Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firma sprzątająca - pomysł

wróć do serwisu Moja Firma 63 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_michał

Guest_michał
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 14:04

firm sprzątających jest sporo, ale nie wszystkie mają usługi na wysokim poziomie, więc miejsce dla nowego biznesu na pewno się znajdzie na rynku, ja dopiero niedawno trafiłem na porządną firmę sprzątającą http://www.perfectblysk.com.pl/

#22 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 22:58

A ja polecam firmę http://www.blumma.pl porządnie sprzątają i nie są drodzy. Po zdjęciach można poznać że to fachowa firma.

#23 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 03 czerwiec 2014 - 04:21

Pomysł dobry, o ile znajdą się klienci.

#24 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2014 - 00:09

Polecam firmę sprzątającą EcoLux http://firmasprzatajaca.warszawa.pl, prawdopodobnie jedyna firma w Warszawie oferująca pranie wykładzin i dywanów oraz tapicerki meblowej na sucho lub na mokro. Pranie na sucho jest ekologiczne i bezpieczne dla czyszczonych powierzchni i ludzi. Korzystałam z usług prania dywanu na sucho i jestem bardzo zadowolona. Dywan wygląda jak nowy. SZCZERZE POLECAM !!!

#25 Guest_Karhu

Guest_Karhu
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 09:38

Tak, uważam, ze jakbym miał środki, zainwestowałbym w taki biznes., To musi się opłacać, bo popyt na sprzątanie był, jest i będzie i stale rośnie. Ja nomen omen korzystam z usług tej: http://www.dobryserwis.waw.pl/oferta i uważam, ze to jest świetny wybór, gdyż mam 4 dzieci i niejesteśmu z żoną w stanie dopilnować wsyztskiego w domu

#26 pawel67

pawel67

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 10:38

Firma sprzątająca to bardzo dobry pomysł. Własciciele firm albo ich zarządy wola to komuś zlecić i patrzeć że jest czysto, niż sami latać z mope, a z reszta kto ma teraz na to czas. U mnie w biurze sprząta firma http://www.mbt-engineering.pl/ i zawsze jest czysto i pachnąco ;)

#27 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 październik 2014 - 15:26

Jeżeli chodzi o Grodzisk Mazowiecki to polecam Adclean. Słyszałam, że już nie sprzątają (nie sprawdzone) - zostali przy praniu dywanów i wykładzin. Mi kiedyś prali wykładzinę w Milanówku i wyszło całkiem nieźle :-) W sumie to trzecia firma z której usług korzystałam i im wyszło najlepiej. www.adclean.pl

#28 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 10:20

Otworzyłam taką firmę rok temu. Przy doborze sprzętu pomógł mi fachowiec, więc miałem problem z głowy. Dostałem również szkolenie odnośnie sprzątania profesjonalnego co znacznie ułatwiło mi niełatwy początek w tej branży. Jeśli ktoś jest w trakcie zakładania takiej firmy i nie wie od czego zacząć polecam www.haerson.pl

#29 Karolina2014

Karolina2014

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 14:22

konkurencja jest zawsze i ona motywuje do działania bardziej niż zniechęca. Artykuł fajny, znalazłem jeszcze podobne http://forsal.pl/art...przatajaca.html oraz http://www.haerson.p...przatajaca.html

#30 Guest_Euro-mop.pl

Guest_Euro-mop.pl
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 14:38

Firma sprzątająca to biznes, na który zawsze będzie zapotrzebowanie. Tym bardziej w czasach, w których każdy ma coraz mniej czasu. Jedyne nie łatwe zadanie do wykonania to wyróżnienie się wśród konkurencji i tutaj warto zaoferować JAKOŚĆ, czyli wykreować się jako profesjonalna firma wyposażoną w porządny sprzęt i dbającą o każdy szczegół. Całe know-how jak tego dokonać na szkoleniu dla firm sprzątających, pomagamy otworzyć firmę oraz ją rozreklamować. Zapraszamy na szkolenie!

#31 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 20:41

Sprawdź sobie jak działa firma sprzątająca z Warszawy Dobry Serwis. Można z niej śmiało brać przykład jeśli chodzi o organizację i ogólnie

#32 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 09:18

Założenie własnej firmy sprzątającej nie jest wcale prostym zadaniem. Trzeba przebrnąć przez wszelką papierologię związaną z własną firmą www.cenabiznesu.pl/-jak-zalozyc-firme-sprzatajacą ale jak jesteśmy pewni pomysłu - trzeba próbować!

#33 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2015 - 17:14

Witam mieszkam w malej gminnej miejscowosci nie ma tu zadnej firmy sprzatającej chciałabym taka zalozyc ale nastawic sie raczej na sprzatanie szkól ,placowek samorzadowych.czy istnieje taka mozliwosc prawna ze gmina moze oglosic przetarg albo poprostu zaproponowac gminie taka wspóprace ? napewno obnizyloby to koszty gminy na utrzymanie tej galęzi tz,zatrudnienie sptztaczek i wogóle .Jestem totalnym laikiem dlatego prosze o dorade czy to dobry pomysł na biznes .

#34 Guest_TomTom

Guest_TomTom
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2015 - 14:27

Korzystałem kiedyś z usług firmy sprzątającej nagrobki i zacząłem się zastanawiać czy taki biznes jest opłacalny. Zamówiłem mycie grobu + jakiś znicz. Wykonali usługę naprawdę solidnie a co mnie zdziwiło to fakt, że bez problemu znaleźli nagrobek... Zacząłem się zastanawiać czy taki biznes jest opłacalny. Nie jest przecież kapitałochłonny ale wydaje mi się, że poza okresem Wszystkich Świętych o zlecenia jest ciężko, a ZUS trzeba płacić. Ktoś posiada takie doświadczenia. Może Pan Guest_elkas odpowie jak wyglada ilość zleceń mycia grobów u niego? smile.png ja korzystałem z o takiej firmy www.grevit.pl Mam nadzieję, że nie usuną mi komentarza z powodu wstawienia linka. smile.png Pozdrawiam

#35 Guest_Pozytywna opinia

Guest_Pozytywna opinia
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 20:13

Ja jestem bardzo zadowolony z firmy sprzątającej w naszym biurze. Mieliśmy wcześniej znajomą naszej prezeski jako sprzątaczka. Nie przykładała się do pracy, niby czysto, ale brudno. Jak wjechała firma to różnica diametralna. Takie firmy się starają i walczą o klientów bo tak jak kolega wcześniej wspomniał - ZUS trzeba płacić. POZAMIATANE.INFO - swoją drogą super nazwa !!

#36 stanislaw1973

stanislaw1973

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 16:30

Z własnego doświadczenia mogę polecić tę firmę - zobacz tutaj. Mają bardzo konkurencyjną ofertę i sprzątają porządnie!

#37 Guest_JanZkielcz

Guest_JanZkielcz
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 11:06

czy ktoś wykorzystuje w swojej firmie myjnię parową? Zastanawiam się nad zakupem bo mam coraz więcej zleceń, a taka myjnia daje ponoć sporo oszzędności.

#38 AnnaR

AnnaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 10 maj 2016 - 14:04

Jeśli tylko przyda Ci się, to śmiało - inwestuj. smile.png

#39 Guest_Kawasaki

Guest_Kawasaki
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 14:41

Można od razu zainwestować w coś lepszego, np. taka myjnia parowa foratador jest sprawdzonym pomysłem. Weź pod uwagę, że kosztu użytkowania jest mniejszy, dwa mogą przy urządzeniu pracować dwie sooby, trzy jest mniejsze zużycie niż przy wodzie. Tak więc plusów jest sporo.

#40 Guest_Oreuż

Guest_Oreuż
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 12:29

Kawasaki ma rację. Może i na sprżęt trochę trzeba wydać, ale warto spojrzeć na to z drugiej strony, że taki Fortador pozwala i sprzątać we wnętrzach, sprzątać samochody, lokale użytkowe. To nie trzeba isę ograniczać tylko do domów i mieszkań, czy biur.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych