Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki kredyt dla firmy wybrać?

wróć do serwisu Moja Firma 22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102444 postów

Napisano 11 kwiecień 2013 - 04:05

Komentarz do artykułu: Jaki kredyt dla firmy wybrać?

#2 Guest_marbella9

Guest_marbella9
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 04:05

Multi Inicjatywa to polski fundusz pożyczkowy skierowany głównie do firm. Jesteśmy alternatywą dla sektora bankowego. Na rynek polski wprowadziliśmy całkiem nowy produkt.
Jeśli:
Prowadzisz firmę i potrzebujesz środków na jej rozwój to mamy dla Ciebie rozwiązanie:
1. Kredyt dla firm bez weryfikacji BIK oraz zaświadczeń z ZUS i US pod zastaw środka transportu.
2. Kredyt do 80% wartości pojazdu.
3. Zabezpieczenie : pojazd lub maszyna (musi posiadać dowód rejestracyjny)
4. Maksymalny wiek pojazdu: 10 lat.
5. Finansujemy wszystkie firmy bez względu na staż.
6. 90 % skuteczności w przyznawaniu kredytu.
7. Bez opłat wstępnych.
8. Zasięg ogólnopolski.
9. Kredyt nie jest wpisywany do BIK - nie obniżamy Twojej zdolności kredytowej !

Od momentu złożenia dokumentów do wypłaty gotówki ok. 5 dni.
Ty decydujesz, My pomagamy !

Wejdź na stronę www.multiinicjatywa.pl i wypełnij formularz lub zadzwoń aby poznać więcej szczegółów.

ZAUFAŁO NAM JUŻ WIELU PRZEDSIĘBIORCÓW TERAZ KOLEJ NA TWOJĄ FIRMĘ!

#3 Guest_gabi1234

Guest_gabi1234
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 09:22

Zalezy jaka kwota kogo interesuje

#4 Guest_Jakub Profi Credit

Guest_Jakub Profi Credit
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 15:05

Osobiście polecam najnowszy produkt Profi Credit - pożyczki dla firm bez sprawdzania BIK i KRD. Do 50 000 zł pożyczki, potrzebny jest ostatni ZUS i US. Zapraszam. firmabezbik@poczta.pl, 536-246-915. Cała Polska.

#5 Guest_merlin

Guest_merlin
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 14:42

obecnie bardzo ciekawą ofertę ma Pama Kredyty (http://pama-kartuzy.pl/), obecnie można liczyć na 700 tyś zł na 60 miesiecy, oprocentowane na niecałe 6%. Więc chyba obecnie najlepsza oferta na rynku. Firma jest sprawdzona, współpracuje z przeszło 30 bankami.

#6 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 15:46

A ja polecam Pożyczka-24h.pl. Udzielają kredytów od 300 do 120 000 złotych. Co najważniejsze, nie patrzą na naszą historię kredytową i oferują niskie raty.

#7 Guest_marcin303

Guest_marcin303
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 13:07

mi udąło się dostać kredyt na start w idea banku, musiałem przedstawić biznes plan i udowodnić że biznes faktycznie wypali ;) zaufali mi i dostałem pieniadze, co wazne miesiczna rata nie jest dla mnie zbaójcza ;)

#8 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 19:53

Dla firm kredyt to raczej w Idea bank .Mają dobre oferty , sprzyjające rozwojowi firmy. Sam tam brałem i wiem że jest to sprawdzony bank.

#9 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 19:59

Ja przed podjęciem decyzji o kredycie na noja firmę , porównałam oferty z kilku banków . Przygotował mi je doradca z Open finanse . na spokojnie rozważyłam każdą i dopiero wybrałam bank i co za tym idzie kredyt

#10 Guest_raszel

Guest_raszel
  • Goście

Napisano 12 maj 2015 - 11:40

ja właśnie wziąłem kredyt w Idea Banku przez obrotomierz i zdecydowanie polecam :) Szybko, sprawnie i bez zbędnych zaświadczeń

#11 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 maj 2015 - 13:43

Ja polecam zajrzeć na http://www.forum-kre...-bezplatne.801/ , gdzie można znaleźć sporo aktywnych tematów odnośnie kredytów i pożyczek. Myślę, że jeśli nie jesteście pewni jaką pożyczkę wybrać, to na forum znajdziecie rankingi kredytowe, a także rzetelne opinie użytkowników.

#12 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 17:42

U mnie doradca jakos się nie sprawdził. Mialam wrażenie że coś jest nie tak i sama poszukałam w ofertach. Kredyt wziełam w Tax Care i nie żałuje, bo warunki dobre i prawie juz skonczyłam spłacać.

#13 Guest_Bering

Guest_Bering
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2015 - 21:31

Agnieszka, a jak się można z nimi skontaktować, Tax Care mam na myśli. Trzeba przez oddział, czy można to zrobić telefonicznie?

#14 Guest_Ciekawska

Guest_Ciekawska
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 23:05

W dzisiejszych czasach wszyscy kontaktują się telefonicznie. wink.png  Najrozsądniej jest zadzwonić i umówić się na spotkanie. Tylko przygotuj sobie porządną listę pytań, żeby miało sens i było owocne - dla Ciebie.

#15 Mya

Mya

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 22:21

Tax Care wychodzi na przeciw klientowi wiec ciezko by było gdyby byli dostepni jedynie stacjonarnie. Prowadze u nich ksiegowosc i niedawno wziełam kredyt. U mnie taki sposób rozliczania sie bardzo sie sprawdza. 

#16 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 09:58

Ja wybrałem kredyt przez obrotomierz w idea banku. Rewelacyjna sprawa, bo po kilku dniach kasa byla juz na koncie i to bez jezdzenia po oddzialach :) https://www.ideabank...net-obrotomierz

#17 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 804 postów

Napisano 24 październik 2015 - 22:26

Najlepiej porównaj sobie wcześniej oferty różnych banków. Jedne z lepszych mają IdeaBank, Alior, BPH, co można sprawdzić tutaj http://finanse.sprze...redyty-dla-firm. Dużo zależy też od potrzeb firmy, trzeba dokładnie to przemyśleć.

Always look on the bright side of life!

#18 magic992

magic992

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 10:29

Racja, najlepiej skorzystać z porównywarki ale również warto przeczytać krótkie artykuły o danym pożyczkodawcy oraz opinii osób które już korzystały  z tych pożyczek np. z Wonga http://tanikredyt.or...otowkowa-wonga/

#19 Guest_Fiona

Guest_Fiona
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 15:54

Serio reklamą odświeżyłeś wątek sprzed dwóch lat, gratuluję...

#20 Arnica19

Arnica19

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 14:46

Tutaj są moim zdaniem podane najlepsze kredyty :) Generalnie najlepiej jest patrzeć na porównywarki w Internecie, bo dzięki temu mamy pewność, że wszystko pójdzie jak trzeba...

I wciąż, wciąż słyszeć równy puls serca w tej piersi,
I żyć tak wiecznie - albo zapaść w wieczność śmierci.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych