Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na czym polega marketing szeptany

wróć do serwisu Moja Firma 33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 11:28

"piszą z różnych IP"
To chyba jednak nie mówimy tu o marketingu szeptanym, skoro potrzebne było do tego różne wykreowane postacie z różnymi IP.

#22 Guest_Derfen

Guest_Derfen
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 08:31

36. Strona internetowa = pieniądze? Oczywiście! Musisz tylko dowiedzieć się, czym jest pozycjonowanie. Zdaj się na specjalistów i wejdź na Webpozycja

#23 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 listopad 2014 - 22:12

Wszystkie formy pozycjonowania są skuteczne, na niektóre efekty trzeba czekać dłużej na inne krócej. Zachęcam do sprawdzenia oferty pozycjonowania w skuteczni.pl: agencja reklamowa. Skuteczna agencja reklamowa zajmująca się pozycjonowaniem oraz tworzeniem stron internetowych.

#24 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 04 grudzień 2014 - 15:41

To nie polega na pisaniu bez sensu i nie w temacie. Zobacz sobie co to jest marketing szeptany czym się wyróżnia i do czego jest stosowany. 

#25 Guest_Lab Interactive

Guest_Lab Interactive
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 14:01

Jeśli szukacie agencji marketingowej, która zajmie się marketingiem szeptanym zapraszam do kontaktu z naszą firmą labinteractive.pl. Posiadamy bogate doświadczenie w marketingu internetowym. Chętnie przedstawimy ofertę usług, które pomogą wypromować Waszą firmę.

#26 Guest_LabInteractive

Guest_LabInteractive
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 10:23

Dobrze poprowadzony marketing szeptany będzie świetną reklamą. Należy tylko pamiętać, że takie działania nie mogą być sztucznymi wpisami "niby-to-zadowolonych-klientów". Takie wpisy szybko wypłyną i zniszczą reputację firmy. Profesjonalne prowadzenie tego typu działań polega na kreowaniu rozmów na dany temat gdzie wypowiadają się prawdziwi konsumenci, a firma pozwala na pełną swobodę wypowiedzi. Nie jest to nieetyczne, wręcz sprawia, że konsumenci widzą, iż dana firma nie wstydzi się swojego produktu i prosi o komentarze, ponieważ jest pewna wysokiej jakości produktu/usługi. Takie działania można prowadzić samemu, może też pomóc agencja marketingu internetowego, która zadba o rzeczowe, naturalne i profesjonalne prowadzenie marketingu szeptanego. Zapraszam do kontaktu z naszą agencją pod adresem labinteractive.pl

#27 Guest_jaa

Guest_jaa
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 10:46

warto wziąc pod uwagę buzz marketig przy promojci swoich usług bowiem jest niezwykle skuteczny alterweb.pl/-czy-marketing-szeptany-jest-skuteczny

#28 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2015 - 13:37

Korzystałem z usług marketingu szeptanego i byłem zadowolony z wyboru tej firmy. Cena adekwatna do wykonywanych działań, osoby doskonale znają się na swojej robocie. Zajrzyjcie na stronę szeptuchy.pl tam znajdziecie wszystkie szczegóły.

#29 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 09:55

Wbrew pozorom marketing szeptany wymaga naprawdę dużych umiejętności. Kiedyś trochę testowałem firmy, które go wykonują, zdecydowanie najlepiej wypadała tam agencja interaktywna https://solv.pl, z ich usług korzystam do dzisiaj. 

#30 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 228 postów

Napisano 29 wrzesień 2018 - 22:24

Marketing szeptany to dość popularna forma internetowego marketingu internetowego, która według mnie jest godna uwagi :) Teraz dziedzina marketingu ciągle się rozwija i warto to śledzić. Ja na przykład regularnie zaglądam na https://marketinglink.pl/, by dowiedzieć się co w trawie piszczy. Marketinglink.pl to zdecydowanie mój ulubiony portal :) 

#31 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 16:20

Jeśli chcesz, aby dobra agencja interaktywna zajęła się marketingiem Twojej strony internetowej, Twojej firmy, to polecam zajrzeć sobie na propozycje tej agencji https://inmedium.pl/kontakt/Myślę, że znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, aby Twój biznes mógł zaistnieć w sieci.

#32 jonek

jonek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 luty 2019 - 21:58

Marketing szeptany jest integralną częścią link buildingu, po więcej informacji zaprasza na stronę seokaktus.pl/pozycjonowanie-katowice.

#33 Marta232

Marta232

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 luty 2019 - 14:05

Dobrze wykonany marketing szeptany daje możliwość oprócz pozyskania odpowiednich linków zwiększenie ruchu na stronie. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://seo-market.p...eting-szeptany

#34 antyki

antyki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 20 kwiecień 2019 - 13:03

Marketing szeptany to dobry sposób na link bulding i na ściągnięcie wartościowego ruchu oraz promocji i sprzedaży towaru/usługi. Polecam dobrą firmę od marketingu szeptanego https://agencjaseosem.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych