Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wybrać biuro rachunkowe

wróć do serwisu Moja Firma 62 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102137 postów

Napisano 20 maj 2010 - 12:47

Komentarz do artykułu: Jak wybrać biuro rachunkowe

#2 Guest_dozz

Guest_dozz
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 12:47

Ja przy wyborze biura rachunkowego kierowałem się przede wszystkim opiniami ludzi, głównie znajomych, a także przeglądałem fora podatkowe. Trochę to trwało i w końcu zdecydowałem się na usługi biura ckd hetman z warszawy. Było to rok temu i z perspektywy czasu nie żałuję tej decyzji. Podoba mi się sposób w jaki działają, bo zawsze są pod telefonem i w razie wątpliwości mogę do nich przedzwonić. Poza tym mają dobre ceny, więc ogólnie jestem bardzo zadwolony.

#3 Guest_paulin

Guest_paulin
  • Goście

Napisano 23 maj 2010 - 11:34

Fakt, pod względem cen usług CKD Hetman z W-wy na pewno jest konkurencyjne. Jeśli chodzi o jakość to także nie mogę mieć zastrzeżeń. Firma Hetman nie prowadzi księgowości mojej firmy, ale niedawno zleciłem im przygotowanie wniosku o dotację z funduszu unijnego. Kosztowało to sporo mniej niż w innych firmach zajmujących się tego typu sprawami, a sam wniosek przygotowali co najmniej poprawnie bo został on bez przeszkód zaakceptowany. Kasę z UE dostałem i wykorzystałem na zakup nowych samochodów do firmy.

#4 Guest_justthe1

Guest_justthe1
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 18:15

ja polecam biuro rachunkowe MBW TAX&AUDIT Sp.zo.o

#5 Guest_Henryka

Guest_Henryka
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 00:26

Zdecydowałam się na biuro rachunkowe z tego względu, że słyszałam wiele pochlebnych opinii na temat usług. Nie żałuję. Polecam wszystkim

#6 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 00:41

ja też korzystam z ich usług z tym że z filii w Katowicach. Póki co nie dają plamy

#7 Guest_goszka

Guest_goszka
  • Goście

Napisano 30 maj 2011 - 10:21

ja u nich w życiu nie byłam bo wolałam księgowość elektroniczną online

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 01:19

z warszawskich biur rachunkowych to jednym z czołówki jest KLK Lubow Kreczmańska. Mają swoją siedzibę na ul. Zgody w centrum Wawy, na rynku sa juz bardzo długo, zakres usług kompleksowy. Aha warto zwrócić uwagę na kwestie dotacji unijnych - mają bardzo duże doświadczenie w branży

#9 Guest_BEA

Guest_BEA
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 01:46

JESZCZE TAX CARE I BŁĄD NA BŁEDZIE

#10 Guest_Magdalena

Guest_Magdalena
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 10:42

Polecam serdecznie Cafe Finance.Panie księgowe do każdego klienta podchodzą indywidualnie i można z nimi przegadać dosłownie wszystko. Ja zakładałam z nimi działalność od początku i za to przez 6 miesięcy płaciłam pół ceny:):):)

#11 Guest_Izabela

Guest_Izabela
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 15:01

a ja jestem zadowolona z z biura Procent, w łodzi
http://procent-lodz.pl/ofirmie.html

#12 Guest_BART

Guest_BART
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 16:03

A ja z kolei proponuję skorzystać z usług Bizbroker. Za darmo wyszukali mi biuro, z ktorego jestem bardzo zadowolony.

#13 Guest_halibut821

Guest_halibut821
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2013 - 22:53

Jeśli chodzi o biuro rachunkowe to zdecydowanie polecam w tej dziedzinie Panią Katarzynę Kłyś. Zna się na rzeczy, ceny przyzwoite, szybko i perfekcyjnie wykonuje swoje zadania. Sprawdźcie więcej na jej stronie www.biurorachunkowekrakow.biz

#14 Guest_fisher7

Guest_fisher7
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 23:07

Biuro rachunkowe PROEFEKT jest bardzo dobrą firmą z bogatą ofertą dla swoich klientów. Ich atut to przede wszystkim rzetelność i dyskrecja oraz odpowiedzialność - http://biurorachunkowe.krakow.pl

#15 Guest_Iwona990

Guest_Iwona990
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 13:45

Myślę, że koszt nie jest dobrym kryterium jeśli chodzi o wybór dobrego biura rachunkowego. W dzisiejszych czasach bardzo wiele firm świadczy usługi w bardzo podobnych cenach, dlatego lepiej jest chyba poszukać na portalach. Polecam DoradcyDlaBiznesu.pl posiada szeroką ofertę firm

#16 Guest_damian120

Guest_damian120
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 13:01

Musisz popytać znajomych np ;)
Poczytać opinie na internecie, sprawdzić oferty.
Ja osobiście polecam biuro Parteo.
http://www.pareto.com.pl/
:)

#17 Guest_inka

Guest_inka
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 13:56

Ja korzystam z usług firmy szybka faktura. To biuro rachunkowe online, wymiana informacji i dokumentów przebiega sprawnie, jestem naprawdę zadowolona z wyboru.

#18 Guest_Biuro rachunkowe

Guest_Biuro rachunkowe
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 17:38

http://biuro.rachunkowe.mielec.pl/

#19 Guest_Tomasz Pleyko

Guest_Tomasz Pleyko
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 14:14

Ja mogę polecić takie biuro rachunkowe http://www.biuroannm...ndex/6,o_firmie . Zapoznajcie się z ofertą bo na prawdę, jest bardzo tanio :) Warto zajrzeć

#20 Guest_knut

Guest_knut
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2013 - 10:38

dobre biuro rachunkowe to nie tylko odpowiednio wykwalifikowany personel, ale również ważny jest kontakt z klientem, jeśli to szwankuje to już wiadomo, że skończy się to wizytami w US, ja korzystam z usług krakowski-adres.pl od ponad roku i nie miałem jak do tej pory żadnych problemów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych