Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jak założyć agencję nieruchomości - formalności

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 01 marzec 2013 - 13:38

Komentarz do artykułu: Jak założyć agencję nieruchomości - formalności

#2 Guest_dd

Guest_dd
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2014 - 20:20

druga strona artykułu jest nieaktualna

#3 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 08:39

faktycznie po deregulacji zawodów w 2014 roku pośrednik nieruchomości nie musi posiadać licencji zawodowej, tutaj są trochę bardziej aktualne dane o zakładaniu biura nieruchomości www.cenabiznesu.pl/-jak-zalozyc-biuro-nieruchomosci

#4 Guest_morawiec

Guest_morawiec
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 10:14

Agenci w dalszym ciągu pobierają prowizję od klientów, którzy kupują, a to jest dziwne - po np. przy transakcjach z JARTOM nie płaciliśmy jako kupujący. I to już robiło dla nas różnicę w ofercie, pomijając fakt, że wszystko zostało zrealizowane na naprawdę dobrym poziomie.

#5 Guest_Anka k

Guest_Anka k
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2021 - 20:51

Ja mam jak najlepsze doświadczenia z wynajmem i sprzedażą luksusowych nieruchomości w Warszawie przez biuro Concierge house. Można na nich liczyć jeśli chodzi o ekskluzywne apartamenty i mieszkania w kamienicach. Polecam gorąco, pełen profesjonalizm!

#6 Guest_Anka k

Guest_Anka k
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2021 - 20:51

Ja mam jak najlepsze doświadczenia z wynajmem i sprzedażą luksusowych nieruchomości w Warszawie przez biuro Concierge house. Można na nich liczyć jeśli chodzi o ekskluzywne apartamenty i mieszkania w kamienicach. Polecam gorąco, pełen profesjonalizm!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych