Skocz do zawartości

Zdjęcie

Własna firma czy etat - co się bardziej opłaca?

wróć do serwisu Moja Firma 37 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 23 listopad 2016 - 17:59

gdyby ktoś potrzebował, to można promocyjnie zamówić projekt dwustronnych wizytówek + ich wydruk w liczbie 100 szt. za symboliczną złotówkę. tu-> wizytowki.greenfly.pl

#22 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 21:03

Ja polecam tę drukarnię zamawiałam tam samoprzylepne etykiety 

#23 Guest_Magda1987

Guest_Magda1987
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 21:11

Komu zależy na pieniądzach na start czy rozwój frmy lepiej niech weźmie solidną książkę do ręki. Ebook jest na stronce www.pieniadzenastartup.pl

#24 Guest_Magda85

Guest_Magda85
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 08:35

Opinii na ten temat. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że wybrałam własną działalność. Czytałam książkę "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę" zdobyłam fundusze i otworzyłam biuro rachunkowe :)

#25 Guest_Krystin

Guest_Krystin
  • Goście

Napisano 05 marzec 2017 - 22:58

Ja żeby móc ruszyć firmę do przodu podjęłam się faktoringu podpisując umowę z Raiffeisen Polbank i szczerze polecam, bo z góry wiesz ile będzie Ciebie to kosztować. O oprocentowanie nie trzeba się martwić, a dodatkowo otrzymujesz pomocną osobę aby wspomóc Ciebie przez ten cały proces.

#26 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2017 - 18:05

Dobre spostrzeżenia nt. zakładania firmy są na www.eduforum.pl/oplaca-sie-zalozyc-wlasna-firme/

#27 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 18:25

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

#28 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 04 luty 2018 - 19:35

Mając własną firmę można zarabiać zdecydowanie większe pieniądze niż pracując na etacie. Sam, chcę w niedługim czasie otworzyć drukarnię. W jakie urządzenie drukujące powinienem się zaopatrzyć? Zastanawiam się nad HP Latex, gdyż na http://12rund.club wyczytałem, że umożliwia druk na różnych mediach...

#29 Guest_damian

Guest_damian
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 17:54

Jaki jest szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej Nest Banku?

#30 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 10:41

Szanowny Panie, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Lokal przy głównym ciągu pieszych w sąsiedztwie innych Banków. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2. Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną. Koszt inwestycji w przygotowanie placówki to kwota około 1300 zł/m2. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

#31 Guest_Angelika

Guest_Angelika
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 10:14

Zgadzam się z poprzednikiem. Na własnej firmie można zdecydowanie więcej zarobić niż na etacie, trzeba jedynie wszystko dobrze zaplanować. Zanim otworzysz działalność przemyśl biznes plan i wszystko rozplanuj. Średnio pół roku wcześniej stwórz własną stronę internetową tu polecam firmę Topway i zacznij ją pozycjonować (firm jest naprawdę sporo do wyboru) Zajmując wysokie pozycję w wyszukiwarce klienci sami zaczną do Ciebie dzwonić:) a później pójdzie już z górki.

#32 Guest_olek

Guest_olek
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2018 - 08:23

Jakie są wymagania wobec lokalu przy franczyzie placówki Nest Banku?

#33 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 08:25

Szanowny Panie, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2 Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną oraz z możliwością zawieszenia oznakowania zewnętrznego na elewacji. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

#34 Guest_gregor

Guest_gregor
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2018 - 15:41

Czy lokal pod taką placówkę musi być moją własnością czy może być wynajęty?

#35 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 09:32

Własna firma może dać nam większą swobodę i większe zarobki, ale warto przygotować się przed podjęciem decyzji o pójście "na swoje". Często początkujący przedsiębiorcy robią błędy przy szacowaniu kosztów, nie zwracają uwagi na cross-selling, narzędzia ułatwiające sprzedaż itp., nie wiedzą z których dotacji mogą skorzystać. Polecam artykuł: agencjaloko.pl/masz-pomysl-na-biznes/

#36 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 17:01

Szanowny Panie, Nest Bank nie wymaga, aby Partner był właścicielem lokalu oraz nie oczekuje wynajmowania lokalu na cały okres trwania Umowy Partnerskiej. Wymagane jest natomiast zachowanie ciągłości działania Placówki przez cały okres trwania Umowy Partnerskiej. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/pytania.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

#37 FRUPO.pl

FRUPO.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaKoło

Napisano 21 czerwiec 2018 - 19:42

Własna firma to nie tylko potencjalnie większe zarobki ale również większe możliwości rozwoju oraz przy dobrych wiatrach więcej wolnego czasu. Ale każdy kto choć raz spróbował własnej firmy to doskonale wie, że to jest najtrudniejszy kawałek chleba.

Sklep dla dzieci - FRUPO.pl

Blog kosmetyczny - Kobieca-strefa.pl

#38 Guest_Aleute

Guest_Aleute
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 19:53

Wlasna firma to jest swoboda, bo samemu sie wszystko planuje itd. Ale.... no właśnie jest ale. Bo powinno sie wziąć po uwage pewne ryzyko jak cos nam nie pójdzie. Powinniśmy mieć przede wszystkim dobry pomysł na taki biznes. Mieć środki na finansowanie go. Dotrzeć do jak największej liczby odbiorców/ potencjalnych klientów. Grunt to dobry marketing czyli mieć stronę internetową. Zainwestować w jakąś dobrą agencje interaktywną ( swoją drogą polecam agencję interaktywną Proformat z Wrocławia- mają ogromne doswiadczenie - ponad 300 stron i sklepów.W dodatku są bardzo profesjonalni w tym co robią. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych