Skocz do zawartości

Zdjęcie

Salon fryzjerski - pozwolenia, wymagania

wróć do serwisu Moja Firma 59 odpowiedzi w tym temacie

#21 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 02 luty 2015 - 16:18

15.gif

Kwestia odpowiedniej kreacji - i komunikatu. Wtedy reklama w 3d powinna się sprawdzić. Nie twierdzę, że od razu klienci się rzucą na ofertę, ale jakieś zainteresowanie na pewno będzie.

#22 Guest_Aneczka

Guest_Aneczka
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 21:05

W zasadzie jedyne co mi przychodzi na myśl to właśnie tego typu animacje, na zasadzie wystawienniczej, kwestia odpowiedniego miejsca, gdzie pojawia się wiele osób.
Ale oczywiście musisz zacząć od jakościowej usługi i normalnych cen, bo nawet jeśli reklama da ci klientów, to bez jakości i ceny oni na pewno do was nie wrócą.
Bo po co?

#23 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 09 luty 2015 - 16:13

Jakościowa usługa zawsze jest podstawową kwestią - logiczne. Inna sprawa jest jednak taka, że miejsce na reklamę musi być doskonale widoczne, więc najpierw plan gdzie to umieścić i co dokładnie zaoferować, aby faktycznie zainteresować ludzi?

#24 Guest_Aneczka

Guest_Aneczka
  • Goście

Napisano 10 luty 2015 - 19:02

A skoro jest temat - czy ktoś z Was ma jakieś konkretne informacje odnośnie skuteczności reklamy pod działalność fryzjerską?
I jakiego przekazu w tym przypadku używaliście?

#25 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 12 luty 2015 - 16:06

Pytaj w 3dprint.com.pl - jeśli mieli kampanię pod ten temat to ci powiedzą. Zresztą akcja drugiej nie musi być równa. Przede wszystkim pamiętaj że duża roli tkwi w atrakcyjności kreacji, ale również temu jaką się ma ofertę. Bez względu na reklamę nikt nie kupi czegoś, co jest bardzo drogie.

#26 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 20 luty 2015 - 22:46

Myślę, że oprócz wymagań formalnych każdy szanujący się salon fryzjerski powinien mieć profesjonalny sprzęt, ja juz o tym wcześniej myślałem i na razie wydaje mi się, że wyszłoby najlepiej kupić wszystko razem w hurtowni Fryzomania, ponieważ na przyszłość ta hurtownia przyda się do bieżącego zaopatrywania w kosmetyki fryzjerskie

#27 Guest_madinek

Guest_madinek
  • Goście

Napisano 07 marzec 2015 - 19:50

sprzet i zaloga to cechuje tez kazdy szanujacy sie salon, umowmy sie nie wejdziesz do salonu w ktorym na pierwszy rzut oka widac brud i panie, ktore nozyczki w rekach pierwszy raz trzymaja. ja chodze do www.cortedelsole.pl i tam jest czysto, mega czysto, panie wykwalifikowane i widac, ze sa zadbane i z duza wiedza...

#28 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 15:08

Witam, czy jest ktoś komu udało się otworzyć salon poniżej 2,5 m wysokości? Mój ma 2,35 i w 1 sanepidzie powiedzieli, że przejdzie a w kilku już że nie ma mowy....Czy ta wyoskość jest konieczna ?

#29 gosia.jankowska35

gosia.jankowska35

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaŚwidnik

Napisano 31 marzec 2015 - 09:39

Witam, szukam sprawdzony sklep fryzjerski w Łodzi. Być może któś może mi pomóc?

#30 Guest_karkos

Guest_karkos
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 09:00

ZObaczcie tutaj - sprzet-fryzjerski.pl/ Koszty początkowe są wysokie, ale nie zmienia to faktu, że warto. Oczywiście jeśli jesteście specjalistami. Bo ta inwestycja zwraca się dopiero po latach.

#31 Guest_gandziks

Guest_gandziks
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 09:19

Jeszcze jeden sprawdzony sklep - pro-sprzet.pl Generalnie radzę szukać w miejscach, gdzie faktycznie wybór jest duży i zawsze sprawdzajcie stawki przez internet. Zwyczajnie w sieci jest bez porównania taniej.

#32 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 09:24

Polecam - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/Szczególnie przy dużych zamówieniach, bo faktycznie wychodzi znacznie taniej niż w hurtowniach na mieście.

#33 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 13:40

Należy również pamiętać o opłatach dla ZAIKS, ZPAV, STOART, SAWP z tytułu publicznego odtwarzania muzyki. Można ich jednak uniknąć. Wystarczy odtwarzać radio internetowe z muzyką Royalty Free np. www.rebelscream.pl/multimedia/radio/

#34 Guest_mw

Guest_mw
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 10:25

Niestety ale to rozporządzenie zostało uchylone .....

#35 Guest_sss

Guest_sss
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 08:31

Rozporządzenie zostało uchylone. Z czego wynika obowiązek zawiadomienia Inspektora?

#36 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 14 październik 2015 - 09:48

Proszę tutaj - http://www.pro-sprzet.pl/Kwestia taka, jaki macie budżet, ale generalnie salon powinien być pod każdym względem perfekcyjnie wyposażony. Jeśli tego wyposażenia nie będzie, to nawet trudno oczekiwać, że salon zdobędzie renomę - klienci szukają jakości.

#37 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 09:54

Jeszcze jeden dobry namiar - http://www.wyposazen...yzjerskiego.pl/Porównujcie, szukajcie, kombinujcie i pamiętajcie, że klient przychodzi do Waszego salonu poszukując standardu, jakości, bardzo dobrych usług, a nie odwalanki pod każdym względem!

#38 Guest_AlicjaFryzjerka

Guest_AlicjaFryzjerka
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 19:42

co do kosmetyków i wyposażenia to jako fryzjerka z własnym salonem mogę polecić inoar. Pewnie osoby, które interesują się temat wiedzą co to za firma. Mają świetne produkty to keratynowego prostowania włosów. Na ich keratynie najlepiej mi się pracuje, a klientki są zadowolone. Także warto o tym pamiętać -grunt to dobre kosmetyki bo one dają efekty i klienci wracają smile.png

#39 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 08:43

Pełne wyposażenie - http://www.fryzomania.pl/

Start jest kosztowny i chyba pod tym względem nie ma zaskoczenia, ale raczej za każdym razem odpalenie działalności w takim punkcie mija się z celem. 

#40 Duzoc

Duzoc

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 21 kwiecień 2017 - 10:23

Samo zdobycie pomieszczenia, oraz przygotowanie go do użytku kosztuje krocie. Do tego wyposażenie salonu fryzjerskiego będzie kosztowało drugie tyle. Bo wątpię że ktoś chciałby używać kiepskich produktów, niskiej jakości, bo odpychałoby to klientów. Otwarcie salonu fryzjerskiego, nawet małego, mimo że wygląda na proste i tanie wcale takie nie jest :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych