Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firma sprzątająca - pomysł

wróć do serwisu Moja Firma 63 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_matias11

Guest_matias11
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 16:53

Wydaje mi się, że teraz jest już zatrzęsienie dobrych firm sprzątających, ja w każdym mieście i miasteczku mogę coś wymienić, w Zgierzu np. damart-sprzatanie.pl. Także może byc ciężko przebić się z czymś nowym, ale próbuj.

#42 Guest_Dominika

Guest_Dominika
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 10:50

Mam kilku znajomych na wybrzeżu którzy prowadzą pensjonaty, lokale usługowe, hotele, ośrodki wczasowe. Mówią, że ze znalezieniem kompetentnych, dobrze zorganizowanych osób do sprzątania jest spory problem. Mam też znajomą która tam działa w branży sprzątania. Sprząta domki przed i w trakcie sezonu. Prowadzi własną DG. Zatrudnia kilka osób. Ma już pewną renomę w środkowiku. Klienci głównie z polecenia. Sprząta na sprzęcie Numatic (odkurzacze przemysłowe, odkurzacze piorące, szorowarki itd) Z tego co mówiła, że nie były to najtańsze urządzenia, ale nie żałuje bo spisują się szybko, skracają czas posprzątania danego obiektu. Artykuł ciekawy, chociaż mógłby troche bardziej poruszyć temat sprzętu i czystości. Jaki to ma wpływ na wydajność pracy. Dla tych którzy planują założyć firmę sprzątającą, niech dopytają jeszcze w haerson. Pomagają tam zarówno w kwestii dotacji, doboru optymalnego sprzętu, jak i doradzają co wybrać, ile dane urządzenie będzie kosztowało itd. Czyli typowe doradztwo.

#43 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 657 postów

Napisano 07 styczeń 2017 - 00:24

Zaglądaliście już tutaj https://www.motochem...azyc-n-161.html ? Jest tam wiele cennych informacji na temat środków czystości, które warto zakupić do firmy sprzątającej.

#44 Guest_Olep

Guest_Olep
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 15:42

Zdecdowanie fajniej się czyści parą wodną. Taka myjka potrafi dużo skuteczniej czyścić niż detergenty i jest neutralna dla zdrowia. Fortador ma właśnie takie myjnie dla firm sprzątających, np. PRO S

#45 Guest_Kmicic

Guest_Kmicic
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 13:14

Zdecdowanie fajniej się czyści parą wodną. Taka myjka potrafi dużo skuteczniej czyścić niż detergenty i jest neutralna dla zdrowia. Fortador ma właśnie takie myjnie dla firm sprzątających, np. PRO S

Zdecydowanie właśnie popieram wykorzystywanie w pracy tego rodzaju sprzętu.

#46 Guest_sabik

Guest_sabik
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 14:57

Oj przesadne to, nie jest wcale tak trudno ustalić ceny jeśli jest się w tym fachu trochę. W dodatku jak się kupi dobre, a nie drogie środki czystości to już z górki. Ja kupuje u nich www.bhf.com.pl

#47 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 10:50

pomysł jest dobry, ale nawet w tej branży wazna jest nazwa firmy. Łatwa, od razu kojarząca sie z tematem i przede wszystkim przyjemna/pozytywna.  

#48 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 14:13

jestem zdania, że firma sprzątająca to dobry biznes, jakiś czas temu mój bliski przyjaciel założył sobie firmę sprzątającą SETI w Poznaniu, postawił na jakość i zadowolenie klienta i dzisiaj właśnie tymi dwoma wartościami wygrywa z konkurencją

#49 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 12:13

tez uważam że naming jest wazny. i w tej kwestii tak na prawdę branża nie ma żadnego znaczenie. 

#50 Guest_marcinka

Guest_marcinka
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 12:55

witam , jest ktos tutaj , kto ma mala firme sprzatajaca na wsi. jak to funkcjonuje.

#51 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 23 październik 2017 - 20:56

Uważam, że założenie firmy sprzątającej może być niezwykle dochodowe - ze znalezieniem zleceń nie powinno być problemów (społeczeństwo się rozleniwia, coraz częściej tego typu usługi zleca się innym). Trzeba się jednak liczyć z tym, że założenie firmy tego typu wiąże się z koniecznością zakupu niezbędnego sprzętu i chemii profesjonalnej. Tą, nabyć można między innymi tutaj: https://www.leifheitsklep.pl/

#52 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 listopad 2017 - 15:18

Witam, mam do sprzedania stronę internetową wraz zawartością, www.appleclean.pl

#53 Guest_angie

Guest_angie
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 22:00

Ja prowadzę swoją niedużą firmę sprzątającą. Jeżdzę po biurach czy prywatnych posiadłościach i sprzątań pomieszczenia. Dodatkowo, żeby zwiększyć swoje zarobki, założyłam punkt z odkurzaczami parowymi Green Steam. Dzięki bywaniu u różnych klientów zostawiam im wizytówkę z informacją że u mnie na podwórku można skorzystać również z parowego czyszczenia tapicerki samochodowej. Chętnych jest naprawdę sporo, a wśród alergików, to już zdecydowanie. Para zabija wszelkie roztocza, bakterie, niweluje zapachy, więc ludzie sa do tego bardzo przekonani :)

#54 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 284 postów

Napisano 09 grudzień 2017 - 22:37

Z uwagi na to, że zapotrzebowanie na tego typu usługi zwiększa się, założenie firmy oferującej innym usługę sprzątania jest dobrym pomysłem. Trzeba tylko zadbać o odpowiednią reklamę i zaopatrzyć się w dobre produkty czyszczące, których zakupu można dokonać na https://www.leifheitsklep.pl/

#55 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 20:50

Pobudowaliśmy nowy dom. Znalazłem uczciwą firmę sprzątającą www.somi.pl, która doprowadziła nową posesję do stanu używalności. Przeprowadziliśmy się, a firma sprzątająca na błysk wysprzątała nasze stare mieszkanie. Lokatorzy, którym wynajęliśmy stary dom, nie mogli wyjść z podziwu, że wszystko lśni czystością.

#56 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 20:00

My w biurze korzystamy z gdańskiej firmy  http://mag-pol.net.pl/i dobrze się sprawdzają. Są solidni i z cenami nie przesadzają. U nas zajmują się wspomnianym sprzątaniem biura oraz hal garażowych. Można na nich polegać.

#57 Gocha_67

Gocha_67

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 21 maj 2018 - 11:09

Najtrudniej jest znaleźć uczciwą firmę sprzątającą na okres sezonu letniego. Mnie się udało. Firma www.emkaserwis.com.pl wysprzątała dokładnie cały ośrodek wczasowy. Pracę wykonała sumiennie i przed terminem. Właściciel sąsiedniego ośrodka od razu zatrudnił ją u siebie.

#58 Guest_Lileczka36

Guest_Lileczka36
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 16:22

Uwielbiam korzystać z usług firmy sprzątającej. Dzięki niej łatwo utrzymać mi porządek w moim biurze - ekipa przychodzi raz na tydzień i zajmuje się wszystkim w ekspresowym tempie. Firmą z której usług zawsze korzystam jest firma Anilop. Polecam jej usługi każdemu kto musi uporać się z porządkami.

#59 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 06 wrzesień 2018 - 14:13

Ja kiedyś zastanawiałam się nad taką firmą. Nawet na https://multi-matic.pl/ kupiłam myjkę parową, ale ostatecznie potem zajęłam się czymś innym. Ale taka myjka to nawet do użytku domowego sprawdza się świetnie, więc warto taki sprzęt posiadać. 

#60 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 07 styczeń 2019 - 21:30

Bardzo wygodne jest korzystanie z firmy sprzątającej, u nas działa https://moppy.pl/ . Można sobie zamówić taką usługę cyklicznie lub jednorazowo, kto co woli a ceny są bardzo zadowalające. Szczerze to my w biurze sami nie potrafiliśmy tak dokładnie sprzątać :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy