Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jesteś niepełnosprawny? Załóż własną firmę

wróć do serwisu Moja Firma 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 18 luty 2012 - 20:33

Komentarz do artykułu: Jesteś niepełnosprawny? Załóż własną firmę

#2 Guest_JEDRZEJ KUPCZYK

Guest_JEDRZEJ KUPCZYK
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 20:33

CHCE ZALOZYC WLASNA FIRME

#3 Guest_inwlida

Guest_inwlida
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 21:08

Ludzie ten artykuł to pic na wode!!! każdy kto poszedł po dotacje usłyszał: nie ma pieniędzy "kryzys" Premier zabrał by dac kasse powodzianom !!! a ludzie co po dostawali z urzędu pracy po przepijali dotacje!!!
dlaczego kosztem inwalidów?? mam pomysł na e-biznes a brakuje mi na start mam 1grupe i wyższe wykształcenie muszę kombinować by żyć jakoś
LUDZIE NIE DAJMY SIE ZDEPTAĆ MIMO NASZEJ NIESPRAWNOŚCI!!
LLB@O2.PL

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 17:12

Ja byłam w urzędzie chciałam dostać dotacje... Usłyszałam ze pieniądze bedą luty marzec !
Wiec poprosiłam o jakieś informacje (jakie dokumenty i co będzie potrzebne) usłyszałam , ze trzeba przyjść jak będzie kasa. Ale co w tedy? na ostatnią chwile! z czym pójdę jak nie wiem co trzeba mieć za dokumenty!!!
potem się okaże ze nie mam nic!
ani biznes planu ani dokumentów i usłysze ze jestem nie przygotowana!!!?
w tych urzędach to siedzą i plotkują !
Wyszłam z niczym!!!
W końcu nie wiem co jest potrzebne !!!

#5 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 10:57

Napisać ''jesteś niepełnosprawny? Załóż własną firmę''- ŁATWO!!! ...A TYLKO ZACZNIJ NIKT CI NIE POMOŻE !!!...TAKA JEST POLSKA RZECZYWISTOŚĆ !!!SZKODA SŁÓW!!!..DZISIAJ DZWONIŁAM DO US Z PYTANIEM NA JAKIM PICIE SIĘ MAM ROZLICZYĆ? PONAD 30[ TRZYDZIEŚCI ] MINUT MINĘŁO ZA CZYM SIĘ DOWIEDZIAŁAM ,BO PANI KTÓRA SIĘ NA TYM ZNA BYŁA ZAJĘTA A POZOSTAŁE NIE WIEDZĄ -PARANOJA!.

#6 Guest_Karol007

Guest_Karol007
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 11:37

Najpierw ograniczono refundacje składek dla niepełnosprawnych przedsiebiorców nawet 176 złotych, a wielu uzdrowili jak u mnie w rodzinie po amputacjach i ciężkich chorobach.

#7 Guest_MAK

Guest_MAK
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 17:32

pieprzenie w bambus, kochani... Właśnie wróciłem z negocjacji, pomysł mam, wstępnie zaakceptowano kosztorys, jeden drobiazg... Mam znaleźć poręczyciela hahahahahaha!! albo gwarancje bankową , jeszcze lepiej!!! i po zabawie!!! jesteś bezrobotny i kto ci poręczy??

#8 Guest_Raf

Guest_Raf
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2013 - 13:48

A skąd mam wziąć żyrantów, którzy chętnie poręczą niepełnosprawnemu i bezrobotnemu pożyczkę na start i przy okazji zarabiają 1900 zł?

#9 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 16:53

To jest przygotowane tylko dla kolesi i bogatych zwykły gość nigdy nie otrzyma kasyna działalność. Czyli rozdawanie gotówki między swoimi. Dwa podejścia zero efektów otrzymania dotacji. Jestem niepełnosprawny bez pracy i bez dochodu ,mam 42 lata pracy i do niczego mnie to nie uprawnia jedynie do biedy..

#10 Guest_TAK

Guest_TAK
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 16:22

podpisuję się pod komentarzami na temat tego artykułu

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 marzec 2015 - 11:46

No dobrze jestem inwalidą 2 gr jestem bez robotnym tu trzeba mieć wkład kapitałowy , pożyczki żaden bank mi nie da nawet jak bym miał wkład kapitałowy i jakimś cudem dostał pożyczkę dostał wszystkie te dotacje to po roku trzeba zamknąć bo ci nie starcz na same opłaty a za co żyć

#12 Guest_mlody - 2018

Guest_mlody - 2018
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 10:50

czy umowy o prace chalupnicza jest terz - prowadzenie malej firmy przez osoby nieplnosprawne mlode w polsce terz mala firma ? umowy chalupnicze sa to umowy o prowdzenie pracy i malej firmy przez osoby nieplnosprawne mlode w polsce ? - prosze o odpowiedzi ..

#13 Guest_xxxx

Guest_xxxx
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 17:12

czy umowy chalupnicze podpisywane w fundacji ,, jntegracja ,, warszawie jest umowa o prace dla osoby niepelnosprawnej w polsce - czy terz jest uruchomienia malej firmy przez osoby niepelnosprawne w polsc calej .. - prosze o odpowiedz osoby w polsce i prawne ..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych