Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Gabinet kosmetyczny - pomysł

wróć do serwisu Moja Firma 45 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Hubert

Guest_Hubert
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2021 - 23:16

Ostatnio zakupiłam w kombajn kosmetyczny w wariancie mobilnym do wizyt domowych. Obecnie mam aż 12 zabiegów w jednym dzięki świetnej wariacji od venus beauty. Jestem przekonana, że bez tej opcji nie byłoby mi do śmiechu w dzisiejszych czasach

Kombajn z Venus Beauty  rewelacyjne rozwiązanie, mamy kombajn z Venus beauty już drugi rok i nigdy się nie zepsuł, kolor idealnie wpasował się w wystrój naszego salonu. Polecam

#42 Guest_kalina123

Guest_kalina123
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2021 - 21:11

Prowadzę salon fryzjerski, jestem bardzo zadowolona z własnego biznesu, na co dzień używam sprzętu Babyliss Pro. Ich urządzenia od dawna mi się sprawdzają w pracy, są świetnie zaprojektowane, dobrze leżą  ręku, mam sporo różnych sprzetów, ostatnio kupłam trymer z metalową obudową z ostrzem t-blade w świetnym miedziano-złotym kolorze, prezetuje się bardzo elegancko

#43 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2021 - 15:18

Jako stała klientka salonów urody preferuję takie gdzie kompleksowo można zadbać o siebie. Od lat korzystam z usług Dolce Vita Eksperci Urody i szczerze polecam ten salon. Zawsze perfekcyjnie zadbają o moją fryzurę, makijaż i paznokcie. Polecam!

#44 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2021 - 13:36

Idealny salon kosmetyczny to ОASIS BEAUTY & SPA. Można tam kompleksowa zadbać o całą siebie od fryzury i zabiegów kosmetycznych na twarz po depilację i manicure z pedicure. Ukoronowaniem wszystkich zabiegów jest masaż relaksacyjny. Polecam ten salon.

#45 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 334 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 10 sierpień 2021 - 12:53

Jeżeli natomiast szukacie gabinetu kosmetycznego, który spełni wszelkie wasze oczekiwania to polecam EVE Kosmetyka Profesjonalna w Warszawie. Jest zdecydowanie najlepszy.

#46 Guest_Ada

Guest_Ada
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2021 - 20:23

Jeśli szukacie miejsca gdzie wykonują perfekcyjną pielęgnację stóp to polecam Gabinet Podologiczny Karolina Jędryczka w Poznaniu. Zabiegi wykonują świetne specjalistki znające się na rzeczy. Polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy