Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firma sprzątająca - pomysł

wróć do serwisu Moja Firma 52 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102233 postów

Napisano 14 grudzień 2009 - 13:18

Komentarz do artykułu: Firma sprzątająca - pomysł

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2009 - 13:18

sprzątać trzeba umieć.na 50 biur w których byłem mniej niz 10% było dobrze posprzątanych.

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2009 - 13:21

jak sie ma układy to firma bedzie prosperować tzn,zależy ile się da... administratorowi lub tym wyżej i wtedy nieważna jest jakość sprzątania

#4 Guest_Łukasz Sikora

Guest_Łukasz Sikora
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2010 - 20:39

Fajny pomysł, tyle tylko że z tego co mi wiadomo na rynku jest już spora konkurencja i trudno się przebić ale jeśli mamy dobry pomysł na promocję i środki na to, to dlaczego nie.

Łukasz Sikora

#5 Guest_Sun4u

Guest_Sun4u
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 23:35

Po pierwsze dobrze będzie wypromować swoją firmę,a dopiero potem pomyślec o odpowiednich urządzeniach,chociaż tutaj bardziej liczą sie ludzie oraz ich chęć do pracy.

#6 Guest_nowy

Guest_nowy
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2012 - 17:00

do czasu.jeden z hipermarketow w KRAKOWIE -lepiej nie wchodzic na zaplecze!!!maja ze 2,3 sprzatajace osoby i sam widok obrzydliwie brudnych maszyn........fuj...........i a jak jedzie po sklepie taka maszyna to -bloto z niej wychodzi!!!!!!!!!!!!
------------------------------------------------------------------------
inna osoba zalatwila marmur bo-na srodki trzeba wydac!!!

#7 Guest_Firma Sprzątająca iClean.com.pl

Guest_Firma Sprzątająca iClean.com.pl
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 17:48

Witam, pracuje dla firmy sprzatajacej, powiem tak... rynek jest trudny ale jesli zadowola Panstwo klienta, opinie rozejdzie sie szybko po miescie i latwo jest rozbudowac sobie rynek, ale jeszcze szybciej jest go zepsuć. Ewentualne info na naszej stronie iclean.com.pl albo mail info@iclean.com.pl

#8 Guest_Firma Sprzątająca iClean.com.pl

Guest_Firma Sprzątająca iClean.com.pl
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 17:50

PRacuje w tej branzy od pewnego czasu.... jesli chca sie Panstwo dowiedziec wiecej o swiecie sprzatania zapraszam na nasza strone iclean.com.pl albo prosimy napisac maila info@iclean.com.pl

#9 Guest_Wiesława Białek

Guest_Wiesława Białek
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 05:38

Mam taką prośbę założyłam firmę sprzątającą na terenie Człuchowa na pomorzu i bardzo ciężko jest z zleceniami najbardziej interesują mnie biura oraz klatki schodowe w dużym mieście na przykład w Warszawie a od lutego 2013 mam płacić Zuz i bardzo się tego obawiam mój numer tel to 664857003

#10 Guest_firma sprzątająca

Guest_firma sprzątająca
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 05:51

założyłam firmę jedno osobowa od dnia 01.01.2013 i od tego czasu nie mam zleceń a do 10 każdego miesiąca mam płacić składki do Zuz ale jak nie mam żadnych zleceń to co mam zrobić w tej sytuacji najbardziej interesują mnie klatki oraz biura dobrze byłoby w Warszawie z zakwaterowaniem dla urzędów świadczyć usługi mój numer 604857003 lub 660978128

#11 Guest_mania

Guest_mania
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 16:58

najgorzej jest się wbić na rynek ,ale nie należy się poddawać

#12 Guest_CleaningCompany

Guest_CleaningCompany
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 22:18

Takie firmy to świetny pomysł. Mają popyt.

http://www.cleaningcompany.com.pl/

#13 Guest_sebek

Guest_sebek
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 01:50

trudno jest zacząć w tej branży, ale należy przemyśleć strategię. Pan z firmy haerson napisał mądry artykuł na temat początków firmy sprzątającej podaje link do przemyślenia http://sbart.pl/firm...profesjonalnie/

#14 Guest_Cook&Clean

Guest_Cook&Clean
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 10:54

Prowadzisz firmę sprzątającą i szukasz dostawcy?
Potrzebna Ci jest profesjonalna chemia
szorowarka
A może jesteś Panią Domu i potrzebujesz skutecznych, wydajnych a przy tym niedrogich środków czystości?
Zapraszamy na www.clean-store.pl
-tam znajdziecie wszystko co do utrzymania czystości niezbędne!

#15 Guest_Klean keepers

Guest_Klean keepers
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 18:14

RACJA tez mamy taka firme Klean Keepers

www.kleankeepers.co.uk

#16 Guest_Goak

Guest_Goak
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 13:24

A ja znalazłem super doradcę sprzętu w zwykłym e-sklepie euro-mop, dzięki czemu miałem więcej pieniędzy na reklamę

#17 Guest_Odreklamy

Guest_Odreklamy
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 14:18

Witamy serdecznie,

zajmujemy się szeroko pojętą reklamą dla firm.
Jeżeli potrzebują Państwo wizytówek, oklejenia pojazdu, stronki www, szyldu kasetonu, logo czy innego materiału reklamowego prosimy o kontakt.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na profilu www.facebook.com/odreklamy oraz stronie www.odreklamy.pl

Pozdrawiamy,
Zespół Odreklamy

#18 Guest_bee

Guest_bee
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 11:14

no fakt nie jest łatwo z tymi firmami sprzątającymi, mnie irytuje, że jak przychodzą sprzątać w godzinach mojej pracy. Przecież to przeszkadza dość mocno.

#19 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 00:27

Ja znam firme dobrze prosperujaca i rzetelna. Nazywa sie "pucuś", to ich stronka http://pucus.gda.pl/

#20 Guest_elkas

Guest_elkas
  • Goście

Napisano 02 maj 2014 - 16:53

Sama prowadze niewielką firmę sprzątającą od kilku miesięcy. Sprzatamy mieszkania, domy, myjemy groby. Co sie uda. No i tu moje pytanie do osób co mają większe rozeznanie w temacie. Co myślicie o maszynie parowej do mycia? przydała by sie w firmie?  Chodzi mi o taką z funkcją prania tapicerki, żeby można był owyprać np dywan, ale też wyczyścić taras w domu i wyczyścić groby. Mysle o czymś takim http://maszynyparowe...ay=myjnieparowe      to byłoby przydatne?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy