, więc raczej nie uświadczysz ich w tv o godz. 20:00. Rynek kredytów dla firm jest bardzo duży - wystarczy przejrzeć prasę o profilu ekonomicznym.

#7 Guest_Kale

Guest_Kale
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 15:37

Dobry, bardzo szczegółowy poradnik. Niestety, tego typu materiały nie są normą w sieci - głównie można znaleźć artykuły dość powierzchowne i niedokładne. Inny, naprawdę dobry poradnik, który udało mi się znaleźć, można za darmo pobrać ze strony projektu Tekla Plus,

#8 Guest_Jan Paweł II

Guest_Jan Paweł II
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 13:05

k**wy z rządu mafia okradają nas z zusu i nie ma nawet wódki a potem dziwią się że bieda i antysemityzm.

#9 Guest_halen

Guest_halen
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 18:04

Mozna zaczac od wizyty, np w openfinance, maja silna pozycje na rynku a doradca gdzie wziac pozyczke na wlasna firme z korzystnym oprocentowaniem...

#10 Guest_arnold

Guest_arnold
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 16:55

Mam pytanie, czy trzeba składać dodatkowy wniosek w celu otrzymania zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej?

#11 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 20:20

z tym openem to jakas kryptocha!!!!

#12 Guest_jakub

Guest_jakub
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 14:32

Czy korzystanie z doradcy w celu uzyskania kredytu jest rzeczywiście dobrym pomysłem? Zastanawiam się czy nie lepiej samemu przeanalizować oferty banków i zdecydować. Nie mam zaufania do doradców, czy nie jest tak, że polecą nam bank, który oferuje im większa prowizję od klienta ?

#13 Guest_max

Guest_max
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 15:03

ile trzeba czekać na wpis do ewidencji?

#14 Guest_arek

Guest_arek
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 22:35

pomocna moez byc porada doradcy finansowego, zwlaszcza jesli w gre wchodzi kredyt

#15 Guest_lis

Guest_lis
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 14:11

mój ojciec chce założyć swoją firmę,czy przy rekrutacji pracowników powinien przeprowadzić zwykłe rozmowy czy testy kwalifikacji zawodowych, ktoś stosował takie testy, sparwdzają się?

#16 Guest_piotfr

Guest_piotfr
  • Goście

Napisano 23 listopad 2011 - 22:04

wiele szukam wyznaczeń jak założyc małom firme tak aby, mi sie zgadzało ze w szystkim

#17 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 25 listopad 2011 - 10:56

wiele szukam wyznaczeń jak założyc małom firme tak aby, mi sie zgadzało ze w szystkim

To jeszcze wiele poszukasz.

#18 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 11:47

całkiem niezły wstęp do zainteresowania się tematem. mnie ostatnio spędza sen z powiek znalezienie firmy zajmującej się księgowością i może doradztwem finansowym.za dużo czasu mi to zajmuje. jest taka firma na rynku?

#19 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 16:15

witam jestem Funkconariuszem Psp jestem zainteresowany otwarciem własnej małej firmy zajmującą się kontrola kierowców w firmach przewozowych coś na bazie kontrolera biletów, jednak nie wiem co trzeba zrobić gdzie się udać po jakieś informacje.

#20 Guest_opiekunka

Guest_opiekunka
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2012 - 10:58

jestem emerytka ale chcialabym dorobic na opiece w niemczech---musze miec dzialalnosc gospodarcza.

Czy moge tutaj poprosic o porade jak to zalatwic i czy jako emeryt musze odprowadzac skladki i podatek?jesli tak to w jakiej wysokosci????

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych