Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiosk z prasą - pomysł

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 08 lipiec 2012 - 15:31

Komentarz do artykułu: Kiosk z prasą - pomysł

#2 Guest_real

Guest_real
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2012 - 15:31

Kto ubezpiecza kiosk?

#3 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2013 - 11:03

na biletach nie ma zarobku

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 10:45

Czy na dzień dzisiejszy opłaca się jeszcze otwierać kiosk z prasą w mieście Radom ?

#5 Guest_kolporter to denny partner

Guest_kolporter to denny partner
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 01:38

Kolporter - partner niewarty uwagi [albo i warty by go doprowadzic do porzadku i pokazac gdzie jego miejsce], wspolpraca w charakterze partnera czy sprzedawcy to psie pieniadze i masa pracy. Jesli juz podjales wspolprace w char sprzedawcy to nie pozwol sie traktowac jak pies. Jesli w charakterze partnera to dales sie obecnie potraktowac, wystarczy ze przeanalizujesz wytyczne pisane przez nowobogackich 'menelżerow', ktorzy o zarzadzaniu wiedza gоwno, wystarczy przanalizowac wytyczne, normy, planogramy, smiech na sali, zero organizacji prostoty i logiki, typowy marketingowy gigant specjalizujacy sie w praniu mozgu. Kazdemu klientowi musisc wciskac towar dodatkowy o ktory nie prosza, a jak tego nie zrobisz podczas kontroli placisz karę 200 złotych, musisz sprzedac w miesiacu kilkaset zapalniczek, gilz czy kopert albo od razu kara a nastepnie grozba zakonczenia wspolpracy [co akurat jest korzyscia lecz nie kiedy sie ma podpisany z nimi czek inblanco ktory jest wymogiem]. Wiec jak chcesz dopłacac do interesu pracuj w saloniku Kolportera. A jeszcze coś, ilosc przerw jest stale kontrolowana i limitowana do smiesznego minimum pięć procent w skali godzin otwarcia czyli przy 11 godzinach ciezkiej pracy jest to smieszne 36 minut ktore musisz sobie podzielic jakos by zalatwic wszystkie potrzeby - w tych smiesznych 30 minutach nie zdaszysz sie najesc, czy ogarnac. A w weekendy mam dobra wiadomosc, bedziesz pelzal do domu. Sam saloniku nie poprowadzisz godnie, bedziesz wrakiem a nie czlowiekiem a jak kogos zatrudnisz to zarobisz smieszne pieniadze. Nie polecam, nie wierzcie w marketingowy belkot, jesli dalej tego chcecie to narazicie sie na straty.

#6 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 27 luty 2017 - 10:05

Myślę, że prowadzenie kiosku może mieć sens. Nie warto jednak decydować się na franczyzę. Zdecydowanie lepiej otworzyć swój autorski biznes. Chcąc założyć kiosk nie potrzeba zbyt wiele. Tak naprawdę wystarczy punkt w dobrej lokalizacji, umowa z dystrybutorem prasy i program, przy pomocy którego będziemy wystawiać faktury, a ten można znaleźć chociażby pod adresem https://wfirma.pl/ 

#7 Guest_Kierownik trasy

Guest_Kierownik trasy
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 20:07

Kolporter to firma przez małe „f” Wspolpracowałem z Kolporterem jako kierownik trasy, oprócz hucznej nazwy nic niewarta współpraca. Jedno wielkie oszustwo i wieczne ściemnianie. Firma płaci na trasie od swojego obrotu, tylko dlaczego ja codziennie tracę tyle samo paliwa, tyle samo kilometrów przejeżdżam, taki sam nakład pracy wkładam. Jak przychodzi do fakturowania to tylko słychać że jest bardzo źle w tym miesiącu. I tak co miesiąc. Chcesz współpracować to musisz wziąć leasing, jak weźmiesz to kasy nie masz w ogóle. Firma załatwia leasingi jak rękawiczki, dają każdemu, niekoniecznie dbając o interes przewoźnika. W jakimś mega drogim dziadowskim BPS. Chcesz współpracować to musisz mieć pakowacza, oczywiście firma załatwi go tobie. Ale on tak jak reszta nie podpisze umowy bo chce pracować tylko na lewo. Jak zaczynaja się jakieś kłopoty to zrzucają odpowiedzialność za pakowacza na ciebie. Bo jest on twoim pracownikiem wedlug nich. Ogolnie firma parodia, banda oszustów i ludzi którzy nie mają pojęcia o pracy. Jedno wielkie kolesiostwo.

#8 Guest_Anna - w trakcie załatwiania kiosku :D

Guest_Anna - w trakcie załatwiania kiosku :D
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 14:28

W dobie rozwijającego się Ruchu, może to być dobry strzał i kierunek - o ile trafimy w dobrą lokalizację. Myślę, że warto wziąć pod uwagę jako swój własny biznes. Jesteś panem swojego losu. I jeśli się człowiek odnajdzie, to i interes pójdzie gładko.

#9 Guest_Miłosz

Guest_Miłosz
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 11:10

Samodzielne prowadzenie kiosku może być świetnym posłem jesteś sam sobie szefem i możesz prowadzić działalność a RUCH jest tego dobrym przykładam otwierasz i powadzisz własną zapłonność, zainteresowanie kioskami jest bardzo duże wiec nie ma co się bać o niskie obroty.

#10 Guest_Wojtas 20

Guest_Wojtas 20
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 12:25

Myślę, że prowadzenie kiosku może mieć sens. Chcąc założyć kiosk nie potrzeba zbyt wiele. Tak naprawdę wystarczy punkt w dobrej lokalizacji,

#11 Guest_Emilia Liliput

Guest_Emilia Liliput
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 13:49

Zawsze własna działalność będzie lepszym rozwiązaniem niż praca na rzecz kogoś. Praca w kiosku to z pewnością satysfakcjonująca praca

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy