Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przedsiębiorcy potrzebują kredytu, a banki poręczeń

wróć do serwisu Moja Firma 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102231 postów

Napisano 10 maj 2009 - 13:01

Komentarz do artykułu: Przedsiębiorcy potrzebują kredytu, a banki poręczeń

#2 Guest_Przemysława

Guest_Przemysława
  • Goście

Napisano 10 maj 2009 - 13:01

Witam, Jestem doradcą banku BPH. Jako mobilny doradca klienta biznesowego wielu klientom zaczynającym działalność wraz z kontem bank uruchomił linię debetową, o którą wnioskowałam dla klienta. Można uzyskać "na start" 5.000,- złotych. Jedynym przeciwwskazaniem jest zła historia w BIK.
Przemysława Trojanowska 606389225

#3 Guest_marsha

Guest_marsha
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 21:55

Jestem Marsha Goodman i jestem Officer Loan Mortgage zaangażowana w pomoc wszystkim moim klientom w pełni poznać ich możliwości kredytowych domu i czuć się pewnie o swoich wyborów. W moich 35 lat doświadczenia w pracy z programami firm trzecich przystępnych pomocy mieszkaniowej, zgodne konwencjonalnych i "pożyczek jumbo", pożyczek rządowych, linii domu kapitałowych kredytu i pożyczki nieruchomości inwestycyjnych i nie tylko, udało mi podzielić się moją wiedzą z hipoteką przemysł, a zwłaszcza miasto Peartrees rynku. Moja strona internetowa oferuje zasoby i kalkulatory dla Twojej wygody, a ja jestem do Państwa dyspozycji w każdym miejscu po drodze ku realizacji swojego domu pożyczki goals.Email nami: honestloans@outlook.com

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2015 - 02:38

Oferujemy prywatne, komercyjne i osobiste pożyczki z cena znacznie niskie oprocentowanie roczne tak niskie, jak 2% w ciągu jednego roku do 50 lat zwrot na całym świecie. Oferujemy pożyczki zadzwonił z USA 20000 $ do 100 milionów dolarów. Nasze kredyty są dobrze ubezpieczone jest maksymalne bezpieczeństwo naszych priorytet. Tracą snu w nocy się martwić jak się pożyczkodawcy uzasadniony pożyczki? Się gryzą paznokcie do szybkiego? Zamiast bić Ci, skontaktuj się z zaufanych osobiste kredyty (pożyczki wiarygodne) teraz, ekspertów, które pomagają zatrzymać złe kredyty historii kredytowej, aby znaleźć rozwiązanie, że zwycięstwo jest nasze misji. E-mail: trustedpersonalloans@hotmail.com

#5 Guest_anita jones

Guest_anita jones
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 14:21

Cześć, Ma to na celu informowanie opinii publicznej, że pani Anita, prywatny pożyczkodawca pożyczki otworzyć możliwość finansowego dla wszystkich potrzebujących jakiejkolwiek pomocy finansowej. Dajemy pożyczki w 2% stopy procentowej dla klientów indywidualnych, firm i przedsiębiorstw pod jasny i zrozumiały oraz kondycji. skontaktować się z nami poprzez e-mail pod adresem: (jonesanita48@gmail.com)

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 23:18

Cześć, Ma to na celu informowanie opinii publicznej, że pan Villaspin Anderson, prywatny pożyczkodawca pożyczki otworzyć możliwość finansowego dla wszystkich potrzebujących jakiejkolwiek pomocy finansowej. Dajemy pożyczki w 2% stopy procentowej dla klientów indywidualnych, firm i przedsiębiorstw pod jasny i zrozumiały oraz kondycji. skontaktować się z nami poprzez e-mail pod adresem: (villaspinanderson@outlook.com)

#7 Guest_villaspin anderson

Guest_villaspin anderson
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 23:20

Witam, jestem Pan villaspin Anderson, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki szans czas życia. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki wyczyścić swoje długi lub potrzebujesz kredytu obrotowego w celu poprawy Twojego biznesu? Czy zostały odrzucone przez banki i inne agencje finansowych? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? Nie szukaj dalej, bo jesteśmy tu dla wszystkich swoich problemów finansowych w przeszłości. Mamy fundusze pożyczkowe dla osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w podróży służbowej w wysokości 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że świadczymy rzetelną i beneficjenta pomocy i będzie skłonny zaoferować pożyczkę. Więc skontaktować się z nami poprzez e-mail pod adresem: (villaspinanderson@outlook.com)

#8 Guest_davies ruth

Guest_davies ruth
  • Goście

Napisano 29 maj 2016 - 23:20

Czy jesteś w potrzebie pożyczki? że bank odmawia Ci kredytu, jesteśmy tutaj, aby pomóc finansowo, wszystko co musisz teraz zrobić, to napisz do nas za pośrednictwem (daviesruthfirm@gmail.com), aby uzyskać natychmiastową pożyczkę w dowolnej ilości w dowolnym miejscu. Twoje szczęście jest naszym priorytetem.

#9 Guest_lord harbart

Guest_lord harbart
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 09:55

Jak się masz dzisiaj? jestem panem habat i muszę ci powiedzieć, jak przyjemność poinformować Państwa, że teraz dać się pożyczki na bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 2%. Kontakt pożyczki Pan habat firmy poprzez orbitfinanceloancompany@gmail.com.comwe~~pobj daje czas życia alternatywny pożyczki dla klientów indywidualnych, firm biznesowych, ubezpieczenia itp jesteś w jakiejkolwiek trudnej sytuacji finansowej lub w potrzebie pożyczki zainwestować lub potrzebujesz pożyczki płacić rachunki szukaj nie dalej jak jesteśmy tutaj, aby wszystkie swoje problemy finansowe, to już przeszłość. Powiadom nas: orbitfinanceloancompany@gmail.com

#10 Guest_Mr Lawson Smith

Guest_Mr Lawson Smith
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2016 - 22:52

Potrzebujesz kredytu ... ..? Kontakt Pan Lawson Smith, prywatny pożyczkodawców, a także w zarządzaniu nieruchomościami. Nadchodzi dobrą ofertę kredytu dla wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia finansowego na niskim poziomie 3%. Z Czerwonego Krzyża Poprawy kredytu, można pożegnać się z całym swoim kryzysem finansowym i trudności. Dajemy pożyczki dowolnej ilości. Walczymy kryzysu finansowego i dać pokój dla świetlanej przyszłości w naszym społeczeństwie, jak my naszą działalność .Jeśli jesteś zainteresowany powinien wskazać swój interes, a my pomożemy w uzyskaniu kredytu. Zastosuj ze szczegółami. 1. Twoje nazwy: 2. Kwota potrzebna: 3. Twój kraj: 4. Kredyt Czas trwania: 5. Państwa adres: 6. Numer telefonu: 7. miesięczny dochód: 8. ważnego dokumentu tożsamości: (Międzynarodowych lub krajowych) Osoba kontaktowa: Pan Lawson Smith E-mail: lawsonsmithloan@gmail.com

#11 Guest_walker

Guest_walker
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 09:25

Mają trudności finansowych wobec ustanowienia projektu, szukasz szczerej i henest inwestora pomóc z kapitału dla projektu / spółki. albo trzeba zapłacić kredyt lub do remontu. jest to okazja, aby uzyskać projektu rozpoczęła się i osiągnąć swoje marzenie, dajemy się o pomoc finansową w wysokości 3% do wszelkich personelem lub osób, skontaktuj się z nami za pomoc finansową pilnie niezwłocznie lub strees, jesteśmy dumni z naszego zaangażowania dla naszych klientów; Przyznajemy, pożyczki osobiste, kredyt Auto, Biznes / kredyt inwestycyjny, krótkoterminowe pożyczki uruchamiać myślisz o uzyskanie kredytu? Czy jesteś poważnie potrzebuje pilnej pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Czy jesteś zadłużony? To jest Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienie, dajemy pożyczki osobiste, pożyczki i kredyty korporacyjne biznesowych i wszelkiego rodzaju pożyczki można skontaktować się z nami w przystępnej kredytu teraz skontaktuj się z nami. E-mail: alenxanderwalkerusacompany@gmail.com

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 08:59

Pilna Pożyczka OFERTA !!! Don, t wpaść w ręce oszust muszę spełniać inną scamer na linii opowiedz mi o kredyt i nie zawsze wierzą potem dopiero Jamesa, który skierował mnie do jednej firmy pożyczki dzisiaj mogę powiedzieć, jestem wśród najbogatszej osoby w moje miasto w jaki sposób firma pożyczka używać kredytu błogosławić mnie dziś, jeśli chcesz, aby przekształcić swoje życie dziś możesz skontaktować Mārtinš na jego gmail{remymartinsloanfirm@gmail.com~~pobj} !!!

#13 Guest_Mr Louis Anderson

Guest_Mr Louis Anderson
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2017 - 09:44

Pilna Pożyczka OFERTA Jestem zarejestrowanym i licencjonowanego pieniędzy kredytodawcy / inwestorowi, który udziela kredytów różnego rodzaju, takich jak wypłaty Osobiste, hipoteka, Business, Kredyty samochodowe poważny i zainteresowanych stron na bardzo niski koszt dostępną prędkością. Kontakt na nasz adres e-mail już dziś pod adresem: Louisandersonfinance@gmail.com Nie przegap tego wspaniałą okazję! przyjść do nas dzisiaj, abyśmy mogli położyć kres wszystkich problemów finansowych raz na zawsze!

#14 Guest_lisa

Guest_lisa
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 12:11

Chcę podziękować panu westhood dla dał mi kredyt. Mam po utracie 6000euro do fałszywych kredytodawców. i złożyła wniosek o pożyczkę od firmy i dostałem pożyczkę. jeśli trzeba dziś legit pożyczki stosuje się za pośrednictwem poczty elektronicznej; apexloans@yahoo.com

#15 Guest_john williams

Guest_john williams
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 16:11

Czy potrzebujesz pożyczki w celu zwiększenia swojej działalności ?, pożyczki na konsolidację zadłużenia, kredyt dla użytku osobistego, kredytu na karcie kredytowej, kredytu opieki medycznej, kredyt samochodowy, kredyt hipoteczny, student kredytu, pożyczki dla innych celów? e.t.c.Get pożyczki w 2% stopy procentowej z naszej firmy dziś i tego rozwijasz stress.Note wszystkie maile należy przesyłać na adres: Johnloanfirm2@gmail.com

#16 Guest_Mr Frank Benjamin

Guest_Mr Frank Benjamin
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 14:14

Dajemy Ci pożyczki błyskawiczne tak niskie, jak 2% stopy procentowej. Jesteśmy również Wynalazcy i możemy inwestować w firmy. Aby uzyskać więcej informacji, wyślij e-mail do frankbenjamin003@hotmail.com

#17 Guest_LOVE SPELL

Guest_LOVE SPELL
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 16:01

Be careful about love spell comments here I got scammed by three of them,I lost over $1570 until a friend direct me to Dr Otis Darko who help me get back the father of my two kids after he left me for over 2 years.and now my ex is fully back and he love me and my kids like never before.if you need help with love spell then Dr Otis Darko is the solution to your problem he charge me only $390 and his love spell work like magic.He can be reach at:otisdarko60@yahoo.com...YOU CAN ALSO ADD HIM UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136

#18 Guest_SOLUTION TO ALL PROBLEMS

Guest_SOLUTION TO ALL PROBLEMS
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 16:02

Attention Everyone on this site, Am Mrs Linda from USA Californa and am using this opportunity to give thanks to Dr OTIS DARKO for bringing my husband back to me successful, a man who can bring peace and happiness into family,a man who can bring family together as one,are you in any problem like... 1. HIV/AIDS. 2. if you always have miscarriage. 3. Breast Cancer. 4. herpes cure. 5. AlO and Cerebrovascular Disease. 6. pregnancy spell. 7. You want to be promoted in your office. 8. CHRONIC INSOMNIA. 9. If you want your wishes to be granted. 10.Stop your marriage or relationship from breaking apart... contact him today on his email and your problem will be well taken care of Email: otisdarko60@yahoo.com or you can give him a call/whatsapp him on:+2348077526136 am assuring you that you won't find any regret he is a man that can bring family together as one..contact him and you your problem will have an everlasting solution for life.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych